ГОЛОСУВАННЯ 6 СЕСІЯ

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Волноваського району»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2016 рік  за перший квартал 2016 року»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект  рішення

 «Про внесення змін та доповнень до Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2016 рік»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про затвердження  звіту про виконання районного бюджету за перший квартал 2016 року»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 23.12.2015 №7/2-21 «Про районний бюджет на 2016 рік»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про затвердження Програми покращення  умов обслуговування платників податків, збільшення надходжень до державного  і місцевих бюджетів Волноваської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Донецькій області на 2016 рік»

За

-

33

Проти

-

1

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

Проти

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження Районної програми підтримки обдарованих дітей Волноваської школи мистецтв на 2016-2017 роки»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження Програми розвитку вторинної  медичної допомоги у Волноваському районі на 2016 рік»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про затвердження Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги  населенню Волноваського району на 2016 рік»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку  водопровідно-каналізаційного господарства Волноваського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства комунального підприємства «Компанія «Вода Донбасу» у Волноваському районі на 2016 рік»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 12.10.2011 №6/7-152 «Про створення комунального закладу охорони здоров’я «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

 поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про внесення змін та доповнень до Районної програми розвитку первинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2016 рік»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Програми підтримки соціально незахищених категорій сімей на 2016 рік»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення матеріально - технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів Волноваського району на 2016 рік»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про  стан виконання Цільової програми щодо організації харчування учнів 1- 4 класів та учнів пільгової категорії  у закладах освіти Волноваського району на 2016 рік»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про внесення  змін та доповнень до Цільової програми щодо організації харчування учнів 1- 4 класів та учнів пільгової категорії  у закладах освіти Волноваського району на 2016 рік»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 30.03.2016 (5 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про внесення змін  до статутів закладів освіти Волноваського району»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про внесення  змін  до Програми  підтримки обдарованих дітей Волноваського

 району на 2011-2016 роки»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 30.03.2016 (5 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про перейменування Волноваського ліцею  Волноваської районної ради Донецької області  у  Волноваську загальноосвітню школу I-III ступенів №5»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про визначення опорного  загальноосвітнього навчального закладу»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                                                                        Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогос подарського призначення СТОВ «Новогнатівське» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення ФГ «Надія» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення Чишко Костянтина Павловича для сінокосіння  та випасання худоби»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення СФГ «Астра» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко


Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що передбачається в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель запасу сільськогосподарського призначення  державної власності за межами населених пунктів Рибинської сільської ради Волноваського району Донецької області»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

 

Голова лічильної комісії                                                                                     Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення гр. Сердюка В.В. та Дикуна О.А. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення гр. Панова Є.В. для сінокосіння та випасання худоби»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про надання згоди на безоплатну передачу  державного майна  з балансу державної установи «Державний науково-дослідний і проектний інститут основної хімії» в спільну власність територіальних громад сіл селищ, міста, що знаходиться в управлінні Волноваської районної ради»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про укладення контракту з головним лікарем КЛПЗ «Волноваська районна лікарня №1»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про тендерний комітет районної ради»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради «Про затвердження Плану роботи  Волноваської районної ради на друге півріччя 2016 року»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про затвердження Порядку денного 6 сесії Волноваської районної ради 7 скликання»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради  

«Про надання згоди на безоплатну передачу  у державну власність будівлі

загальноосвітньої школи – інтернату I-II ступенів зі спільної власності територіальних громад сіл селищ, міста, що знаходиться в управлінні Волноваської районної ради »

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради  

«Про надання згоди на безоплатну передачу  державного майна  з балансу державної установи «Державний науково-дослідний і проектний інститут основної хімії» в спільну власність територіальних громад сіл селищ, міста, що знаходиться в управлінні Волноваської районної ради»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради  

«Про інформацію керівника Волноваської місцевої прокуратури про діяльність органів прокуратури на території Волноваського району Донецької області»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 15.06.2016 (6 сесія 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради  

«Про внесення змін та доповнень до Районної програми покращення матеріально - технічного забезпечення позашкільних закладів Волноваського району на 2016 рік»

За

-

34

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

10

Всього

-

44

Рішення       прийнято

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

За

23

Обуховський Денис Миколайович

За

2

Анциферов Артур Адольфович

За

24

Овчинніков Сергій Іванович

Відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

За

25

Омельченко Олексій Олексійович

За

4

Васильченко Микола Леонідович

За

26

Охрименко Віталій Анатолійович

За

5

Галушкова Надія Анатоліївна

За

27

Пальчиков Володимир Матвійович

За

6

Грабовенко Володимир Олександрович

За

28

Плєшко Віктор Олексійович

Відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

За

29

Попко Андрій Михайлович

Відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

За

30

Прунчак Андрій Михайлович

Відсутній

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

За

31

Рогаченко Богдан Сергійович

За

10

Єрмак Петро Михайлович

За

32

Рой Василь Іванович

За

11

Іванченко Олександр Володимирович

За

33

Руденок Василь Миколайович

За

12

Іщенко Геннадій Владиславович

За

34

Рудика Олександр Олексійович

За

13

Лапіна Юлія Вікторівна

За

35

Сарбаш Валерій Антонович

Відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

За

36

Сарбаш Олександр Антонович

За

15

Лубінець Валерій Дмитрович

За

37

Тищенко Віктор Анатолійович

За

16

Мельник Вячеслав Іванович

Відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

За

17

Мельник Іван Іванович

Відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

За

18

Міщенко Володимир Олексійович

За

40

Улитич Наталя Анатоліївна

За

19

Мороз Федір Анатолійович

За

41

Хачхарджи Олександр Іванович

За

20

Москаленко Віталій Вікторович

Відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

За

21

Нестеренко Володимир Олексійович

За

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

Відсутня

22

Обідченко Сергій Олександрович

Відсутній

44

Юрченко Володимир Прохорович

За

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко