22 ПОЗАЧЕРГОВА ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

Система поіменного голосування "Рада Голос"

 

Волноваська районна рада
22 позачергова сесія районної ради 7 скликання

Реєстрація депутатів від : 21.06.18

п/п

Депутат

Реєстрація

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

Зареєстровано

3

Близнюк Наталія Павлівна

Зареєстровано

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Зареєстровано

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Зареєстровано

6

Демішев Юрій Петрович

Зареєстровано

7

Демішева Антоніна Кімівна

Зареєстровано

8

Демченко Сергій Володимирович

Зареєстровано

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

Зареєстровано

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

Зареєстровано

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Зареєстровано

14

Федоров Олександр Борисович

Зареєстровано

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Зареєстровано

16

Мельник В’ячеслав Іванович

Зареєстровано

17

Мельник Іван Іванович

Зареєстровано

18

Міщенко Володимир Олексійович

Зареєстровано

19

Мороз Федір Анатолійович

Зареєстровано

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Зареєстровано

22

Обідченко Сергій Олександрович

Зареєстровано

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Зареєстровано

25

Омельченко Олексій Олексійович

Зареєстровано

26

Охрименко Віталій Анатолійович

Зареєстровано

27

Безуглий Олександр Миколайович

Зареєстровано

28

Плєшко Віктор Олексійович

Зареєстровано

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Зареєстровано

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Зареєстровано

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

Зареєстровано

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

Зареєстровано

36

Сарбаш Олександр Антонович

Зареєстровано

37

Тищенко Віктор Анатолійович

Зареєстровано

38

Трегубов Юрій Вікторович

Зареєстровано

39

Улитич Іван Михайлович

Зареєстровано

40

Улитич Наталя Анатоліївна

Зареєстровано

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Зареєстровано

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Зареєстровано

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

Зареєстровано

 

ПІДСУМКИ РЕЄСТРАЦІЇ

Загальна кількість - 44

Загальна кількість зареєстрованих депутатів - 35

Кворум:                       Наявний

(Наявним / Відсутній)

 

Результат поіменного голосування:

Про обрання секретаріату

№: 1 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 34

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 0

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:  ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про порядок роботи 22-ої позачергової сесії районної ради

№: 2 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 34

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 0

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення:  ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження порядку денного 22-ої позачергової сесії Волноваської районної
ради 7 скликання (з доповненнями питання: "Про внесення змін та доповнень до
Статуту КУОЗ "Волноваський районний центр медико-санітарної допомоги”, запити
депутата Рогаченка Б.С., щодо вирубки лісополос та Демішевої А.К.)

№: 3 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

Не голосував

3

Близнюк Наталія Павлівна

Не голосував

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Ірабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

Не голосував

7

Демішева Антоніна Кімівна

Не голосував

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

Не голосував

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

Не голосував

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Не голосував

14

Федоров Олександр Борисович

Не голосував

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Не голосував

17

Мельник Іван Іванович

Не голосував

18

Міщенко Володимир Олексійович

Не голосував

19

Мороз Федір Анатолійович

Не голосував

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Не голосував

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Не голосував

25

Омельченко Олексій Олексійович

Не голосував

26

Охрименко Віталій Анатолійович

Не голосував

27

Безуглий Олександр Миколайович

Не голосував

28

Плєшко Віктор Олексійович

Не голосував

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Не голосував

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

Не голосував

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

Не голосував

36

Сарбаш Олександр Антонович

Не голосував

37

Тищенко Віктор Анатолійович

Не голосував

38

Трегубов Юрій Вікторович

Не голосував

39

Улитич Іван Михайлович

Не голосував

40

Улитич Наталя Анатоліївна

Не голосував

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Не голосував

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

Не голосував

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За"- 2

"Проти"- 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 32

Відсутні на пленарному засіданні - 10

Рішення: НЕ ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження порядку денного 22-ої позачергової сесії Волноваської районної
ради 7 скликання (з доповненнями питання: "Про внесення змін та доповнень до
Статуту КУОЗ "Волноваський районний центр медико-санітарної допомоги”, запити
депутата Рогаченка Б.С., щодо вирубки лісополос та Демішевої А.К.) вдруге

№: 3

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Ірабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Не голосував

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 33

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення:   ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про припинення повноважень голови постійної комісії районної ради

№: 4 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

Не голосував

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 34

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення:  ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації

№: 5 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 34

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення:  ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 20.12.2017 № 7/19-451
«Про районний бюджет на 2018 рік» (без виділення коштів на стелли: Микільська
сільська рада та Новоолексіївська сільська рада)

№: 6 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Проти

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Утримався

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

Утримався

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 31

"Проти" - 1

"Утрималися"- 2

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення:  ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Програми покращення умов обслуговування
платників податків, збільшення надходжень до державного і місцевих бюджетів
Волноваської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Донецькій області

на 2018 рік

№: 7 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Ірабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 34

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

 

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Районної програми забезпечення збереження документів

Національного архівного фонду в Волноваському районі в 2018 році

№: 8 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 34

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення:  ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Плану заходів на 2018 рік з реалізації положень
Районної програми «Молодь. Сім’я. Діти. Оздоровлення.» на 2017-2021 роки

№: 9 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 34

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення:                  ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення
матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних

закладів Волноваського району на 2018 рік

№: 10 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 34

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про утворення юридичної особи

№: 11 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 33

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при
визначенні вартості робіт по будівництву, реконструкції та капітальному ремонту
об’єктів, замовником яких є розпорядники та одержувачі коштів районного бюджету у

2018 році

№: 12 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Ірабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Не голосував

