24 СЕСІЯ, РЕЗУЛЬТАТ ГОЛОСУВАННЯ

Волноваська районна рада
24 ЧЕРГОВА СЕСІЯ

Реєстрація депутатів від : 14.11.18

п/п

Депутат

Реєстрація

1

Абєлова Олена Миколаївна

Зареєстровано

2

Анциферов Артур Адольфович

Зареєстровано

3

Близнюк Наталія Павлівна

Зареєстровано

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Зареєстровано

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Зареєстровано

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

Зареєстровано

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

Зареєстровано

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Зареєстровано

12

Іщенко Геннадій Владиславович

Зареєстровано

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Зареєстровано

14

Федоров Олександр Борисович

Зареєстровано

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Зареєстровано

16

Мельник В’ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Зареєстровано

19

Мороз Федір Анатолійович

Зареєстровано

20

Москаленко Віталій Вікторович

Зареєстровано

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Зареєстровано

22

Обідченко Сергій Олександрович

Зареєстровано

23

Обуховський Денис Миколайович

Зареєстровано

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

Зареєстровано

26

Охрименко Віталій Анатолійович

Зареєстровано

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

Зареєстровано

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Зареєстровано

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Зареєстровано

32

Рой Василь Іванович

Зареєстровано

33

Руденок Василь Миколайович

Зареєстровано

34

Рудика Олександр Олексійович

Зареєстровано

35

Сарбаш Валерій Антонович

Зареєстровано

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

Зареєстровано

38

Трегубов Юрій Вікторович

Зареєстровано

39

Улитич Іван Михайлович

Зареєстровано

40

Улитич Наталя Анатоліївна

Зареєстровано

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Зареєстровано

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Зареєстровано

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

Зареєстровано

 

 

ПІДСУМКИ РЕЄСТРАЦІЇ

Загальна кількість - 44

Загальна кількість зареєстрованих депутатів - 34

Кворум:                       Наявний

(Наявним / Відсутній)

Результат поіменного голосування:

Про обрання секретаріату

№: 1 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Не голосував

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про порядок роботи 24-ї чергової сесії районної ради

№: 2 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 34

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 0

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:   ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Зняти з переліку питань порядку денного питання про реорганізацію шляхом
перетворення КЛПЗ "Волноваська лікарня №1”

№: 3 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 34

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 0

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Волноваська районна рада
24 ЧЕРГОВА СЕСІЯ від 14.11.18

Результат поіменного голосування:

Зняти з переліку питань порядку денного питання: Про затвердження технічної
документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки
сільськогосподарського призначення , що передбачається в оренду шляхом продажу
на земельних торгах , для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із
земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 49,0369 га
за межами населених пунктів Анадольської сільської ради; Про затвердження
технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки
сільськогосподарського призначення , що передбачається в оренду шляхом продажу
на земельних торгах , для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із
земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 49,8365 га
за межами населених пунктів Петрівської сільської ради; Про затвердження технічної
документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки
сільськогосподарського призначення , що передбачається в оренду шляхом продажу
на земельних торгах , для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із
земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 34,9577 га
за межами населених пунктів Зачатівської сільської ради

№: 4 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 33

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 0

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

 

                             Результат поіменного голосування:    

 

Про затвердження порядку денного 24-ї чергової сесії районної ради (зі змінами)

№: 5 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

Не голосував

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Утримався

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Утримався

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 30

"Проти" - 0

"Утрималися"- 2

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про визнання таким, що втратило чинність рішення районної ради від 29.08.2012 р. №
6/12-242 «О реализации Закона Украины «Об основахгосударственной языковой
политики» в Волновахском районе Донецкой области

№: 6 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 34

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 0

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

 

Результат поіменного голосування:

Про присвоєння чергового рангу голові районної ради 7 скликання

№: 7 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 33

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Заступник голови лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2018 року

№: 8 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про використання коштів резервного фонду районного бюджету за 9 місяців 2018 року

№: 9 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження розпоряджень голови Волноваської районної державної

адміністрації

№: 10 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 20.12.2017 № 7/19-451

«Про районний бюджет на 2018 рік»

№: 11 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 30

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 4

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін і доповнень до Програми економічного і соціального розвитку
Волноваського району на 2018 рік та основних напрямків розвитку на 2019 і 2020 роки

№: 12 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

Не голосував

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 31

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін до Районної програми функціонування виїзного «Мобільного

соціального офісу»

№: 13 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Районної програми забезпечення фінансування

