2017 КВІТЕНЬ

Протокол № 14

засідання постійної комісії районної ради з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров’я, культури і спорту

04.04.2017                                                                                                                             14.00

м. Волноваха

Присутні:                                                                Відсутні:

Близнюк Наталя Павлівна

Абєлова Олена Миколаївна

Лапіна Юлія Вікторівна

Міщенко Володимир Олексійович

Улитич Наталя Анатоліївна

Пальчиков Володимир Матвійович

 

 

Присутні з правом дорадчого голосу

 

Лубінець Валерій Дмитрович

 

Демченко Сергій Володимирович

 

Демішева Антоніна Кімівна

 

Рогаченко Богдан Сергійович

 

Попко Андрій Михайлович

Запрошені:

Баранник

Олександр Леонідович

 

- голова Волноваської райдержадміністрації

Ісміханов

Ігор Сейдумович

 

- в.о. голови Волноваської міської ради

Деремешко

Микола Іванович

 

- начальник відділу освіти Волноваської райдержадміністрації

Жежер

Ірина Василівна

 

- завідуюча інформаційно-методичним центром відділу освіти Волноваської райдержадміністрації

Чубар

Олена Володимирівна

 

- директор Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Мотіна

Олена Іванівна

 

- директор Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Шиман

Олена Віталіївна

 

- директор Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст.. № 3

Стародубцева

Тетяна Анатоліївна

 

- директор Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Харченко

Андрій Анатолійович

 

- директор Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5

Бухтіярова

Тетяна Яківна

 

- директор Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 6

Клочек

Тетяна Іванівна

 

- директор Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 7

Клімова

Любов Вікторівна

 

- начальник відділу з питань правової роботи та правового аналізу виконавчого апарату районної ради

Вервейко

Валентина Валеріївна

 

- завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Більдій

Катерина Олександрівна

 

- головний спеціаліст відділу з питань організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради

Заіченко

Надія Віталіївна

 

- представник ініціативної групи батьківського комітету Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

Бабенко

Надія Леонідівна

 

- представник ініціативної групи батьківського комітету Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4

Гузар

Максим Анатолійович

 

- кореспондент районної газети «Наше слово»

 

Головуючий на засіданні постійної комісії районної ради з питань соціальної і молодіжної політики, освіти охорони здоров’я, культури і спорту Близнюк Наталія Павлівна – голова постійної комісії районної ради.

Порядок денний:

1. Про розгляд звернення батьківської громади Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 щодо внесення змін до рішення районної ради від 17.08.2016 року № 7/8-164 «Про визначення філій опорного навчального закладу Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5»

Доповідач:

Заіченко Надія Віталіївна – представник ініціативної групи батьківського комітету Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1

2. Про розгляд звернення батьків Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 про незгоду батьків щодо реорганізації Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 у філію опорної школи

Доповідач:

Бабенко Надія Леонідівна – представник ініціативної групи батьківського комітету Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4


Близнюк Н.П. винесла на голосування запропонований порядок денний засідання постійної комісії районної ради з питань соціальної і молодіжної політики, освіти охорони здоров’я, культури і спорту.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 7 чол., «Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Затвердити запропонований порядок денний засідання постійної комісії районної ради з питань соціальної і молодіжної політики, освіти охорони здоров’я, культури і спорту.

1.СЛУХАЛИ:Про розгляд звернення батьківської громади Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 щодо внесення змін до рішення районної ради від 17.08.2016 року №7/8-164 «Про визначення філії опорного навчального закладу Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 5» та Про розгляд звернення батьків Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 про незгоду батьків щодо реорганізації Волноваської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 у філію опорної школи.

ДОПОВІДАВ: Заіченко Н.В., розповіла про незгоду батьків учнів Волноваської ЗОШ № 1 на створення філії опорної школи на базі Волноваської ЗОШ № 1. Наголосила на труднощі, особливо, які стосуються соціальної адаптації, з якими зіткнуться їх діти у новій школі. Та наголосила, що громадського обговорення щодо створення опорної школи та філій відділ освіти Волноваської райдержадміністрації не проводив. І ні батьки, ні керівництво школи не були ознайомленні із запланованими змінами у статусі школи.

ВИСТУПИЛИ:

Чубар О.В., підтримала доповідь Заіченко Н.В., та наголосила, що керівництво школи не було ознайомлено із зміною у майбутньому статусу школи, але до батьків доходили слухи про майбутні зміни і вони заздалегідь відмовляються вести дітей першокласників у школу філію. Наголосила, що мікрорайон дуже великий і дітям дуже далеко буде ходити в опорну школу. Та розповіла про побоювання батьків та керівництва школи, що через деякий час Волноваську ЗОШ № 1 зовсім закриють, тому що знизиться наповнюваність школи, через те, що батьки не захочуть, щоб їх діти навчалися в філії.

Лубінець В.Д., зауважив, що закривати філії ніхто не збирається, а навпаки в філіях опорної школи теж будуть робити ремонт.

Заіченко Н.В., зауважила, що була порушена процедура відбору опорної школи, яка за собою притягнула порушення при виборі філій до опорної школи. До теперішнього часу не надана порівнювальна характеристика.

Деремешко М.І., зауважив, що порядок обрання опорної школи дійсно був порушений, але причина в тому, що порядок визначення опорної школи надійшов тільки у квітні місяці, а запит був у жовтні місяці попереднього року. Пояснив причини через, які обрали опорною школою Волноваську ЗОШ № 5. Та зауважив, на те що у травні та у червні місяці попереднього року на засіданні директорів Волноваського відділу освіти та на колегії Волноваської райдержадміністрації розповідали про реформи, які будуть проводитися в школах, та про те що реформи будуть пов’язані з адміністративними реформами та з утворенням об’єднаних територіальних громад. Філії були визначені за баченням відділу освіти Волноваської райдержадміністрації та обговорювалися з керівництвом Волноваської райдержадміністрації та районної ради.

Баранник О.Л., погодився з батьками та вчителями, що було допущено помилки при визначені опорної школи та її філій. Але й зауважив, що при філії статус школи понижається, та це не значить, що її закриють. Згідно з мікрорайоном обслуговування Волноваської ЗОШ № 1 дітей в школі буде достатньо і без старших класів, тому що основна потужність школи це учні по 9-клас. Розповів, що деякі викладачі втратять навантаження, деякі можливо будуть скорочені або переведені в інші учбові заклади, але І та ІІ ступінь школи, як працювала так і буде працювати. Запевнив, що школу ні в якому разі не закриють і тим більше в найближчий час буде оголошений тендер на будівництво міні-футбольного майданчику зі штучним покриттям, та буде будуватися нова котельня. Буде зроблений ремонт філій, це будуть школи нового типу і це буде новий крок до кращого майбутнього дітей.

Гузар М.А, висловив свою думку щодо перетворення Волноваської ЗОШ № 1на філію опорної школи.

Демченко С.В., Попко А.М., Рогаченко Б.С., висловили свою думку щодо роботи відділу освіти Волноваської райдержадміністрації у напрямку створення філій опорної школи. Розповіли про депутатське звернення щодо скасування рішення районної ради про філії опорної школи. Висловили думку, що треба спочатку, затвердити положення про опорну школу, положення про філії опорної школи, зібрати директорів та педагогічні колективи шкіл та обговорити питання створення філій, а вже після приймати рішення.

Лубінець В.Д., підтримав рішення депутатів районної ради щодо відміни рішення районної ради про призначення філій опорної школи.

Деремешко М.І., виступив з зауваженням щодо звернення депутатів про відміну рішення районної ради про філії опорної школи. Розповів, що Волноваський відділ освіти райдержадміністрації проти відміни рішення районної ради про філії опорної школи та обґрунтував своє рішення тим, що в обласному відділі освіти будуть проти такого скасування.

Близнюк Н.П., доповіла, що з огляду на те що існує положення про освітній округ, в якому відділом освіти райдержадміністрації були допущені порушення норм щодо визначення філій опорної школи, а саме, не були проведені роз’яснювальні роботи, не було проведено матеріально-технічного огляду стану шкіл, не було вивчено впровадження новітніх технологій в навчанні дітей і тому запропонувала винести на розгляд сесії питання про відміну рішення районної ради від 17.08.2016 року № 7/8-164, та рекомендувати відділу освіти виправити помилки та доопрацювати недоліки і тільки потім повернутися до питання визначення філій опорної школи, та винесла на голосування цю пропозицію.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол., «Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.,

ВИРІШИЛИ: Винести питання щодо скасування рішення районної ради від 17.08.2016 року № 7/8-164 «Про визначення філій опорного закладу Волноваської  ЗОШ I-III ступенів №5 Волноваської районної ради Донецької області» на розгляд сесії районної ради.