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 34

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 1

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до рішення Волноваської районної ради від
16.05.2018 року №7/21-576 «Про надання згоди на реорганізацію Комунального
підприємства «Волноваське бюро технічної інвентаризації»

№: 13 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

Утримався

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

Утримався

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

Утримався

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 30

"Проти" - 0

"Утрималися"- 5

Не брали участі у голосуванні - 0

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження Плану роботи Волноваської районної ради на II півріччя 2018 року

№: 14 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 35

"Проти" - 0

"Утрималися"- 0

Не брали участі у голосуванні - 0

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про внесення змін та доповнень до Статуту Комунальної установи охорони здоров'я
"Волноваського районного центру первинної медико-санітарної допомоги”

№: 15 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 34

"Проти" - 0

"Утрималися"- 1

Не брали участі у голосуванні - 0

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про розгляд запиту Рогаченка Б.С., щодо скарг від мешканців району з питання
вирубування лісосмуг (з доповненнями від депутатів Анциферова А.А., Прунчака А.М.)

№: 16 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

4

Галушкова Надія Анатоліївна

За

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

Утримався

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 33

"Проти" - 0

"Утрималися"- 2

Не брали участі у голосуванні - 0

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення:  ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про розгляд запиту Рогаченка Б.С., щодо заяви Демішевої А.К.

№: 17 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

Утримався

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

Утримався

19

Мороз Федір Анатолійович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Проти

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

Утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

Утримався

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 1

"Утрималися"- 8

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про розгляд запиту Рогаченка Б.С., щодо заяви Демішевої А.К. (вдруге, після заяви

Демченка С.В.)

№: 18

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

Утримався

19

Мороз Федір Анатолійович

Утримався

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Утримався

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

Утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

Утримався

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 23

"Проти" - 0

"Утрималися"- 9

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про затвердження кількісного складу тимчасової контрольної комісії (за пропозицію

Рогаченка Б.С., у кількості 7 чоловік)

№: 19 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

За

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Латна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

Утримався

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Утримався

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

Утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

Утримався

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 8

Не брали участі у голосуванні - 2

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис) 

Результат поіменного голосування:

Про обрання головою тимчасової контрольної комісії Плєшка В.О.

№: 20 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

За

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

Утримався

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Утримався

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

Утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

Утримався

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 25

"Проти" - 0

"Утрималися"- 7

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про обрання членом тимчасової контрольної комісії Рогаченка Б.С.

№: 21

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

Не голосував

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

Утримався

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Утримався

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Не голосував

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

Утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

Утримався

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 22

"Проти" - 0

"Утрималися"- 8

Не брали участі у голосуванні - 5

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: НЕ ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про обрання членом тимчасової контрольної комісії Рогаченка Б.С. (вдруге)

№: 22

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

Утримався

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Утримався

31

Рогаченко Богдан Сергійович

Не голосував

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

Утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

Утримався

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 23

"Проти" - 0

"Утрималися"- 8

Не брали участі у голосуванні - 4

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про обрання членом тимчасової контрольної комісії Попка А.М.

№: 23 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

Утримався

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Утримався

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

Утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

Утримався

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 24

"Проти" - 0

"Утрималися"- 8

Не брали участі у голосуванні - 3

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про обрання членом тимчасової контрольної комісії Емірбекової І.В.

№: 24 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

Не голосував

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

Утримався

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Утримався

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

Утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

Утримався

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 23

"Проти" - 0

"Утрималися"- 8

Не брали участі у голосуванні - 4

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про обрання членом тимчасової контрольної комісії Анциферова А.А.

№: 25 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

Не голосував

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

Утримався

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Утримався

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

Утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

Утримався

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 23

"Проти" - 0

"Утрималися"- 8

Не брали участі у голосуванні - 4

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення:  ПРИЙНЯТО

(прийнято / не прийнято)

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про обрання членом тимчасової контрольної комісії Нестеренка В.О.

№: 26 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Утримався

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

Утримався

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Не голосував

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Утримався

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

Утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

Утримався

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 23

"Проти" - 0

"Утрималися"- 8

Не брали участі у голосуванні - 4

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення: ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)

Результат поіменного голосування:

Про обрання членом тимчасової контрольної комісії Грабовенка В.О.

№: 27 За основу і в цілому

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

п/п

Прізвище, ім'я та по-батькові депутата

Результат

голосування

1

Абєлова Олена Миколаївна

Відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

За

3

Близнюк Наталія Павлівна

Утримався

4

Галушкова Надія Анатоліївна

Не голосував

5

Грабовенко Володимир Олександрович

Не голосував

6

Демішев Юрій Петрович

За

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

8

Демченко Сергій Володимирович

Не голосував

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

10

Єрмак Петро Михайлович

Відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

Відсутній

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

14

Федоров Олександр Борисович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

Не голосував

16

Мельник В'ячеслав Іванович

За

17

Мельник Іван Іванович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

19

Мороз Федір Анатолійович

Утримався

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

21

Нестеренко Володимир Олексійович

Утримався

22

Обідченко Сергій Олександрович

За

23

Обуховський Денис Миколайович

Відсутній

24

Овчинніков Сергій Іванович

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

27

Безуглий Олександр Миколайович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

30

Прунчак Андрій Михайлович

Утримався

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

32

Рой Василь Іванович

Відсутній

33

Руденок Василь Миколайович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

Відсутній

35

Сарбаш Валерій Антонович

Утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

Утримався

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

39

Улитич Іван Михайлович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

Утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

Утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ

"За" - 23

"Проти" - 0

"Утрималися"- 8

Не брали участі у голосуванні - 4

Відсутні на пленарному засіданні - 9

Рішення:  ПРИЙНЯТО

Голова лічильної комісії: (підпис)