25 СЕСІЯ, РЕЗУЛЬТАТ ГОЛОСУВАННЯ

Волноваська районна рада
25 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Реєстрація депутатів від : 20.12.18

п/п

Депутат

Реєстрація

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

Зареєстровано

3

Близнюк Наталія Павлівна

Зареєстровано

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Зареєстровано

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Зареєстровано

6

Демішев Юрій Петрович

Зареєстровано

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

Зареєстровано

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

Зареєстровано

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Зареєстровано

12

Іщенко Геннадій Владиславович

Зареєстровано

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

Зареєстровано

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Зареєстровано

16

Мельник В’ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

Зареєстровано

20

Москаленко Віталій Вікторович

Зареєстровано

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Зареєстровано

25

Омельченко Олексій Олексійович

Зареєстровано

26

Охрименко Віталій Анатолійович

Зареєстровано

27

Безуглий Олександр Миколайович

Зареєстровано

28

Плєшко Віктор Олексійович

Зареєстровано

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Зареєстровано

33

Руденок Василь Миколайович

Зареєстровано

34

Рудика Олександр Олексійович

Зареєстровано

35

Сарбаш Валерій Антонович

Зареєстровано

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

Зареєстровано

38

Трегубов Юрій Вікторович

Зареєстровано

39

Улитич Іван Михайлович

Зареєстровано

40

Улитич Наталя Анатоліївна

Зареєстровано

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Зареєстровано

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Зареєстровано

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

Зареєстровано

 

ПІДСУМКИ РЕЄСТРАЦІЇ

Загальна кількість - 44

Загальна кількість зареєстрованих депутатів - 29

Кворум:   Наявний

Волноваська районна рада
25 СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ

Реєстрація депутатів від : 20.12.18

п/п

Депутат

Реєстрація

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

Зареєстровано

3

Близнюк Наталія Павлівна

Зареєстровано

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Зареєстровано

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Зареєстровано

6

Демішев Юрій Петрович

Зареєстровано

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

Зареєстровано

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

Зареєстровано

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Зареєстровано

12

Іщенко Геннадій Владиславович

Зареєстровано

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

Зареєстровано

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Зареєстровано

16

Мельник В’ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Зареєстровано

19

Мороз Федір Анатолійович

Зареєстровано

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Зареєстровано

25

Омельченко Олексій Олексійович

Зареєстровано

26

Охрименко Віталій Анатолійович

Зареєстровано

27

Безуглий Олександр Миколайович

Зареєстровано

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

Зареєстровано

34

Рудика Олександр Олексійович

Зареєстровано

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

Зареєстровано

38

Трегубов Юрій Вікторович

Зареєстровано

39

Улитич Іван Михайлович

Зареєстровано

40

Улитич Наталя Анатоліївна

Зареєстровано

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Зареєстровано

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Зареєстровано

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

Зареєстровано

 

ПІДСУМКИ РЕЄСТРАЦІЇ

Загальна кількість - 44

Загальна кількість зареєстрованих депутатів - 26

Кворум:              Наявний

Результат поіменного голосування:

Про обрання секретаріату

№: 1 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

Утримався

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Не голосував

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 27

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

Результат поіменного голосування:

Про порядок роботи 25-ї чергової сесії районної ради

№: 2 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 29

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 0

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

 

Результат поіменного голосування:

Про включення до порядку денного 25 чергової сесії районної ради питання "Про внесення змін та доповнень до цільової програми щодо організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгової категорії у закладах освіти Волноваського району на 2018 рік"

№: 3 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Ірабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Утримався

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Утримався

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 26

"Проти" - 0

"Утрималися"- 2

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

Результат поіменного голосування:

Про включення до порядку денного 25 чергової сесії районної ради питання "Про
внесення змін та доповнень до Районної програми покращення
матеріально-технічного забезпечення освітньоого процесу навчально-виховних

закладах Волноваського району на 2018 рік"

№: 4 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Ірабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Утримався

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Утримався

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 3

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про включення до порядку денного 25 чергової сесії районної ради питання "Про внесення змін до Статутів загальноосвітніх шкіл, з метою створення структурних підрозділів дошкільної освіти"

№: 5 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Утримався

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 28

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 0

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

 