 

Голова  комісії                                                                                                                   Н.П.Близнюк

_______________________________________________________________________________________________________________________

Протокол № 26

засідання постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін

10.04.2017                                                                                                                             14.00

м. Волноваха

Присутні:                                                                Відсутні:

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Рогаченко Богдан Сергійович

Демішева Антоніна Кімівна

 

Попко Андрій Михайлович

 

Трегубов Юрій Вікторович

 

Рудика Олександр Олексійович

 

 

Лубінець Валерій Дмитрович

- з правом дорадчого голосу

 

 

 

Запрошені:

Гнибіда

Віталій Михайлович

 

- помічник народного депутата України Лубінця Д.В.

Бутиріна

Зоя Володимирівна

 

- начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

Сидоренко

Ольга Людвігівна

 

- начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

Юрченко

Євгенія Вікторівна

 

- головний лікар КУОЗ «Вол6новаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Балабан

Антоніна Іванівна

 

- заступник головного лікаря КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня»

Більдій

Катерина Олександрівна

 

- головний спеціаліст відділу з питань організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради

Улитич

Олексій Михайлович

 

- голова Сонячної сільської ради

 

Головуючий на засіданні постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін Чернецька Тетяна Геннадіївна – голова постійної комісії районної ради.

Порядок денний:

1. Про зміну обсягів доходної та видаткової частини районного бюджету

Доповідач:

Бутиріна Зоя Володимирівна – начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Чернецька Т.Г., зачитала лист райдержадміністрації та запропонувала внести до порядку денного в пункт 2 питання «Про збільшення обсягів районного бюджету» та винесла на голосування запропонований порядок денний засідання постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін із доповненнями.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 6 чол., «Проти» - 1 чол.(Демішева А.К.), «Утримались» - 0 чол.,

ВИРІШИЛИ: Затвердити запропонований порядок денний засідання постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін із доповненнями.

1.СЛУХАЛИ: Про зміну обсягів доходної та видаткової частини районного бюджету.

ДОПОВІДАВ: Бутиріна З.В., розповіла про збільшення доходної частини районного бюджету за ККД 41034200 «Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам» у сумі 2172,8 тис.грн. та збільшення планових призначень фінансовому управлінню райдержадміністрації за кодом ТПКВ 2010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет та про збільшення доходної частини районного бюджету за ККД 41033600 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань» у сумі 1227,2 тис.грн. та збільшення планових призначень фінансовому управлінню райдержадміністрації за кодом ТПКВ 2180 «Первинна медична допомога населенню».

ВИСТУПИЛИ: Юрченко Є.В., про відшкодування коштів, на ліки для людей, хворих на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму та цукровий діабет в рамках Програми «Доступні ліки».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 6 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол 

ВИРІШИЛИ: Погодити запропоновані райдержадміністрацією пропозиції щодо збільшення доходної частини районного бюджету та збільшення планових призначень фінансовому управлінню  на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет.

2. СЛУХАЛИ: «Про збільшення обсягів районного бюджету»

ДОПОВІДАВ: Бутиріна З.В., доповіла про збільшення доходної частини районного бюджету за ККД 41035000 «Інші субвенції» з обласного бюджету для створення молодіжних центрів у містах, районах, об’єднаних територіальних громадах Донецької області у сумі 100,0 тис.грн. та збільшення планових призначень фінансовому управлінню райдержадміністрації за кодом ТПКВ 8800 «Інші субвенції» для надання субвенції Сонячній сільській раді.

ВИСТУПИЛИ: Сидоренко О.Л., розповіла про центр, який планується відкрити на базі дитячого саду Сонячної сільської ради та про кошти, які планують виділити з обласного бюджету у сумі 100 тис.грн. на музичне обладнання. А після будуть просити кошти на ремонт приміщення.

Лубінець В.Д., розповів, що будівля знаходиться на балансі Харвест Холдінгу. Та розповів про побоювання, що виділять кошти на музичне обладнання, на ремонт приміщення, а Харвест Холдінг не погодиться на створення цього центру.

Улитич О.М., розповів, що Харвест Холдінг обіцяє передати будівлю, в якій планується розмістити молодіжний центр на баланс Сонячної сільської ради, але поки вони тільки готують документи. Та зауважив, що поки планують виділити кошти на музичне обладнання, а його поки будуть зберігати в БК.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 6 чол., «Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.,

ВИРІШИЛИ: Погодити запропоновані райдержадміністрацією пропозиції щодо збільшення доходної частини районного бюджету з обласного бюджету та збільшення планових призначень фінансовому управлінню райдержадміністрації для надання субвенції Сонячній сільській раді.

 

Голова  комісії                                                                                                                 Т.Г.Чернецька  

 

Секретар комісії                                                                                                             А.К.Демішева

__________________________________________________________________________________________________________________________

Протокол № 27 

засідання постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін

18.04.2017                                                                                                                             13.00

м. Волноваха

Присутні:                                                                Відсутні:

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Попко Андрій Михайлович

Демішева Антоніна Кімівна

Трегубов Юрій Вікторович

Рогаченко Богдан Сергійович

Рудика Олександр Олексійович

 

 

 

Запрошені:

Лубінець

Валерій Дмитрович

 

- голова районної ради

Демченко

Сергій Володимирович

 

- заступник голови районної ради

Гнибіда

Віталій Михайлович

 

- помічник народного депутата України Лубінця Д.В.

Бутиріна

Зоя Володимирівна

 

- начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

Вервейко

Валентина Валеріївна

 

- завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Більдій

Катерина Олександрівна

 

- головний спеціаліст відділу з питань організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради

 

Головуючий на засіданні постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін Чернецька Тетяна Геннадіївна – голова постійної комісії районної ради.

Порядок денний:

1. Про зміну обсягів районного бюджету та перерозподіл асигнувань

Доповідач:

Бутиріна Зоя Володимирівна – начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Чернецька Т.Г. винесла на голосування запропонований порядок денний засідання постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 3 чол., «Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.,

ВИРІШИЛИ: Затвердити запропонований порядок денний засідання постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін.

1.СЛУХАЛИ: Про зміну обсягів районного бюджету та перерозподіл асигнувань.

ДОПОВІДАВ: Бутиріна З.В., доповіла про зменшення доходної частини загального фонду районного бюджету за ККД 41030800 «Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот» у сумі 285,46592 тис. грн.. та зменшити планові призначення загального фонду районного бюджету управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації за кодом ТПКВ 3011 «Надання пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань та реабілітованим громадянам, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, на житлово-комунальні послуги» у сумі 285,46592 тис.грн. Розповіла про зменшення планових асигнувань фінансового управління райдержадміністрації та ТПКВ 8700 «Інші додаткові дотації» та збільшення асигнувань райдержадміністрації для виготовлення топографічної зйомки місцевості та проходження експертизи робочого проекту по об’єкту «Будівництво спортивного майданчика Волноваської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» у сумі 12,0 тис.грн.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 3 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Погодити запропоновані райдержадміністрацією пропозиції щодо зменшення доходної частини загального фонду районного бюджету у сумі 285,46592 тис.грн. та зменшити планові призначення загального фонду районного бюджету Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації у сумі 285,46592, зменшити планові асигнування фінансовому управлінню райдержадміністрації та збільшити асигнування райдержадміністрації для виготовлення топографічної зйомки місцевості та проходження експертизи робочого проекту  у сумі 12,0 тис.грн. та винести на затвердження головою райдержадміністрації запропонований проект розпорядження.

Голова  комісії                                                                                                                    Т.Г.Чернецька

Секретар комісії                                                                                                                А.К.Демішева

________________________________________________________________________________________________________________________

Протокол № 16

засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян

13.04.2017                                                                                                                             10.00

м. Волноваха

Присутні:                                                                Відсутні:

Овчинніков Сергій Іванович

Рой Василь Іванович

Анциферов Артур Адольфович

 

Грабовенко Володимир Олександрович

 

Емірбекова Ірина Володимирівна

 

Плєшко Віктор Олексійович

 

 

 

Лубінець Валерій Дмитрович

- з правом дорадчого голосу

Демченко Сергій Володимирович

- з правом дорадчого голосу

Демішева Антоніна Кімівна

- з правом дорадчого голосу

Рогаченко Богдан Сергійович

- з правом дорадчого голосу

Нестеренко Володимир Олексійович

- з правом дорадчого голосу

 

 

 

Запрошені:

Гнибіда

Віталій Михайлович

 

- помічник народного депутата України Лубінця Д.В.

Вербицький

Юрій Олексійович

 

- прокурор Волноваської місцевої прокуратури

Селін

Євген Євгенович

 

- старший дільничний офіцер Волноваського ВП

Переверзев

Олександр Миколайович

 

- начальник Волноваського міжрайонного відділення УСБУ у Донецькій області

Вервейко

Валентина Валеріївна

 

- завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Більдій

Катерина Олександрівна

 

- головний спеціаліст відділу з питань організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради

 

Головуючий на засіданні постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян Овчинніков Сергій Іванович – голова постійної комісії районної ради.