організації громадських робіт у 2018 році

№: 14 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Районної програми забезпечення збереження документів Національного архівного фонду у Волноваському районі в 2018 році

№: 15 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Плану заходів на 2018 рік з реалізації положень
Районної програми «Молодь. Сім’я. Діти. Оздоровлення.» на 2017-2021 роки

№: 16 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

Утримався

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 31

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Плану заходів на 2018 рік з реалізації положень Районної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2021 роки

№: 17 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Цільової програми щодо організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгової категорії у закладах освіти Волноваського району на 2018 рік

№: 18 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Не голосував

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 31

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення
матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних
закладів Волноваського району на 2018 рік

№: 19 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Районної програми покращення матеріально-технічного
забезпечення освітнього процесу позашкільних закладів Волноваського району на

2018 рік

№: 20 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення житлом дітей-сиріт та
дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа, на території

Волноваського району на 2018 рік

№: 21 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Районної програми розвитку закладів культури у

Волноваському районі на 2018 рік

№: 22 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

 

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін до Програми розвитку первинної медичної допомоги у

Волноваському районі на 2018 рік

№: 23 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

 

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку вторинної медичної допомоги

у Волноваському районі на 2018 рік

№: 24 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Не голосував

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 31

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Програми покращення якості надання стаціонарної
медичної допомоги населенню Волноваськогорайону на 2018 рік

№: 25 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

Не голосував

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 31

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін до рішення районної ради від 16.05.2018 року № 7/21-558

№: 26 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про хід виконання Програми розвитку земельних відносин і охорони земель у
Волноваському районі Донецької області на 2016-2020 роки

№: 27 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

 

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін до Програми покращення умов роботи Волноваської районної ради

на 2018 рік

№: 28 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 30

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 4

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про надання Діанівській сільській раді згоди на здійснення невід’ємних поліпшень

орендованого майна

№: 29 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 33

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про перейменування Волноваського районного центру соціальної реабілітації дітей -
інвалідів та приведення установчих документів закладу у відповідність до чинного

законодавства України

№: 30 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 33

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Положення про проведення конкурсного добору та призначення на
посади керівників комунальних закладів культури

№: 31 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

Не голосував

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад керівників
комунальних закладів охорони здоров’я, що перебувають у спільній власності
територіальних громад сіл, селища, міста району, управління якими здійснює
Волноваська районна рада та затвердження типового контракту

№: 32 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Утримався

5

Ірабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

Утримався

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

Не голосував

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Утримався

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 29

"Проти" - 0

"Утрималися"- 3

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про погодження надання в користування мисливських угідь в межах Волноваського району

№: 33 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

Не голосував

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

Не голосував

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 31

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження передавального акту комісії з реорганізації (перетворення)
юридичної особи Комунального підприємства „Волноваське бюро технічної
інвентаризації” юридичній особі Товариству з обмеженою відповідальністю
„Волноваське бюро технічної інвентаризації”

№: 34 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Ірабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін до рішення районної ради від 26.02.2010 №У/28-396 «Про
затвердження Положення про порядок призначення на посаду та звільнення з посади
керівників комунальних підприємств, установ, організацій спільної власності
територіальних громад сіл, селищ, міста.що знаходяться в управлінні районної ради, укладання та розірвання з ними контрактів»

№: 35 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 32

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

 Результат поіменного голосування:

Про затвердження положень про проведення конкурсу на посаду директора та
педагогічних працівників інклюзивно-ресурсного центру

№: 36 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Утримався

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

Утримався

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Не голосував

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

Утримався

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 29

"Проти" - 0

"Утрималися"- 3

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про реорганізацію закладів загальної середньої освіти з метою створення опорного

закладу та його філій

№: 37 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Утримався

2

Анциферов Артур Адольфович

Утримався

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

Проти

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

Утримався

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

Утримався

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Утримався

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Проти

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Утримався

22

Обідченко Сергій Олександрович

Проти

23

Обуховський Денис Миколайович

Утримався

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

Утримався

26

Охрименко Віталій Анатолійович

Утримався

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

Утримався

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Проти

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

Утримався

34

Рудика Олександр Олексійович

Утримався

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

Утримався

39

Улитич Іван Михайлович

Утримався

40

Улитич Наталя Анатоліївна

Утримався

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

Проти

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За"- 11

"Проти"- 5

"Утрималися"- 17

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:               НЕ ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про повернення на голосування питання "Про реорганізацію закладів загальної освіти
з метою створення опорного закладу та його філій” (за пропозицією депутата

районної ради Прунчака А.М.)