Результат поіменного голосування:

Про включення до порядку денного 25 чергової сесії районної ради питання "Про
дострокове припинення повноважень депутата районної ради 7 скликання Мельника

Івана Івановича"

№: 6 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Не голосував

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 28

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

Результат поіменного голосування:

Про включення до порядку денного 25 чергової сесії районної ради питання "Про
дострокове припинення повноважень депутата районної ради 7 скликання Мельника Вячеслава Івановича"

№: 7 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Не голосував

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 28

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про зняття з порядку денного 25 чергової сесії районної ради питання "Про надання
дозволу на відкриття структурних підрозділів дошкільної освіти”

№: 8 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Не голосував

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 28

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження порядку денного 25 чергової сесії районної ради в цілому з доповненнями

№: 9 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Не голосував

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 26

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про звіт голови Волноваської районної державної адміністрації згідно рішення районної ради від 03.09.2018 №7/23-616

№: 10 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Утримався

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 27

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження розпоряджень голови Волноваської районної державної адміністрації

№: 11 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 27

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 20.12.2017 № 7/19-451 «Про районний бюджет на 2018 рік»

№: 12 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 26

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та
дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на території Волноваського району на 2018 рік

№: 13 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 26

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Районної комплексної програми щодо медичного,
соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної
підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2018-2020 роки

№: 14 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 26

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

 Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Районної програми щодо надання одноразової
матеріальної допомоги особам з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників
антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції у 2018 році

№: 15 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Ірабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 26

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до цільової програми щодо організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгової категорії у закладах освіти Волноваського району на 2018 рік

№: 16 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Утримався

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення
матеріально-технічного забезпечення освітньоого процесу навчально-виховних закладах Волноваського району на 2018 рік

№: 17 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Утримався

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради 7 скликання Мельника Івана Івановича

№: 18 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 27

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

Результат поіменного голосування:

Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради 7 скликання Мельника Вячеслава Івановича

№: 19 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 27

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про пропозицію Лубінця В.Д, про відтермінування голосування за питання "Про
районний бюджет на 2019 рік” та розгляд земельних питань

№: 20 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 27

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про районний бюджет на 2019 рік

№: 35 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

Не голосував

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

Не голосував

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 6

Відсутні на пленарному засіданні - 14

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Плану заходів на 2019 рік Комплексної Програми «ВЕТЕРАН»
надання фінансової підтримки Волноваській районній організації ветеранів України на 2016-2019 роки

№: 36 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Не голосував

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Не голосував

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 5

Відсутні на пленарному засіданні - 14

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Районної програми щодо реалізації інших заходів щодо соціально - економічного розвитку територій на 2019 рік

№: 37 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Не голосував

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Не голосував

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 5

Відсутні на пленарному засіданні - 14

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми надання щомісячної допомоги учням закладів професійної (професійно-технічної) освіти з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на повному державному забезпеченні на 2019 рік

№: 38 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Ірабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Не голосував

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Не голосував

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 5

Відсутні на пленарному засіданні - 14

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми компенсації за пільговий проїзд окремих категорій
громадян на залізничному транспорті у 2019 році

№: 39 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Не голосував

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Не голосував

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

Не голосував

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 6

Відсутні на пленарному засіданні - 14

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми фінансування пільг з надання послуг зв’язку у Волноваському районі на 2019 році

№: 40 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми забезпечення соціальними послугами за місцем
проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю на 2019 рік

№: 41 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян у міському та приміському транспорті Волноваського району у 2019 році

№: 42 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

Не голосував

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 23

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми з призначення та виплати щомісячної стипендії особам, яким виповнилось 100 та більше років

№: 43 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми компенсаційних виплат особам з інвалідністю на бензин,
ремонт, технічне обслуговування автомобілів, мотоколясок і на транспортне
обслуговування (два рази на рік) на 2019 рік

№: 44 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми встановлення телефонів особам з інвалідністю І і ІІ групи на 2019 рік

№: 45 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Районної програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2019 рік

№: 46 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Не голосував

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Районної програми поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни на 2019 рік

№: 47 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 


 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Районної програми щодо надання одноразової матеріальної
допомоги особам з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників
антитерористичної операції та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції у 2019 році

