20 СЕСІЯ ГОЛОСУВАННЯ

 
Волноваська районна рада
  20 чергова сесія
             
  Реєстрація депутатів від : 28.02.18
             
№ п/п Депутат Реєстрація
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній
2 Анциферов Артур Адольфович Зареєстровано
3 Близнюк Наталія Павлівна Зареєстровано
4 Галушкова Надія Анатоліївна Зареєстровано
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній
6 Демішев Юрій Петрович Зареєстровано
7 Демішева Антоніна Кімівна Зареєстровано
8 Демченко Сергій Володимирович Зареєстровано
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній
10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній
12 Іщенко Геннадій Владиславович Зареєстровано
13 Лапіна Юлія Вікторівна Зареєстровано
14 Федоров Олександр Борисович Зареєстровано
15 Лубінець Валерій Дмитрович Зареєстровано
16 Мельник В’ячеслав Іванович Зареєстровано
17 Мельник Іван Іванович Відсутній
18 Міщенко Володимир Олексійович Зареєстровано
19 Мороз Федір Анатолійович Зареєстровано
20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович Зареєстровано
22 Обідченко Сергій Олександрович Зареєстровано
23 Обуховський Денис Миколайович Зареєстровано
24 Овчинніков Сергій Іванович Зареєстровано
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній
26 Охрименко Віталій Анатолійович Зареєстровано
27 Безуглий Олександр Миколайович Зареєстровано
28 Плєшко Віктор Олексійович Зареєстровано
29 Попко Андрій Михайлович Зареєстровано
30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович Зареєстровано
32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович Зареєстровано
34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович Зареєстровано
36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович Зареєстровано
38 Трегубов Юрій Вікторович Зареєстровано
39 Улитич Іван Михайлович Зареєстровано
40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній
42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Зареєстровано
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній
44 Юрченко Володимир Прохорович Зареєстровано
  ПІДСУМКИ РЕЄСТРАЦІЇ      
  Загальна кількість - 44        
  Загальна кількість зареєстрованих депутатів - 29  
             
  Кворум: Наявний      
   
(Наявний / Відсутній)
     
  Волноваська районна рада
  20 чергова сесія
             
  Реєстрація депутатів від : 28.02.18
             
№ п/п Депутат Реєстрація
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній
2 Анциферов Артур Адольфович Зареєстровано
3 Близнюк Наталія Павлівна Зареєстровано
4 Галушкова Надія Анатоліївна Зареєстровано
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній
6 Демішев Юрій Петрович Зареєстровано
7 Демішева Антоніна Кімівна Зареєстровано
8 Демченко Сергій Володимирович Зареєстровано
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній
10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній
12 Іщенко Геннадій Владиславович Зареєстровано
13 Лапіна Юлія Вікторівна Зареєстровано
14 Федоров Олександр Борисович Зареєстровано
15 Лубінець Валерій Дмитрович Зареєстровано
16 Мельник В’ячеслав Іванович Зареєстровано
17 Мельник Іван Іванович Відсутній
18 Міщенко Володимир Олексійович Зареєстровано
19 Мороз Федір Анатолійович Зареєстровано
20 Москаленко Віталій Вікторович Зареєстровано
21 Нестеренко Володимир Олексійович Зареєстровано
22 Обідченко Сергій Олександрович Зареєстровано
23 Обуховський Денис Миколайович Зареєстровано
24 Овчинніков Сергій Іванович Зареєстровано
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній
26 Охрименко Віталій Анатолійович Зареєстровано
27 Безуглий Олександр Миколайович Зареєстровано
28 Плєшко Віктор Олексійович Зареєстровано
29 Попко Андрій Михайлович Зареєстровано
30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович Зареєстровано
32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович Зареєстровано
34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович Зареєстровано
36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович Зареєстровано
38 Трегубов Юрій Вікторович Зареєстровано
39 Улитич Іван Михайлович Зареєстровано
40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній
42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Зареєстровано
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній
44 Юрченко Володимир Прохорович Зареєстровано
  ПІДСУМКИ РЕЄСТРАЦІЇ      
  Загальна кількість - 44        
  Загальна кількість зареєстрованих депутатів - 30  
             
  Кворум: Наявний      
    (Наявний / Відсутній)      
             

 

Про обрання секретаріату
№: 1  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
             
  "За" - 29          
            "Проти" - 0        
                      "Утрималися" - 0      
  Не брали участі у голосуванні - 0      
  Відсутні на пленарному засіданні - 15    
             
