2018 березень

Протокол № 50

засідання постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін

26.03.2018                                                                                                                             14.00

м. Волноваха

Присутні:                                                                Відсутні:

Демішева Антоніна Кімівна

Трегубов Юрій Вікторович

Попко Андрій Михайлович

Рудика Олександр Олексійович

Чернецька Тетяна Геннадіївна

 Рогаченко Богдан Сергійович

 

Запрошені:

Москаленко

Марина Валеріївна

 

Вервейко

Валентина Валеріївна

- в.о. начальника фінансового управління Волноваської райдержадміністрації;

 

 - завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

 

 

 

 

Головуючий на засіданні постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін Демішева А.К., секретар постійної комісії районної ради.

Порядок денний:

1. Про зміну обсягу районного бюджету.

Доповідач:

Москаленко Марина Валеріївна – в.о. начальника фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

2. Про перерозподіл асигнувань.

Доповідач:

Москаленко Марина Валеріївна – в.о. начальника фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

1.СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного засідання постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін.

ДОПОВІДАВ: Демішева А.К.., ознайомила з порядком денним засідання.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол., «Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Затвердити запропонований порядок денний засідання постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін.

 

2. СЛУХАЛИ: Про зміну обсягу районного бюджету.

ДОПОВІДАВ: Москаленко М.В., розповіла про пропозиції  райдержадміністрації щодо  збільшення за рахунок субвенції з обласного бюджету доходної частини загального фонду районного бюджету за ККД 41053900 «Інші субвенції з місцевого бюджету» у сумі 560, 0 тис. грн. та збільшення планових асигнувань загального фонду районного бюджету фінансовому управлінню райдержадміністрації  за КПКВ/КМБ 3719770 «Інші субвенції з місцевого бюджету» у сумі 560,0 тис.грн.для спрямування коштів субвенції обласного бюджету Волноваській міській раді у сумі 420,0 тис. грн. та Новотроїцькій селищній раді у сумі 140,0 тис.грн. для придбання на вторинному ринку впорядкованного житла для дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа,віком від 18 до 23 років, які перебувають на квартирному обліку і потребують  поліпшення житлових умов.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Погодити  пропозиції райдержадміністрації щодо змін обсягу районного бюджету.

3. СЛУХАЛИ: Про перерозподіл асигнувань.

ДОПОВІДАВ: Москаленко М.В., розповіла про пропозиції  райдержадміністрації щодо  збільшення планових асигнувань райдержадміністрації за КПКВ/КМБ 7130 «Здійснення заходів із землеустрою» у сумі 10,0 тис.грн. для розробки технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель під об’ єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходяться  в управлінні Волноваської районної ради – Новотроїцька ЗОШ I-IIIступенів №2 за рахунок зменшення планових асигнувань по фінансовому управлінню райдержадміністрації за КПКВ/КМБ 3719150 «Інші дотації з місцевого бюджету» у сумі 10,0 тис. грн., які планувались по Широкинський сільській раді для фінансування закладів культури.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Погодити  пропозиції райдержадміністрації щодо перерозподілу асигнувань районного бюджету.

 

Секретар комісії                                                                                                                 А.К.Демішева

_________________________________________________________________________________________________________________________

Протокол № 27

 засідання постійної комісії 

з питань зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, розвитку бізнесу, приватизації, комунальної власності

 

28.03.2018                                                                                                                             13.30

м. Волноваха

Присутні:                                                                Відсутні:

Безуглий Олександр Миколайович

Іванченко Олександр Володимирович

Обуховський Денис Миколайович

Москаленко Віталій Вікторович

Охрименко Віталій Анатолійович

Шинкаренко Олена Миколаївна 


Запрошені:

Демченко Сергій Володимирович

- заступник голови районної ради  з правом дорадчого голосу

Демішева Антоніна Кімівна

- керуючий справами виконавчого апарату районної ради  з правом дорадчого голосу

 

Мошихин Олександр Вікторович                  - заступник начальника загону – начальник

                                                                        відділу забезпечення Донецького прикордонного                                                                                       загону (військова частина 9937);

Жушман Вікторія Юріївна                              - юрист групи по централізованому

                                                                           господарському  обслуговуванню закладів

                                                                           освіти з технічної   експлуатації та обладнання  

                                                                           будівель і споруд   відділу  освіти

                                                                           райдержадміністрації                                                    

Корсун Олена Леонідівна                             - головний спеціаліст відділу з питань правової

                                                                          роботи  та правового аналізу виконавчого

                                                                          апарату районної  ради

Головуючий на засіданні постійної комісії районної ради Безуглий Олександр Миколайович – голова постійної комісії з питань зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, розвитку бізнесу, приватизації, комунальної власності.

