19 СЕСІЯ ГОЛОСУВАННЯ

 
Волноваська районна рада
   19 чергова сессія  7 скликання
                 
  Реєстрація депутатів від : 20.12.17
                 
№ п/п Депутат Реєстрація
1 Абєлова Олена Миколаївна Зареєстровано
2 Анциферов Артур Адольфович Зареєстровано
3 Близнюк Наталія Павлівна Зареєстровано
4 Галушкова Надія Анатоліївна Зареєстровано
5 Грабовенко Володимир Олександрович Зареєстровано
6 Демішев Юрій Петрович Зареєстровано
7 Демішева Антоніна Кімівна Зареєстровано
8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Зареєстровано
10 Єрмак Петро Михайлович Зареєстровано
11 Іванченко Олександр Володимирович Відсутній
12 Іщенко Геннадій Владиславович Зареєстровано
13 Лапіна Юлія Вікторівна Зареєстровано
14 Федоров Олександр Борисович Зареєстровано
15 Лубінець Валерій Дмитрович Зареєстровано
16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній
18 Міщенко Володимир Олексійович Зареєстровано
19 Мороз Федір Анатолійович Зареєстровано
20 Москаленко Віталій Вікторович Зареєстровано
21 Нестеренко Володимир Олексійович Зареєстровано
22 Обідченко Сергій Олександрович Зареєстровано
23 Обуховський Денис Миколайович Зареєстровано
24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович Зареєстровано
26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович Зареєстровано
28 Плєшко Віктор Олексійович Зареєстровано
29 Попко Андрій Михайлович Зареєстровано
30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович Зареєстровано
32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович Зареєстровано
34 Рудика Олександр Олексійович Зареєстровано
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній
36 Сарбаш Олександр Антонович Зареєстровано
37 Тищенко Віктор Анатолійович Зареєстровано
38 Трегубов Юрій Вікторович Зареєстровано
39 Улитич Іван Михайлович Зареєстровано
40 Улитич Наталя Анатоліївна Зареєстровано
41 Хачхарджи Олександр Іванович Зареєстровано
42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Зареєстровано
44 Юрченко Володимир Прохорович Зареєстровано
  ПІДСУМКИ РЕЄСТРАЦІЇ        
  Загальна кількість - 44            
  Загальна кількість зареєстрованих депутатів - 34    
                 
  Кворум: Наявний          
    (Наявний / Відсутній)          
                 
     
 
         
  Волноваська районна рада
   19 чергова сессія  7 скликання
                 
  Реєстрація депутатів від : 20.12.17
                 
№ п/п Депутат Реєстрація
1 Абєлова Олена Миколаївна Зареєстровано
2 Анциферов Артур Адольфович Зареєстровано
3 Близнюк Наталія Павлівна Зареєстровано
4 Галушкова Надія Анатоліївна Зареєстровано
5 Грабовенко Володимир Олександрович Зареєстровано
6 Демішев Юрій Петрович Зареєстровано
7 Демішева Антоніна Кімівна Зареєстровано
8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Зареєстровано
10 Єрмак Петро Михайлович Зареєстровано
11 Іванченко Олександр Володимирович Зареєстровано
12 Іщенко Геннадій Владиславович Зареєстровано
13 Лапіна Юлія Вікторівна Зареєстровано
14 Федоров Олександр Борисович Зареєстровано
15 Лубінець Валерій Дмитрович Зареєстровано
16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній
18 Міщенко Володимир Олексійович Зареєстровано
19 Мороз Федір Анатолійович Зареєстровано
20 Москаленко Віталій Вікторович Зареєстровано
21 Нестеренко Володимир Олексійович Зареєстровано
22 Обідченко Сергій Олександрович Зареєстровано
23 Обуховський Денис Миколайович Зареєстровано
24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович Зареєстровано
26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович Зареєстровано
28 Плєшко Віктор Олексійович Зареєстровано
29 Попко Андрій Михайлович Зареєстровано
30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович Зареєстровано
32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович Зареєстровано
34 Рудика Олександр Олексійович Зареєстровано
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній
36 Сарбаш Олександр Антонович Зареєстровано
37 Тищенко Віктор Анатолійович Зареєстровано
38 Трегубов Юрій Вікторович Зареєстровано
39 Улитич Іван Михайлович Зареєстровано
40 Улитич Наталя Анатоліївна Зареєстровано
41 Хачхарджи Олександр Іванович Зареєстровано
42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Зареєстровано
44 Юрченко Володимир Прохорович Зареєстровано
  ПІДСУМКИ РЕЄСТРАЦІЇ        
  Загальна кількість - 44            
  Загальна кількість зареєстрованих депутатів - 35    
                 