№: 38 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Не голосував

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

Проти

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

Утримався

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Проти

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Утримався

22

Обідченко Сергій Олександрович

Утримався

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

Утримався

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

Утримався

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Проти

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Утримався

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 23

"Проти" - 3

"Утрималися"- 6

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про реорганізацію закладів загальної освіти з метою створення опорного закладу та
його філій (вдруге, з пропозицією Демченка С.В. та Прунчака А.М. додати у проект

рішення "Без пониження ступеня філій”)

№: 39 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Не голосував

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

Утримався

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Не голосував

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Утримався

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 29

"Проти" - 0

"Утрималися"- 2

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних
ділянок Зав’ялова Андрія Леонідовича для ведення фермерського господарства,
загальною площею 49,6562 га, із земель сільськогосподарського призначення
державної власності, що перебувають у запасі, в оренду строком на 7 (сім) років на
території Калінінської сільської ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів

№: 40 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Не голосував

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Утримався

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

Утримався

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Утримався

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Утримався

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 28

"Проти" - 0

"Утрималися"- 4

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної
ділянки сільськогосподарського призначення яка знаходиться в оренді громадянки
Сахно Любов Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
загальною площею 15,1400 га на території Рибинської сільської ради Волноваського
району Донецької області за межами населених пунктів

№: 41 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Не голосував

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 31

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3 Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних
ділянок сільськогосподарського призначення які передбачені до передачі в оренду
ТОВ «Анадольпродукт» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
загальною площею 2,7357 га на території Ольгинської селищної ради Волноваського
району Донецької області за межами населених пунктів

№: 42 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Не голосував

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Не голосував

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Утримався

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 29

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 4

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної
ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду шляхом
продажу на земельних торгах (аукціонах), для ведення товарного
сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення

державної власності площею 14,1095 га за межами населених пунктів Вільненської сільської ради Волноваського району Донецької області

№: 43 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Не голосував

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 31

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних
ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що знаходяться в
оренді Агрофірми «Відродження» у формі ТОВ загальною площею 170,5756 для
ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Волноваської

міської ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів

№: 44 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Не голосував

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

Не голосував

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 30

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 4

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду шляхом продажу на земельних торгах (аукціонах), для ведення товарного
сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 20,2002 га за межами населених пунктів Старогнатівської сільської ради Волноваського району Донецької області

№: 45 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Не голосував

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 30

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 4

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної
ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду шляхом
продажу на земельних торгах (аукціонах), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення державної власності площею 12,7667 га за межами населених пунктів Старогнатівської сільської ради Волноваського району Донецької області

№: 46 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Не голосував

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Не голосував

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

Не голосував

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 29

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 5

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної
ділянки Агрофірми «Агро Віта» загальною площею 0,5734 га для ведення товарного
сільськогосподарського виробництва (для обслуговування та експлуатації
нежитлової будівлі та споруд заводу з переробки насіння) по вул. Центральній, 10 а у
с. Бахчовик Андріївської селищної ради Волноваського району Донецької області
№: 47 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Не голосував

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 31

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних
ділянок сільськогосподарського призначення які знаходяться в оренді ТОВ
«Афродіта» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною
площею 21,0146 гана території Бугаської сільської ради Волноваського району
Донецької області за межами населених пунктів

№: 48 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Не голосував

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 31

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних
ділянок сільськогосподарського призначення які знаходяться в оренді ТОВ
«Афродіта» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною
площею 249,0000 гана території Петрівської сільської ради Волноваського району
Донецької області за межами населених пунктів

№: 49 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Не голосував

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Не голосував

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

Утримався

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 29

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 4

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної
ділянки сільськогосподарського призначення господарськими будівлями і дворами
для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування
зерноскладу (ангару), механізованої майстерні, ангару, боксів майстерні, ангару,
будинку механізаторів) площею 2,3558 га на території Стрітенської сільської ради
Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів

№: 50 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Не голосував

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 31

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної
ділянки сільськогосподарського призначення під господарськими будівлями і
дворами для ведення товарного сільськогосподарського виробництва
(обслуговування авто гаражу та боксів для автомобілів) площею 0,3111 га на території
Стрітенської сільської ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів

№: 51 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Не голосував

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Відсутній

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

18

Міщенко Володимир Олексійович

Не голосував

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Не голосував

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

Відсутній

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 30

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 4

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії:

(підпис)