№: 48 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Ірабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми заходів з підготовки і проведенню у Волноваському

районі 33 річниці Чорнобильської катастрофи

№: 49 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми щодо забезпечення виплати матеріальної допомоги
постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2019 рік

№: 50 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми відшкодування (один раз на рік) вартості проїзду
міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України учасників ліквідації
наслідків аварії на ЧАЕС 1-2 категорії у Волноваському районі у 2019 році

№: 51 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

Не голосував

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми пільгового медичного обслуговування осіб, які
постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у Волноваському районі на 2019 рік

№: 52 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

Не голосував

34

Рудика Олександр Олексійович

Не голосував

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

Не голосував

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 22

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 4

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:               НЕ ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про повернення питання "Про затвердження Програми пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у Волноваському районі на 2019 рік"

№: 53 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

"Про затвердження Програми пільгового медичного обслуговування осіб, які
постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у Волноваському районі на 2019 рік" вдруге

№: 54 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми щодо підтримки соціально незахищених категорій сімей на 2019 рік

№: 55 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Районної програми підтримки обдарованих дітей - вихованців шкіл мистецтв Волноваського району на 2019 рік

№: 56 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Районної програми розвитку закладів культури у Волноваському районі на 2019 рік

№: 57 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Плану заходів на 2019 рік з реалізації положень Районної
програми «Молодь. Сім’я. Діти. Оздоровлення.» на 2017-2021 роки

№: 58 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Плану заходів на 2019 рік з реалізації положень Районної цільової
програми розвитку фізичної культури і спорту Волноваського району на 2017- 2021 роки

№: 59 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Районної програми покращення матеріально - технічного
забезпечення освітнього процесу навчально - виховних закладів Волноваського району на 2019 рік

№: 60 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки обдарованих дітей Волноваського району на 2017-2022 роки

№: 61 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Цільової програми щодо організації харчування учнів 1-4 класів
та учнів пільгової категорії у закладах освіти Волноваського району на 2019 навчальний рік

№: 62 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Районної цільової програми «Шкільний автобус»

на 2016-2020 роки

№: 63 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

Не голосував

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 23

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження мережі класів та контингенту учнів для здійснення
дистанційного навчання на 2018-2019 навчальний рік

№: 64 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми надання стоматологічної допомоги у Волноваському

районі на 2019 рік

№: 65 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми забезпечення продуктами спеціального дієтичного
харчування хворих на фенілкетонурію на 2019 рік

№: 66 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

Не голосував

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 23

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми медико - соціального забезпечення пільгових категорій

населення Волноваського району на 2019 рік

№: 67 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми протидії захворюванню на туберкульоз населення

Волноваського району на 2019 рік

№: 68 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми розвитку первинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2019 рік

№: 69 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Утримався

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 23

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми розвитку вторинної медичної допомоги у

Волноваському районі на 2019 рік

№: 70 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Не голосував

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 


ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 23

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми покращення якості надання стаціонарної медичної
допомоги населенню Волноваського району на 2019 рік

№: 71 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

Не голосував

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 23

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Програми розвитку архівної справи у Волноваському районі на 2019 рік

№: 72 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про структуру, чисельність та видатки на утримання районного Трудового архіву при районній раді на 2019 рік

№: 73 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про структуру, чисельність та видатки на утримання виконавчого апарату і

працівників районної ради на 2019 рік

№: 74 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Утримався

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

Утримався

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 22

"Проти" - 0

"Утрималися"- 2

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:               НЕ ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісі

Результат поіменного голосування:

про повернення на голосування питання "Про структуру, чисельність та видатки на
утримання виконавчого апарату і працівників районної ради на 2019 рік”

№: 75 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Утримався

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про структуру, чисельність та видатки на утримання виконавчого апарату і
працівників районної ради на 2019 рік, вдруге

№: 76 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Утримався

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

Результат поіменного голосування:

Про оплату праці голови Волноваської районної ради на 2019 рік

№: 77 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Не голосував

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Утримався

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 23

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про оплату праці заступника голови Волноваської районної ради на 2019 рік