  Рішення:  ПРИЙНЯТО      
    (прийнято / не прийнято)      
             
  Голова лічильної комісії:        
             

 

Про порядок роботи 20-ої чергової сесії районної ради
№: 2  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній   Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
             
  "За" - 29          
            "Проти" - 0        
                      "Утрималися" - 0      
  Не брали участі у голосуванні - 0      
  Відсутні на пленарному засіданні - 15      
             
  Рішення:  ПРИЙНЯТО      
    (прийнято / не прийнято)      
             
  Голова лічильної комісії:        
 
 
За пропозицію Демченка С.В. щодо виключення питання з порядку денного 20 чергової сесії "Про затвердження  Програми покращення умов обслуговування платників податків, збільшення надходжень до державного і місцевих бюджетів Волноваської об'єднаної державно

№: 3  За основу і в цілому

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович Утримався 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Не голосував
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
  "За" - 27          
            "Проти" - 0        
                      "Утрималися" - 1      
  Не брали участі у голосуванні - 1      
  Відсутні на пленарному засіданні - 15      
             
  Рішення:  ПРИЙНЯТО      
    (прийнято / не прийнято)      
             
  Голова лічильної комісії:        
          (підпис)  

Про затвердження порядку денного 20-ої чергової сесії районної ради без питання "Про затвердження  Програми покращення умов обслуговування платників податків, збільшення надходжень до державного і місцевих бюджетів Волноваської об'єднаної державної податкової інспекції"

№: 4  За основу і в цілому

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович Не голосував
7 Демішева Антоніна Кімівна Не голосував 8 Демченко Сергій Володимирович Не голосував
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович Не голосував 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович Утримався 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович Не голосував
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Не голосував 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 22            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 1        
  Не брали участі у голосуванні - 6        
  Відсутні на пленарному засіданні - 15        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

 

Про затвердження порядку денного 20-ої чергової сесії Волноваської районної ради (без питання "Про затвердження  Програми покращення умов обслуговування платників податків, збільшення надходжень до державного і місцевих бюджетів Волноваської об'єднаної державної податкової інспекції")

№: 5  За основу і в цілому    
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович Не голосував
7 Демішева Антоніна Кімівна Не голосував 8 Демченко Сергій Володимирович Не голосував
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович Не голосував 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович Не голосував
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Не голосував 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 23            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" -0        
  Не брали участі у голосуванні - 6        
  Відсутні на пленарному засіданні - 15        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

 

Про звіт голови Волноваської районної ради про свою діяльність за 2017 рік
№: 6  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович Не голосував 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 28            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 1        
  Відсутні на пленарному засіданні - 15        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

 

Про виконання у 2017 році повноважень Волноваської районної ради делегованих Волноваській районній державній адміністрації

№: 7  За основу і в цілому

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 29            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 15        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

    

Про  виконання  Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2017 рік

№: 8  За основу і в цілому    
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна Не голосував 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 28            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 1        
  Відсутні на пленарному засіданні - 15        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    
Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку на 2018 рік та основних напрямів розвитку на  2019 і 2020 роки

№: 9  За основу і в цілому   

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна Не голосував 8 Демченко Сергій Володимирович Не голосував
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович Не голосував 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Не голосував 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 25            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 4        
  Відсутні на пленарному засіданні - 15        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

 

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2016 №7/11-231 «Про районний бюджет на 2017 рік»

№: 10  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Не голосував
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 28            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 1        
  Відсутні на пленарному засіданні - 15        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про використання коштів резервного фонду районного бюджету за 2017 рік

№: 11  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 29            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 15        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження розпоряджень голови Волноваської райдержадміністрації

№: 12  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 29            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 15        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік

№: 13  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 29            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 15        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 20.12.2017 № 7/19-451 «Про районний бюджет на 2018 рік»

№: 14  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович Не голосував
7 Демішева Антоніна Кімівна Не голосував 8 Демченко Сергій Володимирович Не голосував
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович Не голосував 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович Не голосував
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Не голосував 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 23            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 6        
  Відсутні на пленарному засіданні - 15        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

 

Про повернення на розгляд 20-ої чергової сесії питання "Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку на 2018 рік та основних напрямів розвитку на  2019 і 2020 роки"

№: 15  За основу і в цілому

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович Не голосував
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 28            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 1        
  Відсутні на пленарному засіданні - 15        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

 

Про розгляд питання "Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку на 2018 рік та основних напрямів розвитку на  2019 і 2020 роки" (вдруге)