Порядок денний:

1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, корупцією та результати діяльності органів правопорядку на території Волноваського району.

Доповідач:

Лубінець Валерій Дмитрович – голова районної ради

Співдоповідач:

Коломієць Олександр Володимирович – начальник Волноваського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області

2. Про розгляд звернення депутатів районної ради про скликання сесії районної ради

Доповідач:

Овчинніков Сергій Іванович – голова постійної комісії районної ради

 

Овчинніков С.І. виніс на голосування запропонований порядок денний засідання постійної комісії районної ради з питань з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 10 чол., «Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.,

ВИРІШИЛИ: Затвердити запропонований порядок денний засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян.

1.СЛУХАЛИ: Про стан законності, боротьби зі злочинністю, корупцією та результати діяльності органів правопорядку на території Волноваського району.

ДОПОВІДАВ: Лубінець В.Д., розповів про звернення депутатів районної ради щодо роботи відділу поліції. Та про рішення, яке було прийнято на 11 черговій сесії районної ради щодо заслуховування інформації начальника Волноваського відділу поліції про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Волноваського району Донецької області у першому кварталі 2017 року.

ВИСТУПИЛИ: Селін Є.Є., повідомив, що начальник поліції на комісію не зміг прибути і тому направили його, але він може доповісти про роботу, яку проводять дільничні Волноваської поліції та розповів про проблеми, з якими зштовхнулася поліція, а саме про неукомплектованість штату та про те, що населення не хоче йти працювати у поліцію.

Овчинніков С.І., зауважив, що комісію цікавить не тільки робота дільничних, а й в цілому робота Волноваського відділу поліції.

Демченко С.В., запропонував направити на Волноваський відділ поліції лист з питаннями, які треба заслухати на наступному засіданні постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян.

Плєшко В.О., Грабовенко В.О., Рогаченко Б.С., Лубінець В.Д., розповіли про незадовільну роботу Волноваського відділу поліції та про вияви правопорушень, а саме незаконну вирубку лісосмуг та лісу, самогоноваріння, про пересування великовантажних авто містом, пограбування та про незаконну здачу металобрухту. Наголосили, на тому, що багато з цих правопорушень ігнорується відділом поліції.

Вербицький Ю.М., доповів, що за минулий рік ні однієї справи до суду щодо вирубки ліса не було направлено через те що факт вирубки не підтверджується, а це через те що або робота з цього приводу поліцією не проводиться, або проводиться неналежним чином.

Анциферов А.А., про незаконну оренду водоймищ Волноваського району.

Лубінець В.Д., запропонував запросити на наступне засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян Хачхарджи О.І. – начальника відділу Держгеокадастру у Волноваському районі.

Овчинніков С.І., запропонував на наступне засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян, яке планується провести 20.04.2017 о 10-00, запросити Хачхарджи О.І. – начальника відділу Держгеокадастру у Волноваському районі для доповіді щодо стану оренди водоймищ Волноваського району, запросити голову Волноваського районного суду Мохова Є.І. та начальника районного ДЕУ Анохіна, та направити до Волноваського відділу поліції лист з питаннями, які треба висвітлити на наступному засіданні постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян:

1. Укомплектованість кадрами органів поліції, а саме, які проблеми та що з цим робити;

2. Фінансування, забезпечення машинами та пальним;

3. Незаконна вирубка лісосмуг;

4. Боротьба з самогоноварінням;

5. Робота дорожньої служби та всі питання, які пов’язані з цим;

6. Робота дільничних Волноваського району (кадри та бачення начальника поліції щодо вирішення проблем);

7. Боротьба з незаконним обертанням металобрухту;

8. Розкриття злочинів проти власності (скільки розкрито злочинів, скільки засуджених );

9. Висвітлення у ЗМІ роботи поліції;

10. Відповіді на звернення, які надходили до поліції та виконання рішень районної ради.

Овчинніков С.І.,виніс на голосування свою пропозицію.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 10 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: На наступне засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян, яке планується провести 20.04.2017 о 10-00 запросити Хачхарджи О.І., Мохова Є.І.,             Анохіна І.І. та направити лист до Волноваського відділу поліції з питаннями, на які потрібно буде надати обґрунтовані відповіді на наступному засіданні постійної комісії районної ради.

2.СЛУХАЛИ: Про розгляд звернення депутатів районної ради про скликання сесії районної ради.

ДОПОВІДАВ: Овчинніков С.І., зачитав звернення депутатів районної ради про скликання позачергової сесії районної ради.

ВИСТУПИЛИ: Демченко С.В., обґрунтував необхідність та доцільність проведення позачергової сесії районної ради та наголосив, що на сьогоднішній час, згідно з Бюджетним кодексом при перевиконанні бюджету на 105, 1 % сесію щодо обговорення бюджету можна проводити раніше ніж до закінчення першого півріччя.

Рогаченко Б.С., підтримав Демченко С.В. та наголосив на терміновості розгляду питання щодо опорної школи та її філій на найближчій сесії районної ради.

Лубінець В.Д., доповів, що обговорювали питання з райдержадміністрацією щодо дати проведення чергової сесії районної ради і керівництво райдержадміністрації доповіло, що термінових питань для розгляду на сесії районної ради не має і погодилося з датою проведення сесії 17.05.2017 року. Але якщо треба скликати позачергову сесію то будемо проводити.

Демченко С.В., запропонував після голосування районній раді підготувати та направити лист до райдержадміністрації, в якому оповістити райдержадміністрацію у проведенні позачергової сесії районної ради та наказати надати перелік питань, які потрібно терміново розглянути на позачерговій сесії районної ради.

Демішева А.К., про порядок скликання позачергової сесії районної ради. Наголосила, що на даний момент до районної ради надійшло лише звернення депутатів районної ради та лист від райдержадміністрації, в якому просять розглянути на сесії районної ради 3 питання.

Демченко С.В., наголосив, що до проведення позачергової сесії районної ради 2 тижні і в строки, які описані в Регламенті районної ради, районна рада вкладається.

Демішева А.К., про неправильне оформлення структурними підрозділами райдержадміністрації листів погодження проектів рішень районної ради та обов’язковість подання зі зверненнями проектів рішень та матеріалів сесії.

Лубінець В.Д., підтримав Демішеву А.К., та наголосив, що у прискореному режимі від райдержадміністрації приймаються проекти рішень на сесію районної ради, а після виникають проблеми. Наголосив, що не проти проведення позачергової сесії, але матеріали на сесію повинні бути підготовлені в належному вигляді.

Демішева А.К., розповіла про ст.19 Закону Про доступ до публічної інформації та про обов’язковість оприлюднення матеріалів сесії на сайті районної ради. І про наслідки при невиконанні цього Закону.

Демченко С.В., доповів, що в Регламенті роботи районної ради про оприлюднення нічого не написано.

Лубінець В.Д., запропонував оприлюднити на офіційному сайті районної ради проекти рішень сесії районної ради 18.04.2017, а позачергову сесію провести 28.04.2017.

Демченко С.В., запропонував провести 15-у позачергову сесію районної ради 28.04.2017 року та направити листа до райдержадміністрації з проханням до 14.04.2017 року надати перелік питань, які потребують першочергового розгляду на позачерговій сесії районної ради.

Овчинніков С.І., виніс на голосування пропозицію Демченко С.В. та запропонував начальнику відділу з питань правової роботи та правового аналізу виконавчого апарату дати юридичну оцінку можливості проведення позачергової сесії відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи районної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 1 чол.(Лубінець В.Д.), «Утримались» - 1 чол.(Грабовенко В.О.)

ВИРІШИЛИ: 1.Провести 15-у позачергову сесію районної ради 28.04.2017 року та направити лист до райдержадміністрації з пропозицією до 14.04.2017 року надати перелік питань, які потребують першочергового розгляду на позачерговій сесії районної ради та обґрунтування до них.

2. Клімовій Л.В. дати юридичну оцінку можливості проведення позачергової сесії відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування», «Про доступ до публічної інформації» та Регламенту роботи районної ради та направити висновки з цього приводу членам комісії та головам фракцій до 14.04.2017 року.

Голова  комісії                                                                                                                С.І.Овчинніков

Секретар комісії                                                                                                             І.В.Емірбекова

____________________________________________________________________________________________________________________________

Протокол № 15

засідання постійної комісії районної ради з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров'я, культури і спорту

18.04.2017                                                                                                                             14.00

м. Волноваха

Присутні:                                                                Відсутні:

Близнюк Наталія Павлівна

Абєлова Олена Миколаївна

Лапіна Юлія Вікторівна

Пальчиков Володимир Матвійович

Міщенко Володимир Олексійович

 

Улитич Наталя Анатоліївна

 

 

 

 

 

 

 

 

Запрошені:

Лубінець

Валерій Дмитрович

 

- голова районної ради

Демченко

Сергій Володимирович

 

- заступник голови районної ради

Баранник

Олександр Леонідович

 

- голова Волноваської райдержадміністрації

Демішева

Антоніна Кімівна

 

- керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Гнибіда

Віталій Михайлович

 

- помічник народного депутата України Лубінця Д.В.

Бутиріна

Зоя Володимирівна

 

- начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

Деремешко

Микола Іванович

 

- начальник відділу освіти Волноваської райдержадміністрації

Сидоренко

Ольга Людвігівна

 

- начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

Юрченко

Євгенія Вікторівна

 

- головний лікар КУОЗ «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Коваленко

Володимир Якович

 

- головний лікар КЛПЗ «Волноваська районна лікарня № 1»

Михайлова

Христина Ігорівна

 

- в.о. обов’язки начальника відділу культури та туризму Волноваської райдержадміністрації

Кліменко

Ольга Олексіївна

 

- головний бухгалтер відділу культури та туризму Волноваської райдержадміністрації

Клімова

Любов Вікторівна

 

- начальник відділу з питань правової роботи та правового аналізу виконавчого апарату районної ради

Вервейко

Валентина Валеріївна

 

- завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Більдій

Катерина Олександрівна

 

- головний спеціаліст відділу з питань організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради

 

Головуючий на засіданні постійної комісії районної ради з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров'я, культури і спорту Близнюк Наталія Павлівна – голова постійної комісії районної ради.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перший квартал 2017 року

Доповідач:

Бутиріна Зоя Володимирівна – начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

2. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2016 року № 7/11-231 «Про районний бюджет на 2017 рік»

Доповідач:

Бутиріна Зоя Володимирівна – начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

3.Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації та голови районної ради

Доповідач:

Бутиріна Зоя Володимирівна – начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

4. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Волноваського району на 2017 рік

Доповідач:

Коломоєць Людмила Савелівна – начальник управління економіки  Волноваської райдержадміністрації

5. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017 – 2018 роки

Доповідач:

Коломоєць Людмила Савелівна – начальник управління економіки  Волноваської райдержадміністрації

6. Про затвердження Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Волноваському районі на 2017 рік

Доповідач:

Юрченко Євгенія Вікторівна - головний лікар КУОЗ «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

7. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2017 рік

Доповідач:

Юрченко Євгенія Вікторівна - головний лікар КУОЗ «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

8. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку вторинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2017 рік

Доповідач:

Саранов Віктор Федорович – головний лікар КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня»

9. Про внесення змін та доповнень до Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги населенню Волноваського району на 2017 рік

Доповідач:

Коваленко Володимир Якович – головний лікар КЛПЗ «Волноваська районна лікарня №1»

10. Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів Волноваського району на 2017 рік

Доповідач:

Деремешко Микола Іванович – начальник відділу освіти Волноваської райдержадміністрації

11. Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення позашкільних закладів Волноваського району на 2017 рік

Доповідач:

Деремешко Микола Іванович – начальник відділу освіти Волноваської райдержадміністрації

12. Про внесення змін та доповнень до Районної програми національно-патріотичного виховання учнів на 2017-2020 роки

Доповідач:

Деремешко Микола Іванович – начальник відділу освіти Волноваської райдержадміністрації

13. Про затвердження Районної комплексної програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб, осіб та сімей заручників, безвісті  зниклих осіб внаслідок АТО на 2017 рік

Доповідач:

Близнюк Ольга Миколаївна – начальник Управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації

14. Про внесення змін та доповнень до Плану заходів з реалізації положень Районної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту Волноваського району на 2017-2020 роки

Доповідач:

Сидоренко Ольга Людвігівна – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

15. Про затвердження Програми покращення матеріально-технічної бази Управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації для забезпечення розвитку сільських територій Волноваського району на 2017 рік

Доповідач:

Лазаренко Микола Іванович – начальник Управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації

16. Про затвердження Районної програми розвитку та удосконалення народних  (зразкових) аматорських колективів Волноваського районного центру культури і дозвілля на 2017 рік «Сузір’я талантів»

Доповідач:

Михайлова Христина Ігорівна – в.о. начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації

17. Про внесення змін та доповнень до Районної програми розвитку закладів культури у Волноваському районі на 2017 рік

Доповідач:

Михайлова Христина Ігорівна – в.о. начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації

18. Про внесення змін та доповнень до Районної програми підтримки обдарованих дітей Волноваської школи мистецтв на 2017 рік

Доповідач:

Михайлова Христина Ігорівна – в.о. начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації

 

Близнюк Н.П. зауважила, що зі всіх питань, які винесені на розгляд постійної комісії, вона ознайомилася лише з двома.

Демішева А.К., пояснила, що на електронних та паперових носіях матеріали надані тільки з питання про внесення змін та доповнень до Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги населенню Волноваського району на 2017 рік та з питання про внесення змін та доповнень до Плану заходів з реалізації положень Районної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту Волноваського району на 2017-2020 роки. Ці матеріали були направлені депутатам для ознайомлення. Ще 7 проектів рішень були надані сьогодні 18.04.2017 року, та ще  не направлені депутатам на ознайомлення.

Демченко С.В., зауважив, що в рамки Регламенту роботи Волноваської районної ради все вкладається.

Близнюк Н.П., доповіла, що першочергово на засіданні постійної комісії районної ради будуть розглядатися питання, які були наданні перші.

1.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги населенню Волноваського району на 2017 рік.

ДОПОВІДАВ: Коваленко В.Я, ознайомив присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги населенню Волноваського району на 2017 рік».

ВИСТУПИЛИ: Юрченко Є.В., зауважила, що там, де планується розмістити КУОЗ «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» замало площі.

Коваленко В.Я., заперечив, що площі достатньо і там гарні умови.

Бутиріна З.В., розповіла, що це кошти не з районного бюджету, а їх виділила Лебединська сільська рада. Пояснила, що це питання виноситься на позачергову сесію, тому що треба зробити багато роботи через систему «Прозоро» і тому не має часу чекати до чергової сесії.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

2.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Плану заходів з реалізації положень Районної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту Волноваського району на 2017-2020 роки.

ДОПОВІДАВ: Сидоренко О.Л., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Плану заходів з реалізації положень Районної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту Волноваського району на 2017-2020 роки.»

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

3.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2016 року № 7/11-231 «Про районний бюджет на 2017 рік»

ДОПОВІДАВ: Бутиріна З.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2016 року № 7/11-231 «Про районний бюджет на 2017 рік»

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

4.СЛУХАЛИ: Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації та голови районної ради

ДОПОВІДАВ: Бутиріна З.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації та голови районної ради»

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

5.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми протидії захворювання на туберкульоз у Волноваському районі на 2017 рік

ДОПОВІДАВ: Юрченко Є.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про затвердження Програми протидії захворювання на туберкульоз у Волноваському районі на 2017 рік»

ВИСТУПИЛИ: Демішева А.К., про можливість затвердження Районної програми протидії захворювання на туберкульоз, якщо Обласна програма не прийнята, але при наявності коштів районного бюджету.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

6.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2017 рік

ДОПОВІДАВ: Юрченко Є.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2017 рік»

ВИСТУПИЛИ: Демішева А.К., звернулася до Демченка С.В. та Бутиріной З.В., з приводу того, що всі листи, на які посилаються проекти рішень оформлюються з посиланням на чергову сесію районної ради та датуються початком квітня.

Демченко С.В., пояснив, що є один лист від райдержадміністрації, в якому вказані всі питання.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

7.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку вторинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2017 рік

ДОПОВІДАВ: Міщенко В.О., ознайомив присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку вторинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2017 рік»

ВИСТУПИЛИ: Демішева А.К, зауважила на помилки, які допускаються в матеріалах проектів рішень наданих до районної ради.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

8.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення позашкільних закладів Волноваського району на 2017 рік

ДОПОВІДАВ: Деремешко М.І., ознайомив присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення позашкільних закладів Волноваського району на 2017 рік»

ВИСТУПИЛИ: Лубінець В.Д., запитав, навіщо виділяти кошти на Донський еколого-натуралістичний центр, якщо будівля знаходиться в аварійному стані.

Деремешко М.І., пояснив, що ці кошти потрібні для експертизи.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

9. СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Районної програми національно-патріотичного виховання учнів на 2017-2020 роки

ДОПОВІДАВ: Деремешко М.І., ознайомив присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Районної програми національно-патріотичного виховання учнів на 2017-2020 роки»

ВИСТУПИЛИ: Близнюк Н.П., про надання на розгляд депутатів інформації, яка містить цифри і яка не зрозуміла багатьом депутатам.

Демішева А.К., про помилки які допускаються в матеріалах проектів рішень на сесію районної ради.

Бутиріна З.В., зауважила, що кожен день вноситься щось нове при оформленні матеріалів на сесію і тому запропонувала районній раді провести навчання із структурними підрозділами Волноваської райдержадміністрації. А для депутатів запропонувала, робити пояснювальну таблицю, в якій буде видно, які кошти і куди виділяються.

Демченко С.В., запропонував провести навчання щодо оформлення матеріалів проектів рішень після сесії районної ради, запросивши на нього структурні підрозділи Волноваської райдержадміністрації та голів постійних комісій.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

10. СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів Волноваського району на 2017 рік

ДОПОВІДАВ: Деремешко М.І., ознайомив присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів Волноваського району на 2017 рік»

ВИСТУПИЛИ: Лубінець В.Д., зауважив, що в минулому році на ремонт покрівлі Гранітненської ЗОШ грецьке співтовариство виділило кошти та перекрило покрівлю. Навіщо виділяти кошти в цьому році.

Деремешко  М.І., про помилки, які були допущенні при ремонті покрівлі та про кошти, які тепер потрібно виділити для їх усунення.

Баранник О.Л., запитав, чи є проект на ремонт покрівлі та як оформлювалися кошти, які виділило грецьке співтовариство на ремонт покрівлі в минулому році (чи оприбутковувалися вони відділом освіти).

Деремешко М.І., пояснив, що на даний момент він не зможе відповісти на ці питання.

Близнюк Н.П., запропонувала повернути проект рішення районної ради відділу освіти на доопрацювання. Та винесла на голосування свою пропозицію.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Розглянути проект рішення після доопрацювання відділу освіти.

11. СЛУХАЛИ: Про затвердження Районної програми розвитку та удосконалення народних (зразкових) аматорських колективів Волноваського районного центру культури і дозвілля на 2017 рік «Сузір’я талантів»

ДОПОВІДАВ: Михайлова К.І., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про затвердження Районної програми розвитку та удосконалення народних (зразкових) аматорських колективів Волноваського районного центру культури і дозвілля на 2017 рік «Сузір’я талантів»

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

12. СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Районної програми підтримки обдарованих дітей Волноваської школи мистецтв на 2017 рік

ДОПОВІДАВ: Михайлова К.І., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Районної програми підтримки обдарованих дітей Волноваської школи мистецтв на 2017 рік»

ВИСТУПИЛИ: Лубінець В.Д., запитав про кошти на стипендії обдарованим дітям, а саме про стипендію Кочмарику, учню Свободненської ЗОШ, який виховується у неповній сім’ї.

Михайлова К.І., зауважила, що йому стипендію не виплачують тому що його немає в базі даних.

Деремешко М.І., пояснив, що в базі даних він є, але стипендія видається раз на квартал.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

13. СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Районної програми розвитку закладів культури у Волноваському районі на 2017 рік.

ДОПОВІДАВ: Михайлова К.І., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Районної програми розвитку закладів культури у Волноваському районі на 2017 рік»

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

ВИСТУПИЛИ: Демішева А.К., зачитала, перелік проектів рішень, матеріали яких не надали на розгляд постійної комісії районної ради.

Близнюк Н.П., про відсутність Програм для людей з обмеженими можливостями.

Демченко С.В., запропонував районній раді підготувати лист на райдержадміністрацію щодо розробки Програми для людей з обмеженими можливостями.

 

Голова  комісії                                                                                                                    Н.П.Близнюк

Заступник голови комісії                                                                                                 Ю.В.Лапіна

________________________________________________________________________________________________________________________

Протокол № 17

засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян 

20.04.2017                                                                                                                             10.00

м. Волноваха

Присутні:                                                                Відсутні:

Анциферов Артур Адольфович

Овчинніков Сергій Іванович

Грабовенко Володимир Олександрович

Рой Василь Іванович

Емірбекова Ірина Володимирівна

Плєшко Віктор Олексійович

 

 

Рогаченко Богдан Сергійович

- з правом дорадчого голосу

Нестеренко Володимир Олексійович

- з правом дорадчого голосу

 

 

 

Запрошені:

Лубінець

Валерій Дмитрович

 

- голова районної ради

Демішева

Антоніна Кімівна

 

- керуючий справами виконавчого апарату районної ради

Коломієць

Олександр Володимирович

 

- начальник Волноваського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області

Губань

Миколай Сергійович

 

- прокурор Волноваської місцевої прокуратури

Бутиріна

Зоя Володимирівна

 

- начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

Коломоєць

Людмила Савелівна

 

- начальник управління економіки Волноваської райдержадміністрації

Клімова

Любов Вікторівна

 

- начальник відділу з питань правової роботи та правового аналізу виконавчого апарату районної ради

Вервейко

Валентина Валеріївна

 

- завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Більдій

Катерина Олександрівна

 

- головний спеціаліст відділу з питань організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради

 

Головуючий на засіданні постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян Анциферов Артур Адольфович – заступник голови постійної комісії районної ради.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року

Доповідач:

Бутиріна Зоя Володимирівна – начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

2. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2016 року № 7/11-231 «Про районний бюджет на 2017 рік»

Доповідач:

Бутиріна Зоя Володимирівна – начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

3. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації

Доповідач:

Бутиріна Зоя Володимирівна – начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

4. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2017 рік

Доповідач:

Коломоєць Людмила Савелівна – начальник управління економіки Волноваської райдержадміністрації

5. Про внесення змін до Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 22.02.2017 року № 7/13-302

Доповідач:

Коломоєць Людмила Савелівна – начальник управління економіки Волноваської райдержадміністрації

6. Про затвердження списку присяжних Волноваського районного суду

Доповідач:

Клімова Любов Вікторівна – начальник відділу з питань правової роботи та правового аналізу виконавчого апарату районної ради

Співдоповідач:

Мохов Євген Іванович - голова Волноваського районного суду

7. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, корупцією та результати діяльності органів правопорядку на території Волноваського району

Доповідач:

Коломієць Олександр Володимирович - начальник Волноваського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області

Співдоповідач:

Анохін Іван Іванович – начальник Волноваського ДЕУ, начальник Дорзнаку

Хачхарджи Олександр Іванович - начальник відділу Держгеокадастру у Волноваському районі

8. Про внесення змін та доповнень до Програми по забезпеченню правопорядку на території Волноваського району «Правопорядок 2017»

Доповідач:

Коломієць Олександр Володимирович - начальник Волноваського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області

 

Анциферов А.А. виніс на голосування запропонований порядок денний засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол., «Проти» - 0 чол., «Утримались» - 1 чол. (Грабовенко В.О.).

ВИРІШИЛИ: Затвердити запропонований порядок денний засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян.

1.СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.

ДОПОВІДАВ: Бутиріна З.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.

ВИСТУПИЛИ: Грабовенко В.О., запитав, чому заблоковані рахунки районного відділу освіти Волноваської райдержадміністрації.

Бутиріна З.В., розповіла, що призупиненні операції з бюджетними коштами через дебіторську заборгованість по здійсненій передоплаті по будівництву стадіону Волноваської ЗОШ №5. Пояснила, що аванси перераховані, а роботи не зроблені. Підрядник не надав актів виконаних робіт, а кошти не повернув і через дебіторські заборгованості казначейство призупинило операції до вирішення питань.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 5 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

2.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2016 року № 7/11-231 «Про районний бюджет на 2017 рік».

ДОПОВІДАВ: Бутиріна З.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2016 року № 7/11-231 «Про районний бюджет на 2017 рік».

ВИСТУПИЛИ: Анциферов А.А., розповів про кошти, які виділяються районному відділу освіти незважаючи на те, що призупинено операції з бюджетними коштами.

Бутиріна З.В., зауважила, що це не кошти виділяються, а це тільки план. З планом треба працювати, це і робота в системі «Прозоро» і т.д. І поки діло дійде до виділення коштів, рахунки розблокують.

Демішева А.К., розповіла про розгляд на попередній постійній комісії з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров'я, культури і спорту про виділення коштів на Програму покращення матеріально-технічного забезпечення закладів освіти. Та про те що начальник відділу освіти не зміг відповісти на питання депутатів і проект рішення направили на доопрацювання. Доповіла про те, що є звернення батьків ЗОШ № 4 та батьків ЗОШ № 5, та планується виділити кошти на Програму сільгоспуправління на придбання комп’ютерів. Та запитала, чи можливо кошти, які планується виділити для сільгоспуправління направити на рішення проблем по ЗОШ № 4 та ЗОШ № 5.

Бутиріна З.В., розповіла про Програму Жебрівського стосовно налагодження діяльності працівників сільського господарства і тому не можливо не надати цей грошовий ресурс для управління сільського господарства. Та зауважила, що головний розпорядник коштів вирішує куди потрібно направити кошти.

Демішева А.К., про те що на цій комісії не можливо погоджувати питання, щодо винесення на розгляд сесії цього проекту рішення, якщо не було погоджено на бюджетній комісії. І якщо відділ освіти не надав проект рішення з доопрацюваннями.

Бутиріна З.В., погодилася з Демішевою А.К., та зауважила, що треба з початку проводити бюджетну комісію, на ній затверджувати цей проект рішення, а вже потім розглядати на інших комісіях.

Лубінець В.Д., зачитав звернення батьків ЗОШ № 4 щодо закінчення ремонту даху та ремонту туалетів в ЗОШ.

Бутиріна З.В., розповіла про те що на Волноваську ЗОШ №4 було виділено кошти на ремонт даху 1017, 4 тис.грн. На даний час проводяться проектно-кошторисні роботи. А коштів на ремонт туалетних кімнат у ЗОШ № 4 не було закладено. Зауважила, що на комісію з цього питання треба запрошувати головного розпорядника коштів, а саме начальника районного відділу освіти.

Лубінець В.Д., запропонував питання з 2 по 5, включно, порядку денного постійної комісії районної ради не розглядати на комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян, а розглянути їх 24.04.2017 року на спільному засіданні постійних комісій соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров'я, культури і спорту, з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян та з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін, та запросити на нього всіх розпорядників коштів.

Анциферов А.А., виніс на голосування пропозицію Лубінця В.Д.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 5 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Не розглядати питання з 2 по 5 порядку денного постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян на цій комісії. Розглянути їх 24.04.2017 року на спільному засіданні постійних комісій з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров'я, культури і спорту, з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян та з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін, та запросити на нього всіх розпорядників коштів.

3.СЛУХАЛИ: Про затвердження списку присяжних Волноваського районного суду.

ДОПОВІДАВ: Клімова Л.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про затвердження списку присяжних Волноваського районного суду».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 4 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 1 чол. (Грабовенко В.О.)

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

4.СЛУХАЛИ: Про стан законності, боротьби зі злочинністю, корупцією та результати діяльності органів правопорядку на території Волноваського району

ДОПОВІДАВ: Коломієць О.В., ознайомив присутніх з проектом рішення районної ради «Про стан законності, боротьби зі злочинністю, корупцією та результати діяльності органів правопорядку на території Волноваського району».

ВИСТУПИЛИ:Рогаченко Б.С., про не укомплектованість дільничних та можливість впливання начальником Волноваського відділу поліції на преміювання співробітників поліції.

Коломієць О.В., розповів про колегіальне прийняття рішень при преміюванні працівників поліції . Розповів про пріоритети роботи Волноваського відділу поліції та про посилення роботи у святкові дні.

Лубінець В.Д., Анциферов А.А., про незаконну роботу таксомоторних перевізників на залізничному вокзалі м. Волноваха.

Коломієць О.В., розповів про роботу працівників Волноваського відділу поліції на залізничному вокзалі м. Волноваха. Розповів, що це цілий комплекс заходів. Пообіцяв зміцнити патрульних. Зауважив, що на даний час працює 8 співробітників ДПС з 27. А це відображається і на стані доріг. Також розповів про стан боротьби з незаконними вирубками лісосмуг, та зауважив, що в роботі по незаконній вирубці лісосмуг повинен приймати участь еколог.

Лубінець В.Д., доповів , про лист від облдержадміністрації щодо ведення до штатної одиниці Волноваської райдержадміністрації еколога.

Грабовенко В.О., про проведення відділом поліції роз’яснювальної роботи в ЗМІ щодо заходів, які застосовує поліція в боротьбі зі злочинністю.

Рогаченко Б.С., про незаконне самогоноваріння.

Анциферов А.А., про продаж алкогольної продукції особам, які не досягли 18-річного віку.

Коломієць О.В., про проведену роботу в боротьбі з незаконним самогоноварінням та про роботу ювенальної поліції, про дітей активістів, які допомагають виявляти точки продажу алкогольних напоїв дітям.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 5 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд 16-ої чергової сесії районної ради, яка буде проходити 17.05.2017 року.

5.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Програми по забезпеченню правопорядку на території Волноваського району «Правопорядок 2017».

ДОПОВІДАВ: Коломієць О.В., ознайомив присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми по забезпеченню правопорядку на території Волноваського району «Правопорядок 2017».

ГОЛОСУВАЛИ

«За» - 5 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради

 

Заступник голови  комісії                                                                                             А.А.Анциферов

Секретар комісії                                                                                                             І.В.Емірбекова

________________________________________________________________________________________________________________________

 

Протокол № 18/28/16

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян,

з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін,

з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров'я, культури і спорту

24.04.2017                                                                                                                             10.00

м. Волноваха

Присутні:                                                                Відсутні:

Анциферов Артур Адольфович

Овчинніков Сергій Іванович

Емірбекова Ірина Володимирівна

Грабовенко Володимир Олександрович

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Рой Василь Іванович

Рогаченко Богдан Сергійович

Демішева Антоніна Кімівна

Рудика Олександр Олексійович

Попко Андрій Михайлович

Трегубов Юрій Вікторович

Абєлова Олена Миколаївна

Близнюк Наталія Павлівна

Міщенко Володимир Олексійович

Лапіна Юлія Вікторівна

Пальчиков Володимир Матвійович

 

Плєшко Віктор Олексійович

 

Улитич Наталя Анатоліївна

 

 

 

Запрошені:

Лубінець

Валерій Дмитрович

 

- голова районної ради

Демченко

Сергій Володимирович

 

- заступник голови районної ради

Гнибіда

Віталій Михайлович

 

- помічник народного депутата України Лубінця Д.В.

Алексєєнко

Марина Павлівна

 

- завідуючий сектором фінансово-кредитного, організаційно-кадрового забезпечення управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу Волноваської райдержадміністрації

Близнюк

Ольга Миколаївна

 

- начальник управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації

Бутиріна

Зоя Володимирівна

 

- начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

Деремешко

Микола Іванович

 

- начальник районного відділу освіти Волноваської райдержадміністрації

Коваленко

Володимир Якович

 

- головний лікар КЛПЗ «Волноваська районна лікарня № 1»

Коломоєць

Людмила Савелівна

 

- начальник управління економіки Волноваської райдержадміністрації

Конарєва

Яна Володимирівна

 

- в.о. начальника відділу культури і туризму Волноваської райдержадміністрації

Пушкарьова

Ірина Василівна

 

- головний спеціаліст управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу Волноваської райдержадміністрації

Саранов

Віктор Федорович

- головний лікар КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня»

Сидоренко

Ольга Людвігівна

- начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

Юрченко

Євгенія Вікторівна

 

- головний лікар КУОЗ «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Галушкова

Надія Анатоліївна

 

- начальник відділу з питань організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради

Романюк

Наталя Сергіївна

 

- начальник відділу з питань майна комунальної власності

районної ради

Клімова

Любов Вікторівна

 

- начальник відділу з питань правової роботи та правового аналізу виконавчого апарату районної ради

Вервейко

Валентина Валеріївна

 

- завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації

Більдій

Катерина Олександрівна

 

- головний спеціаліст відділу з питань організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради

 

Головуючий на спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян, з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін, з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров'я, культури і спорту Чернецька Тетяна Геннадіївна – голова постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перший квартал 2017 року.

Доповідач:

Бутиріна Зоя Володимирівна – начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

2. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2016 № 7/11-231   «Про районний бюджет на 2017 рік».

Доповідач:

Бутиріна Зоя Володимирівна – начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

3. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради.

Доповідач:

Бутиріна Зоя Володимирівна – начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

4. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Волноваського району на 2017 рік

Доповідач:

Коломоєць Людмила Савелівна – начальник управління економіки Волноваської райдержадміністрації

5. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017-2018 роки

Доповідач:

Коломоєць Людмила Савелівна – начальник управління економіки Волноваської райдержадміністрації

6. Про затвердження Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Волноваському районі на 2017 рік

Доповідач:

Юрченко Євгенія Вікторівна - головний лікар КУОЗ                   «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

7. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медичної допомоги  у Волноваському районі на 2017 рік.

Доповідач:

Юрченко Євгенія Вікторівна - головний лікар КУОЗ                   «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

8. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку вторинної медичної допомоги  у Волноваському районі на 2017 рік.

Доповідач:

Саранов Віктор Федорович – головний лікар КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня»

9. Про внесення змін та доповнень до Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги населенню Волноваського району на 2017 рік.

Доповідач:

Коваленко Володимир Якович – головний лікар КЛПЗ «Волноваська районна лікарня №1»

10. Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів Волноваського району на 2017 рік.

Доповідач:

Деремешко Микола Іванович – начальник відділу освіти Волноваської райдержадміністрації

11. Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення      матеріально-технічного забезпечення позашкільних закладів Волноваського      району на 2017 рік.

Доповідач:

Деремешко Микола Іванович – начальник відділу освіти Волноваської райдержадміністрації

12. Про внесення змін та доповнень до Районної програми національно-патріотичного виховання учнів на 2017-2020 роки

Доповідач:

Деремешко Микола Іванович – начальник відділу освіти Волноваської райдержадміністрації

13. Про затвердження Районної комплексної програми соціальної  підтримки внутрішньо переміщених осіб, осіб та сімей заручників, безвісти зниклих осіб  внаслідок АТО на 2017 рік

Доповідач:

Близнюк Ольга Миколаївна – начальник Управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації

14. Про внесення змін та доповнень до Плану заходів з реалізації положень Районної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту Волноваського району на 2017-2020 роки

Доповідач:

Сидоренко Ольга Людвігівна – начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

15. Про затвердження Програми покращення матеріально - технічної бази  Управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації для забезпечення розвитку  сільських територій Волноваського району на 2017 рік

Доповідач:

Лазаренко Микола Іванович – начальникУправління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та  агропромислового комплексу райдержадміністрації

16. Про затвердження Районної програми розвитку та удосконалення народних  (зразкових) аматорських колективів Волноваського районного центру культури і  дозвілля на 2017 рік «Сузір’я талантів»

Доповідач:

Конарєва Яна Володимирівна - в.о. начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації

17. Про внесення змін та доповнень до Районної програми розвитку закладів  культури у Волноваському районі на 2017 рік

Доповідач:

Конарєва Яна Володимирівна - в.о. начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації

18. Про внесення змін та доповнень до Районної програми підтримки обдарованих дітей Волноваської школи мистецтв на 2017 рік

Доповідач:

Конарєва Яна Володимирівна - в.о. начальника відділу культури та туризму райдержадміністрації

19. Про внесення змін до складу тендерного комітету районної ради

Доповідач:

Сердечна Наталя Іванівна – голова тендерного комітету районної ради, начальник відділу обліку та звітності виконавчого апарату районної ради

20. Про внесення змін та доповнень до Програми по забезпеченню правопорядку на території Волноваського району «Правопорядок 2017»

Доповідач:

Коломієць Олександр Володимирович – начальник Волноваського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області

 

Чернецька Т.Г. винесла на голосування запропонований порядок денний спільного засідання постійних комісій районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян, з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін, з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров'я, культури і спорту.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол., «Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Затвердити запропонований порядок денний спільного засідання постійних комісій районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та депутатської етики, прав та свобод громадян, з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін, з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров'я, культури і спорту.

1.СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.

ДОПОВІДАВ: Бутиріна З.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року.

ВИСТУПИЛИ: Демченко С.В., звернув увагу присутніх про невикористання головними розпорядниками коштів районного бюджету у повному обсязі асигнувань виділених на виконання бюджетних програм, затверджених рішенням районної ради. Запропонував розглянути на черговому засіданні постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін та проаналізувати виконання усіх бюджетних програм, які були прийняті з початку 2017 року, з наданням інформації про фінансування та використання виділених коштів головним розпорядникам у розрізі по кожній галузі.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради з умовою розгляду аналізу використаних коштів районного бюджету у розрізі кожної галузі по прийнятим районною радою бюджетних програм.

Головним розпорядникам коштів районного бюджету надати до постійної комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін інформацію-аналіз виконання усіх бюджетних програм, які були прийняті з початку 2017 року.

2.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2016 року № 7/11-231 «Про районний бюджет на 2017 рік».

ДОПОВІДАВ: Бутиріна З.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2016 року № 7/11-231 «Про районний бюджет на 2017 рік».

ВИСТУПИЛИ: Лубінець В.Д., про м’яку покрівлю Гранітненської ЗОШ.

Деремешко М.І., про консультування з будівельниками щодо встановлення у Гранітненській ЗОШ скатної покрівлі і що там неможна встановлювати таку покрівлю через те, що не витримає фундамент. Також розповів, що краще всього над цій ЗОШ встановлювати м’яку покрівлю, тим паче будівельники дають на неї гарантію 10 років.

Рогаченко Б.С., про те що на даний час від м’яких покрівель відмовляються і все більше використовують скатні покрівлі, які можуть бути зроблені з легкого матеріалу, що значно зменшує вплив на фундамент.

Лубінець В.Д., розповів, що будівля в Гранітненській ЗОШ панельна і, якщо буде м’яка покрівля вона буде рватися.

Демченко С.В., закликав депутатів, залишити Програму, такою як вона є, а на нараді з будівельниками він обговорить питання щодо покрівлі на Гранітненській ЗОШ, і якщо з їх точки зору можна буде зробити скатну покрівлю то на сесії районної ради, яка буде проходити 28.04.2017 року до проекту внесуть зміни.

Лубінець В.Д., про виділення коштів на ремонт туалетів в ЗОШ №4 у минулому році та про звернення батьків, діти яких навчаються у цій школі, щодо незадовільного стану туалетних кімнат в школі. Розповів про покрівлю, яка не відремонтована, а кошти також були виділені.

Деремешко М.І., розповів, що кошти в минулому році виділялися на ремонт туалетних кімнат ЗОШ №4, які розташовані на другому поверсі. У зв’язку з тим, що закінчувався фінансовий рік і на першому поверсі в 2016 році не встигли б зробити ремонт. Вже в  цьому році відділ освіти просить виділити кошти на ремонт туалетів на першому поверсі. Щодо даху, розповів, що на даний час іде корекція проектно-кошторисної документації та проходження експертизи. Як тільки ці процедури будуть закінчені, будівельники почнуть робити ремонт.

Демченко С.В., зауважив, що на сесії районної ради в травні місяці розпорядники коштів відзвітують скільки коштів не використано і за яких причин.

Лубінець В.Д., про ремонт Гранітненського ФАПу та про те, що ремонт зроблено, а покрівля протікає.

Юрченко Є.В., розповіла про те що покрівля протікає місцями, зв’язатися з підрядчиком не може. Баранник О.Л., домовився з ним, що він сьогодні приїде та буде дивитися, як можна вирішити проблему. Розповіла, що для того щоб закінчити ремонт в Анадольській амбулаторії знімають кошти з Привільненського ФАПу. Також доповіла присутнім, що в Привільненському ФАПі до будівництва та ремонту навіть не приступали і тому за їх кошти будуть закривати ремонтні роботи в Анадольскій амбулаторії. По Привільненському ФАПі немає навіть ПКД через технічні умови. Поки не буде зроблено електрику роботи провести неможливо. Там все треба робити з нуля.

Демченко С.В., доповів, що на цій постійній комісії це питання розглянуть та винесуть на розгляд сесії, але у травні місяці перед черговою сесією районної ради на постійну комісію знову буде підійматися питання щодо Привільненського ФАПу та будуть запрошені представники РЕСу.

Трегубов Ю.В., про Програму протидії захворюванню на туберкульоз у Волноваському районі та про флюорограф в с.Златоустівка.

Юрченко Є.В., розповіла, що в с. Донське стоїть флюорограф та в с. Златоустівка. Доповіла, що в с. Златоустівка з декретної відпустки вийшла лаборант, яка може робити знімки, але головний лікар КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня» хоче оформити її на цій посаді на 0.25 ставки, а три дні їздити працювати у Волновасі, але при цьому пільгову пенсію працівник отримувати не буде. Розповіла про можливості вирішення цього питання і про звернення з цими пропозиціями до головного лікаря КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня».

Саранов В.Ф., розповів про своє бачення вирішення цього питання.

Юрченко Є.В., розповіла про пересувний флюорограф, який почне працювати після 01.05.2017 року.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради. Головному лікарю КУОЗ «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» та головний лікар КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня» розібратися щодо роботи флюорографа у с.Златоустівка та надати пропозиції щодо вирішення цієї проблеми. Повернутися до питання щодо Привільненського ФАПу після першого півріччя.

3.СЛУХАЛИ: Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради

ДОПОВІДАВ: Бутиріна З.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради»

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

4.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Волноваського району на 2017 рік

ДОПОВІДАВ: Коломоєць Л.С., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Волноваського району на 2017 рік».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

5.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017-2018 роки

ДОПОВІДАВ: Коломоєць Л.С., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017-2018 роки».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

6.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Волноваському районі на 2017 рік

ДОПОВІДАВ: Юрченко Є.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про затвердження Програми протидії захворюванню на туберкульоз у Волноваському районі на 2017 рік».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

7.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медичної допомоги  у Волноваському районі на 2017 рік.

ДОПОВІДАВ: Юрченко Є.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медичної допомоги  у Волноваському районі на 2017 рік.»

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

8.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку вторинної медичної допомоги  у Волноваському районі на 2017 рік.

ДОПОВІДАВ: Саранов В.Ф., ознайомив присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку вторинної медичної допомоги  у Волноваському районі на 2017 рік».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

9.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги населенню Волноваського району на 2017 рік

ДОПОВІДАВ: Коваленко В.Я., ознайомив присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги населенню Волноваського району на 2017 рік».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

10.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів Волноваського району на 2017 рік.