  Кворум: Наявний          
    (Наявний / Відсутній)          
                 
     
 
         
  Волноваська районна рада
   19 чергова сессія  7 скликання
                 
  Реєстрація депутатів від : 20.12.17
                 
№ п/п Депутат Реєстрація
1 Абєлова Олена Миколаївна Зареєстровано
2 Анциферов Артур Адольфович Зареєстровано
3 Близнюк Наталія Павлівна Зареєстровано
4 Галушкова Надія Анатоліївна Зареєстровано
5 Грабовенко Володимир Олександрович Зареєстровано
6 Демішев Юрій Петрович Зареєстровано
7 Демішева Антоніна Кімівна Зареєстровано
8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Зареєстровано
10 Єрмак Петро Михайлович Зареєстровано
11 Іванченко Олександр Володимирович Зареєстровано
12 Іщенко Геннадій Владиславович Зареєстровано
13 Лапіна Юлія Вікторівна Зареєстровано
14 Федоров Олександр Борисович Зареєстровано
15 Лубінець Валерій Дмитрович Зареєстровано
16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній
18 Міщенко Володимир Олексійович Зареєстровано
19 Мороз Федір Анатолійович Зареєстровано
20 Москаленко Віталій Вікторович Зареєстровано
21 Нестеренко Володимир Олексійович Зареєстровано
22 Обідченко Сергій Олександрович Зареєстровано
23 Обуховський Денис Миколайович Зареєстровано
24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович Зареєстровано
26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович Зареєстровано
28 Плєшко Віктор Олексійович Зареєстровано
29 Попко Андрій Михайлович Зареєстровано
30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович Зареєстровано
32 Рой Василь Іванович Зареєстровано
33 Руденок Василь Миколайович Зареєстровано
34 Рудика Олександр Олексійович Зареєстровано
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній
36 Сарбаш Олександр Антонович Зареєстровано
37 Тищенко Віктор Анатолійович Зареєстровано
38 Трегубов Юрій Вікторович Зареєстровано
39 Улитич Іван Михайлович Зареєстровано
40 Улитич Наталя Анатоліївна Зареєстровано
41 Хачхарджи Олександр Іванович Зареєстровано
42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Зареєстровано
44 Юрченко Володимир Прохорович Зареєстровано
  ПІДСУМКИ РЕЄСТРАЦІЇ        
  Загальна кількість - 44            
  Загальна кількість зареєстрованих депутатів - 36    
                 