№: 16  За основу і в цілому

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович Не голосував
7 Демішева Антоніна Кімівна Не голосував 8 Демченко Сергій Володимирович Не голосував
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович Не голосував 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович Не голосував
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Відсутній
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Не голосував 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 23            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 6        
  Відсутні на пленарному засіданні - 15        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

 

Про внесення до порядку денного 20-ої чергової сесії районної ради питання "Про затвердження  Програми покращення умов обслуговування платників податків, збільшення надходжень до державного і місцевих бюджетів Волноваської об'єднаної державної податкової інспекції

№: 17  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович Не голосував
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Не голосував
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 28            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 2        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 20.12.2017 № 7/19-451 "Про районний бюджет на 2018 рік" (з урахуванням програми "Про затвердження  Програми покращення умов обслуговування платників податків, збільшення надходжень до державного і місцевих бюджетів Волноваської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Донецькій області на 2018 рік

№: 18  За основу і цілому

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович Не голосував
7 Демішева Антоніна Кімівна Не голосував 8 Демченко Сергій Володимирович Не голосував
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович Не голосував 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович Не голосував
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Не голосував 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Не голосував
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 23            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 7        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження Програми по забезпеченню правопорядку на території Волноваського району «Правопорядок-2018»

№: 19  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження Районної комплексної програми щодо медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, а також членів сімей загиблих під час здійснення антитерористичної операції на 2018-2020 роки

№: 20  За основу і в цілому

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження Програми покращення умов роботи соціального обслуговування населення району управлінням соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації у 2018 році

№: 21  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

 

Про надання пільг особам з інвалідністю по зору в  2018 році

№: 22  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про надання пільг у 2018 році на тверде побутове паливо та скраплений балонний газ окремим категоріям громадян району

№: 23  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження  Програми покращення умов обслуговування платників податків, збільшення надходжень до державного і місцевих бюджетів Волноваської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Донецькій області на 2018 рік

№: 24  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Не голосував
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 29            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 1        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження Програми забезпечення  мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Волноваського району від надзвичайних ситуацій техногенного  та природного характеру на 2018 рік

№: 25  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження  Районної  програми забезпечення  збереження документів  Національного  архівного  фонду  в Волноваському  районі в 2018 році

№: 26  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    
Про затвердження Програми інформатизації Волноваського району на 2018 рік

№: 27  За основу і в цілому

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження Районної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства на 2018-2020 роки

№: 28  За основу і в цілому

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

    

Про затвердження Програми підвищення якості і доступності надання адміністративних послуг  суб’єктам підприємницької діяльності та мешканцям Волноваського району на 2018 рік

№: 29  За основу і в цілому

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)

 

 

 

    

Про внесення змін та доповнень до Районної програми розвитку закладів культури у Волноваському районі на 2018 рік

№: 30  За основу і в цілому

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

    

Про затвердження  Програми покращення матеріально- технічної бази служби у справах дітей Волноваської райдержадміністрації на 2018 рік

№: 31  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович Не голосував
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 29            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 1        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    
               

Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів Волноваського району на 2018 рік

№: 32  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження Районної програми «Вчитель» на 2018 рік

№: 33  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович Не голосував
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 29            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 1        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження Районної програми «Вчитель» на 2018 рік (вдруге)

№: 34  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович Утримався
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович Не голосував
13 Лапіна Юлія Вікторівна Не голосував 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович Не голосував 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 26            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 1        
  Не брали участі у голосуванні - 3        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про внесення змін та доповнень до Районної  цільової програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки

№: 35  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про внесення змін та доповнень до Цільової програми  щодо організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій у закладах освіти Волноваського району на  2018 рік

№: 36  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович Не голосував
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович Не голосував 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 28            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 2        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про внесення змін та доповнень до Програми національно-патріотичного виховання учнів на 2017-2020 роки

№: 37  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про внесення змін  до Статуту  Волноваської загальносвітньої школи I-III ступенів №5 Волноваської районної ради Донецької області

№: 38  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович Утримався 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 29            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 1        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про внесення змін  та доповнень до  Програми розвитку первинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2018 рік

№: 39  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович Утримався
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Не голосував 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 28            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 1        
  Не брали участі у голосуванні - 1        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про реорганізацію (перетворення) комунальної установи охорони здоров'я «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» в комунальне некомерційне підприємство «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

№: 40  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович Утримався
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Не голосував 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Утримався
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 27            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 2        
  Не брали участі у голосуванні - 1        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про внесення змін та доповнень до Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги населенню Волноваського району на 2018 рік