ДОПОВІДАВ: Деремешко М.І., ознайомив присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів Волноваського району на 2017 рік».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

11.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення позашкільних закладів Волноваського району на 2017 рік.

ДОПОВІДАВ: Деремешко М.І., ознайомив присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення позашкільних закладів Волноваського району на 2017 рік».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

12.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Районної програми національно-патріотичного виховання учнів на 2017-2020 роки

ДОПОВІДАВ: Деремешко М.І., ознайомив присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Районної програми національно-патріотичного виховання учнів на 2017-2020 роки».

ВИСТУПИЛИ: Лубінець В.Д., про кошти на проїзд дітей, які їдуть у інші області за підтримки народного депутата Лубінця Д.В. та благодійних організацій.

Сидоренко О.Л., Деремешко М.І., Конарєва Я.В., доповіли, що з’ясують це питання з юристами та, якщо можна, то внесуть зміни до Програми.

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

13.СЛУХАЛИ: Про затвердження Районної комплексної програми соціальної  підтримки внутрішньо переміщених осіб, осіб та сімей заручників, безвісти зниклих осіб  внаслідок АТО на 2017 рік.

ДОПОВІДАВ: Близнюк О.М., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про затвердження Районної комплексної програми соціальної  підтримки внутрішньо переміщених осіб, осіб та сімей заручників, безвісти зниклих осіб  внаслідок АТО на 2017 рік».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

14.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Плану заходів з реалізації положень Районної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту Волноваського району на 2017-2020 роки

ДОПОВІДАВ: Сидоренко О.Л., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Плану заходів з реалізації положень Районної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту Волноваського району на 2017-2020 роки».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

15.СЛУХАЛИ: Про затвердження Програми покращення матеріально - технічної бази  Управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації для забезпечення розвитку  сільських територій Волноваського району на 2017 рік

ДОПОВІДАВ: Алексєєнко М.П., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про затвердження Програми покращення матеріально - технічної бази  Управління розвитку сільської місцевості, впровадження реформ та агропромислового комплексу райдержадміністрації для забезпечення розвитку  сільських територій Волноваського району на 2017 рік».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

16.СЛУХАЛИ: Про затвердження Районної програми розвитку та удосконалення народних  (зразкових) аматорських колективів Волноваського районного центру культури і  дозвілля на 2017 рік «Сузір’я талантів»

ДОПОВІДАВ: Конарєва Я.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про затвердження Районної програми розвитку та удосконалення народних  (зразкових) аматорських колективів Волноваського районного центру культури і  дозвілля на 2017 рік «Сузір’я талантів»».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

17.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Районної програми розвитку закладів  культури у Волноваському районі на 2017 рік

ДОПОВІДАВ: Конарєва Я.В., ознайомила присутніх з  проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Районної програми розвитку закладів  культури у Волноваському районі на 2017 рік».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

18.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Районної програми підтримки обдарованих дітей Волноваської школи мистецтв на 2017 рік

ДОПОВІДАВ: Конарєва Я.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Районної програми підтримки обдарованих дітей Волноваської школи мистецтв на 2017 рік».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

19.СЛУХАЛИ: Про внесення змін до складу тендерного комітету районної ради

ДОПОВІДАВ: Галушкова Н.А., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін до складу тендерного комітету районної ради».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

20.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Програми по забезпеченню правопорядку на території Волноваського району «Правопорядок 2017»

ДОПОВІДАВ: Лубінець В.Д., ознайомив присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми по забезпеченню правопорядку на території Волноваського району «Правопорядок 2017».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 8 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

 

 Голова комісії                                                                                                                     Т.Г.Чернецька

_________________________________________________________________________________________________________________________

Протокол № 18/14/11/15

спільного засідання постійних комісій районної ради

з питань зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, розвитку бізнесу, приватизації, комунальної власності,

з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища,

з питань сприяння державному будівництву і місцевому самоврядуванню,

з питань промисловості, транспорту, паливно–енергетичного комплексу будівництва і житлово-комунального господарства

 

25.04.2017                                                                                                                             10.00

м. Волноваха

Присутні:                                                                Відсутні:

Обуховський Денис Миколайович

Мельник Вячеслав Іванович

Охрименко Віталій Анатолійович

Іванченко Олександр Володимирович

Москаленко Віталій Вікторович

Шинкаренко Олена Миколаївна

Мороз Федір Анатолійович

Сарбаш Валерій Антонович

Руденко Василь Миколайович

Лубенець Олексій Васильович

Хачхарджи Олександр Іванович

Мельник Іван Іванович

Галушкова Надія Анатоліївна

Нестеренко Володимир Олексійович

Сарбаш Олександр Антонович

Демішев Юрій Петрович

Улитич Іван Михайлович

Прунчак Андрій Михайлович

Єрмак Петро Михайлович

Іщенко Геннадій Владиславович

Омельченко Олексій Олексійович

Обідченко Сергій Олександрович

Тищенко Віктор Анатолійович

Юрченко Володимир Прохорович

 

 

Лубінець Валерій Дмитрович

- з правом дорадчого голосу

 

 

Запрошені:

Романюк

Наталія Сергіївна

 

- начальник відділу з питань комунальної власності виконавчого апарату районної ради

Клімова

Любов Вікторівна

 

- начальник відділу з питань правової роботи та правового аналізу виконавчого апарату районної ради

Більдій

Катерина Олександрівна

 

- головний спеціаліст відділу з питань організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради

Бутиріна

Зоя Володимирівна

 

- начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

Коломоєць

Людмила Савелівна

 

- начальник управління економіки Волноваської райдержадміністрації.


Головуючий на спільному засіданні постійних комісій районної ради з питань зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, розвитку бізнесу, приватизації, комунальної власності, з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища, з питань сприяння державному будівництву і місцевому самоврядуванню, з питань промисловості, транспорту, паливно–енергетичного комплексу будівництва і житлово-комунального господарства Обуховський Денис Миколайович – заступник голови постійної комісії районної ради з питань зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, розвитку бізнесу, приватизації, комунальної власності.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перший квартал 2017 року.

Доповідач:

Бутиріна Зоя Володимирівна – начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

2. Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2016          № 7/11-231  «Про районний бюджет на 2017 рік».

Доповідач:

Бутиріна Зоя Володимирівна – начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

3. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Доповідач:

Бутиріна Зоя Володимирівна – начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

4. Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Волноваського району на 2017 рік

Доповідач:

Коломоєць Людмила Савелівна – начальник управління економіки Волноваської райдержадміністрації

5. Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017-2018 роки

Доповідач:

Коломоєць Людмила Савелівна – начальник управління економіки Волноваської райдержадміністрації


Обуховський Д.М. виніс на голосування запропонований порядок денний спільного засідання постійних комісій районної ради з питань зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, розвитку бізнесу, приватизації, комунальної власності, з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища, з питань сприяння державному будівництву і місцевому самоврядуванню, з питань промисловості, транспорту, паливно–енергетичного комплексу будівництва і житлово-комунального господарства

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 13 чол., «Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Затвердити запропонований порядок денний спільного засідання постійних комісій районної ради з питань зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, розвитку бізнесу, приватизації, комунальної власності, з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища, з питань сприяння державному будівництву і місцевому самоврядуванню, з питань промисловості, транспорту, паливно–енергетичного комплексу будівництва і житлово-комунального господарства.

1.СЛУХАЛИ: Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за перший квартал 2017 року.

ДОПОВІДАВ: Бутиріна З.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І квартал 2017 року».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 13 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

2.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2016 року № 7/11-231 «Про районний бюджет на 2017 рік».

ДОПОВІДАВ: Бутиріна З.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2016 року № 7/11-231 «Про районний бюджет на 2017 рік».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 13 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

3.СЛУХАЛИ: Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради

ДОПОВІДАВ: Бутиріна З.В., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації та голови районної ради»

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 13 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

4.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Волноваського району на 2017 рік

ДОПОВІДАВ: Коломоєць Л.С., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Волноваського району на 2017 рік».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 13 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

5.СЛУХАЛИ: Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017-2018 роки

ДОПОВІДАВ: Коломоєць Л.С., ознайомила присутніх з проектом рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017-2018 роки».

ГОЛОСУВАЛИ:

«За» - 13 чол.,«Проти» - 0 чол., «Утримались» - 0 чол.

ВИРІШИЛИ: Винести даний проект рішення на розгляд позачергової сесії районної ради.

Заступник голови комісії                                                                                            Д.М.Обуховський

 

Заступник голови комісії                                                                                             В.М.Руденок

 

Заступник голови комісії                                                                                             В.А.Тищенко

 

Секретар комісії                                                                                                          Н.А.Галушкова

_________________________________________________________________________________________________________________________