СКЛАД ПОСТІЙНИХ КОМІСІЙ ВОЛНОВАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

ПОСТІЙНІ  КОМІСІЇ ВОЛНОВАСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

  • з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності і депутатської етики, прав та свобод громадян

ГОЛОВА КОМІСІЇ       ОВЧИННІКОВ Сергій Іванович

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ         АНЦИФЕРОВ Артур Адольфович    

                                   ГРАБОВЕНКО Володимир Олександрович

                                   ЕМІРБЕКОВА Ірина Володимирівна     

                                   ПЛЄШКО Віктор Олексійович

                                   РОЙ Василь Іванович                                                                                                                                                  

________________________________________________________________________________________________________________________                                                                                                                  

  • з питань сприяння державному будівництву і місцевому самоврядуванню

ГОЛОВА КОМІСІЇ       НЕСТЕРЕНКО Володимир Олексійович

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ         ДЕМІШЕВ Юрій Петрович           

                                       ГАЛУШКОВА Надія Анатоліївна                   

                                   ПРУНЧАК Андрій Михайлович

                                   САРБАШ Олександр Антонович

                                   УЛИТИЧ Іван Михайлович

________________________________________________________________________________________________________________________

  • з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін

ГОЛОВА КОМІСІЇ      

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ        ДЕМІШЕВА Антоніна Кімівна                       

                                      ПОПКО Андрій Михайлович

                                  РОГАЧЕНКО Богдан Сергійович                     

                                   РУДИКА Олександр Олексійович

                                  ТРЕГУБОВ Юрій Вікторович

                                      ІВАНЧЕНКО Олександр Володимирович
________________________________________________________________________________________________________________________

  • з питань промисловості, транспорту, паливно-енергетичного комплексу, будівництва і житлово-комунального господарства

ГОЛОВА КОМІСІЇ    ІЩЕНКО Геннадій Владиславович

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ       ЄРМАК Петро Михайлович                              

                                     ОБІДЧЕНКО Сергій Олександрович

                                 ОМЕЛЬЧЕНКО Олексій Олексійович               

                                 ТИЩЕНКО Віктор Анатолійович

                                 ЮРЧЕНКО Володимир Прохорович

_________________________________________________________________________________________________________________________

  • з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища

ГОЛОВА КОМІСІЇ    САРБАШ Валерій Антонович

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ      ФЕДОРОВ Олександр Борисович                        

                                    МЕЛЬНИК Іван Іванович

                                МОРОЗ Федір Анатолійович                                

                                РУДЕНОК Василь Миколайович

                                ХАЧХАРДЖИ Олександр Іванович

_________________________________________________________________________________________________________________________

  • з питань зовнішньоекономічної діяльності, розвитку бізнесу, приватизації, комунальної власності

ГОЛОВА КОМІСІЇ   

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ     ЧЕРНЕЦЬКА Тетяна Геннадіївна

                                    МОСКАЛЕНКО Віталій Вікторович                   

                                ОХРИМЕНКО Віталій Анатолійович

                                ОБУХОВСЬКИЙ Денис Миколайович

                                ШИНКАРЕНКО Олена Миколаївна

                                БЕЗУГЛИЙ Олександр Миколайович

_________________________________________________________________________________________________________________________

  • з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров’я, культури і спорту

ГОЛОВА КОМІСІЇ    БЛИЗНЮК Наталія Павлівна

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ      АБЄЛОВА Олена Миколаївна                             

                                ЛАПІНА Юлія Вікторівна

                                МІЩЕНКО Володимир Олексійович                  

                                МЕЛЬНИК Вячеслав Іванович

                                    УЛИТИЧ Наталя Анатоліївна

__________________________________________________________________________________________________________________________________________