  Кворум: Наявний          
    (Наявний / Відсутній)          
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про порядок роботи 19 -ої чергової сесії
№: 1  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович Не голосував   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 34              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 1          
  Відсутні на пленарному засіданні - 9        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про обрання секритаріату
№: 2  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович Не голосував   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович Відсутній
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 34              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 1          
  Відсутні на пленарному засіданні - 9        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження порядку денного 19-ої чергової сесії Волноваської районної ради
№: 3  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович Не голосував
7 Демішева Антоніна Кімівна Не голосував   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович Не голосував
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович Не голосував   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович Не голосував
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович Не голосував   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович Не голосував   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович Не голосував   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович Не голосував   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Не голосував   40 Улитич Наталя Анатоліївна Не голосував
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 25              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 11          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про визнання повноважень депутата Волноваської районної ради 7 скликання
№: 4  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович Не голосував   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 35              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 1          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про внесення змін у рішення районної ради від 09.12.2015  №7/1-13 "Про утворення та обрання постійних комісій Волноваської районної ради 7 скликання"
№: 5  За основу
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович Не голосував   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 35              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 1          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про інформацію керівника Волноваської місцевої прокуратури про результати діяльності органів прокуратури  на території Волноваського району Донецької області
№: 6  За основу
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 21.12.2016 №7/11-231 "Про районний бюджет на 2017 рік"
№: 7  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Утримався   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 35              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 1          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження розпоряджень голови Волноваської райдержадміністрації
№: 8  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про районний бюджет на 2018 рік
№: 9  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович Не голосував
7 Демішева Антоніна Кімівна Не голосував   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович Не голосував
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович Не голосував   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович Не голосував   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович Не голосував   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Не голосував   40 Улитич Наталя Анатоліївна Не голосував
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 28              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 8          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про хід виконання  Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2017 рік
№: 10  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про внесення змін та доповнень до  Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2017 рік
№: 11  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2018 рік та основні напрями розвитку на 2019 і 2020 роки
№: 12  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Плану заходів на 2018 рік з реалізації положень Комплексної програми "ВЕТЕРАН" надання фінансової підтримки Волноваській районній організації ветеранів України на 2016-2019 роки
№: 13  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про внесення змін та доповнень до Районної програми розвитку закладів культури у Волноваському районі на 2017 рік
№: 14  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович Проти   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 35              
            "Проти" - 1            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Районної програми розвитку закладів культури у Волноваському районі на 2018 рік
№: 15  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Районної програми підтримки обдарованих дітей- вихованців шкіл мистецтв Волноваського району на 2018 рік
№: 16  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про  внесення змін та доповнень до Плану заходів на 2017 рік з  реалізації положень Районної прграми "Молодь.Сім'я. Діти. Оздоровлення." на 2017-2021 роки
№: 17  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про  затвердження Плану заходів на 2018 рік з  реалізації положень Районної прграми "Молодь.Сім'я. Діти. Оздоровлення." на 2017-2021 роки
№: 18  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Плану заходів на 2018 рік з реалізації положень Районної  цільової програми розвитку фізичної культури і спорту Волноваського району на 2017-2021 роки
№: 19  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю на 2018 рік
№: 20  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми  компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян у міському та приміському транспорті Волноваського району у 2018 році
№: 21  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович Не голосував
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 35              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 1          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми  компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті у 2018 році
№: 22  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович Не голосував   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович Не голосував   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 34              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 2          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми  фінансування пільг з надання  послуг зв'язку у Волноваському районі на 2018 рік
№: 23  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми з  призначення та виплати щомісячної стипендії особам, яким виповнилось 100 та більше років
№: 24  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми заходів з підготовки і проведенню у Волноваському районі 32 річниці Чорнобильської катастрофи
№: 25  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Районної програми соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2018 рік
№: 26  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми відшкодування  (один раз на рік) вартості проїзду міжміським транспортом  до будь-якого населенного пункту України учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1-2 категорії у Волноваському районі у 2018 році
№: 27  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович Не голосував
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 35              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 1          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на території Волноваського району на 2018 рік
№: 28  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів Волноваського району на 2018 рік
№: 29  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Цільової програми  щодо організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій у закладах освіти Волноваського району на  2018 рік
№: 30  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про внесення змін та доповнень до Районної  цільової програми "Шкільний автобус" на 2016-2020 роки
№: 31  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки обдарованих дітей Волноваського району на 2017-2022 роки