1.СЛУХАЛИ: Про затвердження порядку денного.

ДОПОВІДАЧ: Безуглий Олександр Миколайович ознайомив з запропонованим порядком денним засідання постійної комісії з питань зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, розвитку бізнесу, приватизації, комунальної власності.

Порядок денний:

1.Про надання згоди на передачу в оренду частини приміщення будівлі Павлопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів для розміщення Донецького прикордонного загону.

 

Доповідач:

Корсун Олена Леонідівна –  головний спеціаліст відділу з питань правової роботи  та правового аналізу виконавчого апарату районної                                                             

 

2. Про  надання згоди на передачу в оренду частини приміщення будівлі Новотроїцької школи-інтернат І-ІІ  ступенів для розміщення Донецького прикордонного загону.

Доповідач:

Корсун Олена Леонідівна – - головний спеціаліст відділу з питань правової роботи  та правового аналізу виконавчого апарату районної ради.                                                

 

 

Безуглий О.М. виніс на голосування запропонований порядок денний  засідання постійної комісії з питань зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, розвитку бізнесу, приватизації, комунальної власності

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 5 чол., «Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Затвердити запропонований порядок денний засідання постійної комісії з питань зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, розвитку бізнесу, приватизації, комунальної власності.

 

1.СЛУХАЛИ: Про надання згоди на передачу в оренду частини приміщення будівлі Павлопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів для розміщення Донецького прикордонного загону.

ДОПОВІДАВ: Корсун О.Л., зачитала лист начальника Донецького прикордонного загону від 24.01.2018р. № 721-636 із клопотанням про передачу в оренду та надання згоди на укладання договору оренди нерухомого майна – нежитлового приміщення площею 860,0 м.кв., строком на 1 рік  між відділом освіти Волноваського району та Донецьким прикордонним загоном (військова частина 9937), що розташоване за адресою: Донецька область, Волноваський район, с. Павлопіль, вул. Молодіжна, 2 (Павлопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів)  з метою розміщення підрозділів Донецького прикордонного загону.

ВИСТУПИЛИ: Демченко С.В., звернувся з запитанням, чому строк дії договору оренди нерухомого майна не подовжується, а переукладається новий договір оренди. Жушман В. Ю. повідомила, що договір оренди нерухомого майна  укладається лише на бюджетний рік.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 5 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Надати згоду на передачу в оренду частини приміщення будівлі Павлопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів для розміщення Донецького прикордонного загону.

 

2. СЛУХАЛИ: Про надання згоди на передачу в оренду частини приміщення будівлі Новотроїцької школи-інтернат І-ІІ ступенів для розміщення Донецького прикордонного загону.

ДОПОВІДАВ: Корсун О.Л., зачитала лист начальника Донецького прикордонного загону від 24.01.2018р. № 721-636 із клопотанням про передачу в оренду та надання згоди на укладання договору оренди нерухомого майна - нежитлового приміщення площею 4586,8 м.кв.,  строком на 1 рік  між відділом освіти Волноваського району та Донецьким прикордонним загоном (військова частина 9937), що розташоване за адресою: Донецька область, Волноваський район, с. Новотроїцьке, провулок Восточний, 2 (Новотроїцька школа-інтернат І-ІІ ступенів) з метою розміщення підрозділів Донецького прикордонного загону.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 5 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Надати згоду на передачу в оренду частини приміщення будівлі Новотроїцької школи-інтернат І-ІІ ступенів для розміщення Донецького прикордонного загону.

 

Голова постійної комісії                                                                                                   О.М. Безуглий 

 

Секретар комісії                                                                                                              В.А. Охрименко

_________________________________________________________________________________________________________________________