№: 41  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про внесення змін та доповнень до  Програми розвитку вторинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2018 рік

№: 42  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович Не голосував
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович Не голосував
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 28            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 2        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    
               

Про затвердження Програми покращення умов роботи Волноваської районної ради на 2018 рік

№: 43  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович Не голосував
7 Демішева Антоніна Кімівна Не голосував 8 Демченко Сергій Володимирович Не голосував
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович Не голосував 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 26            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 4        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про  внесення змін та доповнень до Програми розвитку земельних відносин та охорони земель у Волноваському районі Донецької області на 2016-2020 роки

№: 44  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Утримався 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 29            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 1        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок гр. Зав’ялова Андрія Леонідовича, загальною площею 49,6562, для ведення фермерського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності 

№: 45  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович Утримався
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович Утримався
13 Лапіна Юлія Вікторівна Утримався 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович Утримався
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович Утримався
21 Нестеренко Володимир Олексійович Утримався 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович Утримався
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович Утримався 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович Утримався 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович Утримався 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович Утримався
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович Утримався
               
  "За" - 18            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 12        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  НЕ ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних  ділянок  сільськогосподарського призначення державної власності, що знаходяться в суборенді гр. Комар В.В., загальною площею 31,1000 га,для ведення фермерського господарства 

№: 46  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна Утримався 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович Утримався
               
  "За" - 28            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 2        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Лапоног Григорія Михайловича, площею 6,4651 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, із земель запасу сільськогосподарського призначення Лебединської сільської ради  Волноваського  району Донецької області за межами населених пунктів 

№: 47  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для сінокосіння і випасання худоби, площею 71,3179 га, із земель  сільськогосподарського призначення на території Вільненської сільської ради (за межами населених пунктів

№: 48  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що знаходяться в оренді гр. Розводова Миколи Васильовича, загальною площею 29,7800 га, для ведення товарного сісільськогосподарського виробництва на території Микільської сільської ради Волноваського району Донецької області замежами населених пунктів 

№: 49  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович За
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 30            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 0        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сілськогосподарського призначення під господарськими будівлями і дворами для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування складу ПММ), площею 0,2593 га, на території Стрітенської сільської ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів

№: 50  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович Не голосував
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 29            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 1        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сілськогосподарського призначення під господарськими будівлями і дворами для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування об’єктів  нерухомого майна – зерносховища №1, зерносховища №2 (МТФ), корівника), площею 1,4621 га, на території Стрітенської сільської ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів

№: 51  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович За
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович Не голосував
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 29            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 1        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сілськогосподарського призначення під господарськими будівлями і дворами для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування молочного комплексу 2-х половинного), площею 2,6163 га, на території Стрітенської сільської ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів

№: 52  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович Не голосував
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович Не голосував
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 28            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 2        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)    

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сілськогосподарського призначення під господарськими будівлями і дворами для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (обслуговування об’єктів нерухомого майна -складу добрив  (матеріальний) та електроцеху), площею 0,5133 га, на території Стрітенської сільської ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів

№: 53  За основу і в цілому    

№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Відсутній 2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За 4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Відсутній 6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За 8 Демченко Сергій Володимирович За
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Відсутній 10 Єрмак Петро Михайлович Відсутній
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній 12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За 14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За 16 Мельник В’ячеслав Іванович Не голосував
17 Мельник Іван Іванович Відсутній 18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За 20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За 22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За 24 Овчинніков Сергій Іванович Не голосував
25 Омельченко Олексій Олексійович Відсутній 26 Охрименко Віталій Анатолійович За
27 Безуглий Олександр Миколайович За 28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За 30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За 32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За 34 Рудика Олександр Олексійович Відсутній
35 Сарбаш Валерій Антонович За 36 Сарбаш Олександр Антонович Відсутній
37 Тищенко Віктор Анатолійович За 38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За 40 Улитич Наталя Анатоліївна Відсутній
41 Хачхарджи Олександр Іванович Відсутній 42 Чернецька Тетяна Геннадіївна За
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Відсутній 44 Юрченко Володимир Прохорович За
               
  "За" - 28            
            "Проти" - 0          
                      "Утрималися" - 0        
  Не брали участі у голосуванні - 2        
  Відсутні на пленарному засіданні - 14        
               
  Рішення:  ПРИЙНЯТО        
    (прийнято / не прийнято)        
               
  Голова лічильної комісії:          
          (підпис)