№: 32  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про внесення змін у рішення районної ради від 29.09.2016 №7/9-194 "Про передачу Донецькій облдержадміністрації, обласній військово-цивільній адміністрації повноважень щодо визначення замовника (замовників)
№: 33  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович Утримався
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович Утримався   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 34              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 2          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про внесення змін та доповнень до Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги населенню Волноваського району на 2017 рік
№: 34  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги населенню Волноваського району на 2018 рік
№: 35  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про внесення змін до  Програми розвитку первинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2017 рік
№: 36  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми розвитку первинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2018 рік
№: 37  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Утримався   2 Анциферов Артур Адольфович Утримався
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович Утримався   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович Утримався   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович Утримався   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович Утримався
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Не голосував   40 Улитич Наталя Анатоліївна Не голосував
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 28              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 6          
  Не брали участі у голосуванні - 2          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми забезпечення продуктами спеціального дієтичного харчування хворих на фенілкетонурію на 2018 рік
№: 38  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми  протидії захворюванню на туберкульоз населення Волноваського району на 2018 рік
№: 39  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми  медіко-соціального забезпечення пільгових категорій населення Волноваського району на 2018 рік
№: 40  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми надання стоматологічної допомоги у Волноваському районі
№: 41  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про  затвердження Програми розвитку вторинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2018 рік
№: 42  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про  затвердження Програми  щодо підтримки соціально незахищених категорій сімей на 2018 рік
№: 43  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про внесення змін та доповнень до Програми покращення умов обслуговування платників податків, збільшення надходжень до державного і місцевих бюджетів Волноваської об'єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Донецькій області на 2017 рік
№: 44  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження Програми розвитку архівної справи у Волноваському районі на 2018 рік
№: 45  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про переукладання контракту з головним лікарем Комунальної установи охорони здоров'я "Волноваський районний центр первинної медіко-санітарної допомоги"
№: 46  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович Утримався
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна Утримався
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович Утримався
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович Утримався
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович Утримався
13 Лапіна Юлія Вікторівна Утримався   14 Федоров Олександр Борисович Утримався
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович Утримався
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович Утримався   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович Утримався   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович Утримався   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович Утримався   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович Утримався   38 Трегубов Юрій Вікторович Утримався
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович Утримався
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 21              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 15          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  НЕ ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про  внесення змін у рішення районної ради  від 21.12.2016 №7/11-249 "Про надання згоди на прийняття Євромодульного приміщення "Медичний пункт" в спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходиться в управлінні Волноваської районної ради"
№: 47  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Утримався   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 35              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 1          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про структуру, чисельність та видатки на утримання районного Трудового архіву при районній  раді на 2018 рік
№: 48  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про структуру, чисельність та видатки на утримання  виконавчого апарату і працівників районної ради на 2018 рік
№: 48  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Не голосував   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович Не голосував
7 Демішева Антоніна Кімівна Не голосував   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович Не голосував   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 32              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 4          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про оплату праці голови  Волноваської районної ради на 2018 рік
№: 49  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович Не голосував   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 35              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 1          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про оплату праці заступника голови  Волноваської районної ради на 2018 рік
№: 50  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про внесення змін до складу тендерного комітету районної ради
№: 51  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 36              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 0          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про надання згоди на створення (оголошення) ланшафтних заказників місцевого значення
№: 52  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович Утримався   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна За   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 35              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 1          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок гр. Зав'ялова Андрія Леонідовича, загальною площею 49,6562, для ведення фермерського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності, що 
№: 53  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Утримався   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна Утримався
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович Утримався
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна Утримався   10 Єрмак Петро Михайлович Утримався
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович Утримався
13 Лапіна Юлія Вікторівна Утримався   14 Федоров Олександр Борисович Утримався
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович Утримався
21 Нестеренко Володимир Олексійович Утримався   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович Утримався   28 Плєшко Віктор Олексійович Утримався
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович Утримався   32 Рой Василь Іванович Утримався
33 Руденок Василь Миколайович Утримався   34 Рудика Олександр Олексійович Утримався
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович Утримався
39 Улитич Іван Михайлович Утримався   40 Улитич Наталя Анатоліївна Утримався
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Утримався   44 Юрченко Володимир Прохорович Утримався
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 15              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 21          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  НЕ ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки  гр. Костенко Геннадію Анатолійовичу, загальною площею 20,0000 га, для сінокосіння і випасання худоби із земель державної власності сільськогосподарського призначення