№: 78 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Переліку об’єктів спільної власності
територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходяться в управлінні Волноваської
районної ради, окремі повноваження з управління якими делеговані Волноваській райдержадміністрації

№: 79 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Ірабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про надання Петрівській сільській раді згоди на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна

№: 80 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1 Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін до Статутів загальноосвітніх шкіл, з метою створення структурних підрозділів дошкільної освіти

№: 81 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Плану роботи Волноваської районної ради на перше півріччя 2019 року

№: 82 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 18

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду шляхом продажу на земельних торгах (аукціонах), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 65,3897 га за межами населених пунктів Андріївської
селищної ради Волноваського району Донецької області

№: 21 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 27

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду шляхом продажу на земельних торгах (аукціонах), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 0,4000 га за межами населених пунктів Іванівської сільської ради Волноваського району Донецької області

№: 22 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Не голосував

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 26

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                   ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду шляхом продажу на земельних торгах (аукціонах), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 28,1273 га за межами населених пунктів Новоселівської
сільської ради Волноваського району Донецької області

№: 23 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 27

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ПрАТ «Екопрод» загальною площею 7,5006 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення нерозподілених земельних часток (паїв) пайового фонду ВАТ «Транспортник» на території Привільненської сільської ради Волноваського району Донецької області
№: 24 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Проти

6

Демішев Юрій Петрович

Не голосував

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Утримався

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Утримався

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

Не голосував

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За"- 18

"Проти"- 1

"Утрималися"- 5

Не брали участі у голосуванні - 5

Відсутні на пленарному засіданні - 15

Рішення:               НЕ ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Заступник голови лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про повернення питання на голосування "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ПрАТ «Екопрод» загальною площею 7,5006 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення нерозподілених земельних часток (паїв) пайового фонду ВАТ «Транспортник» на території Привільненської сільської ради Волноваського району Донецької області"

№: 25 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Утримався

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 4

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 14

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

"Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ПрАТ «Екопрод» загальною площею 7,5006 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення нерозподілених земельних часток (паїв) пайового фонду ВАТ «Транспортник» на території Привільненської сільської ради Волноваського району Донецької області"
вдруге

№: 26 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Утримався

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Утримався

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 21

"Проти" - 0

"Утрималися"- 6

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 14

Рішення:               НЕ ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду шляхом продажу на земельних торгах (аукціонах), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 0,4000 га за межами населених пунктів Іванівської
сільської ради Волноваського району Донецької області

№: 27 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Утримався

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 27

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 14

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ДП «Ілліч - Агро Донбас» ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 43,8215 га на території Андріївської селищної ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів

№: 28 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

Утримався

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Утримався

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 26

"Проти" - 0

"Утрималися"- 2

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 14

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ДП «Ілліч - Агро Донбас» ПАТ «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 105,2649 га на території Новоселівської сільської ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів

№: 29 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

Утримався

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Утримався

28

Плєшко Віктор Олексійович

Проти

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

Утримався

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 1

"Утрималися"- 3

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 14

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Казинян Марго Халатівни загальною площею 7,5952 га для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (для обслуговування комплексу нежитлових будівель) на території Ольгинської селищної ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів

№: 30 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Утримався

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

Утримався

40

Улитич Наталя Анатоліївна

Утримався

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

Утримався

 


 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 4

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 14

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Мельника Вячеслава Івановича загальною площею 13,1990 га для ведення фермерського господарства на території Валер’янівської сільської ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів

№: 31 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Ірабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Утримався

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Утримався

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

Не голосував

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 21

"Проти" - 0

"Утрималися"- 6

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 14

Рішення:               НЕ ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про повернення питання на голосування "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Мельника Вячеслава Івановича загальною площею 13,1990 га для ведення фермерського господарства на території Валер’янівської сільської ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів"

№: 32 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Утримався

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Утримався

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 22

"Проти" - 0

"Утрималися"- 6

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 14

Рішення:               НЕ ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії

Результат поіменного голосування:

Про повернення питання на голосування "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Мельника Вячеслава Івановича загальною площею 13,1990 га для ведення фермерського господарства на території Валер’янівської сільської ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів" вдруге

№: 33 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Утримався

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Відсутній

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Утримався

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Відсутній

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Відсутній

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

<