№: 54  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович Утримався   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович Утримався   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Утримався   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Утримався   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 32              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 4          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Квас  Світлани Олександрівни, площею 1,8058 га, для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення під господарськими будівлями та дворами на території Рівнопільської сільської ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів
№: 55  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович Утримався
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Утримався   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Утримався   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 33              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 3          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки Науменко Олексія Володимировича, площею 10,0000 га, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель запасу сільськогосподарського призначення Рибинської сільської ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів
№: 56  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович Утримався   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович Утримався
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович Утримався
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Утримався   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Утримався   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 31              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 5          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ПрАТ "Екопрод", загальною площею 11,3375 га,   для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель сільськогосподарського призначення нерозподілених земельних часток (паїв) на території Благодатненської селищної  ради, розташованих за межами населеного пункту Волноваського району Донецької області
№: 57  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Утримався   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович Утримався   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович Не голосував
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович Не голосував   32 Рой Василь Іванович Утримався
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Утримався   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 30              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 4          
  Не брали участі у голосуванні - 2          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок ПрАТ "Екопрод",  загальною площею 167,08 га,  для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель запасу сільськогосподарського призначення  Сонячної (Краснівської) ради  Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів
№: 58  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Утримався   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович Утримався   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович Не голосував
21 Нестеренко Володимир Олексійович За   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович Не голосував   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна За
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Утримався   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 31              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 3          
  Не брали участі у голосуванні - 2          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності , що знаходиться в оренді гр. Губерна Володимира Георгійовича, загальною площею 24,8158 га, для  сінокосіння та  випасання худоби на території Вільненської сільської ради Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів
№: 59  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна Утримався   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна Утримався
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович Утримався   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович Не голосував
21 Нестеренко Володимир Олексійович Утримався   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Утримався   40 Улитич Наталя Анатоліївна Утримався
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Утримався   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 28              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 7          
  Не брали участі у голосуванні - 1          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок Лисікова Віктора Володимировича, загальною площею 53,6603 га, для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель запасу сільськогосподарського призначення Рівнопільської сільської ради   Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів
№: 60  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна Утримався
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович Утримався
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович Не голосував
21 Нестеренко Володимир Олексійович Утримався   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович Утримався
29 Попко Андрій Михайлович Утримався   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович Утримався   38 Трегубов Юрій Вікторович Утримався
39 Улитич Іван Михайлович За   40 Улитич Наталя Анатоліївна Утримався
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Утримався   44 Юрченко Володимир Прохорович За
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 26              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 9          
  Не брали участі у голосуванні - 1          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, що знаходиться в оренді ФГ "Костенко М.О.", загальною площею 29,9995 га, для ведення фермерського господарства на території Єгорівської сільської ради  Волноваського району Донецької області за межами населених пунктів
№: 61  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5 Грабовенко Володимир Олександрович За   6 Демішев Юрій Петрович За
7 Демішева Антоніна Кімівна За   8 Демченко Сергій Володимирович Відсутній
9 Емірбекова Ірина Володимирівна За   10 Єрмак Петро Михайлович За
11 Іванченко Олександр Володимирович За   12 Іщенко Геннадій Владиславович За
13 Лапіна Юлія Вікторівна За   14 Федоров Олександр Борисович За
15 Лубінець Валерій Дмитрович За   16 Мельник В’ячеслав Іванович Відсутній
17 Мельник Іван Іванович Відсутній   18 Міщенко Володимир Олексійович За
19 Мороз Федір Анатолійович За   20 Москаленко Віталій Вікторович За
21 Нестеренко Володимир Олексійович Утримався   22 Обідченко Сергій Олександрович За
23 Обуховський Денис Миколайович За   24 Овчинніков Сергій Іванович Відсутній
25 Омельченко Олексій Олексійович За   26 Охрименко Віталій Анатолійович Відсутній
27 Безуглий Олександр Миколайович За   28 Плєшко Віктор Олексійович За
29 Попко Андрій Михайлович За   30 Прунчак Андрій Михайлович Відсутній
31 Рогаченко Богдан Сергійович За   32 Рой Василь Іванович За
33 Руденок Василь Миколайович За   34 Рудика Олександр Олексійович За
35 Сарбаш Валерій Антонович Відсутній   36 Сарбаш Олександр Антонович За
37 Тищенко Віктор Анатолійович За   38 Трегубов Юрій Вікторович За
39 Улитич Іван Михайлович Утримався   40 Улитич Наталя Анатоліївна Утримався
41 Хачхарджи Олександр Іванович За   42 Чернецька Тетяна Геннадіївна Відсутній
43 Шинкаренко Олена Миколаївна Утримався   44 Юрченко Володимир Прохорович Утримався
        ПІДСУМКИ ГОЛОСУВАННЯ        
  "За" - 31              
            "Проти" - 0            
                      "Утрималися" - 5          
  Не брали участі у голосуванні - 0          
  Відсутні на пленарному засіданні - 8        
                 
  Рішення:  ПРИЙНЯТО          
    (прийнято / не прийнято)          
                 
  Голова лічильної комісії:            
            (підпис)    
  Заступник голови лічильної комісії:          
            (підпис)    
  Секретар лічильної комісії:            
            (підпис)    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, загальною площею 427,4028  га, для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель  сільськогосподарського призначення, які знаходяться в оренді ПрАТ «Діанівська птахофабрика» на території Діанівської сільської ради, розташованих за межами населеного пункту Волноваського району Донецької області 
№: 62  За основу і в цілому
№ п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
  № п/п Прізвище, ім'я та по-батькові депутата Результат
голосування
1 Абєлова Олена Миколаївна За   2 Анциферов Артур Адольфович За
3 Близнюк Наталія Павлівна За   4 Галушкова Надія Анатоліївна За
5