ГОЛОСУВАННЯ 10 СЕСІЯ

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про доповнення до порядку денного 10-ої чергової сесії Волноваської районної ради 7 скликання (пропозиція Рогаченка Б.С.)»

 

За

-

29

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

4

Відсутні

-

11

Всього

-

44

Рішення  прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

за

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

за

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

за

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

не голосував

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

не голосував

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

не голосував

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

за

40

Улитич Наталя Анатоліївна

за

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

за

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про порядок денний 10-ої чергової сесії Волноваської районної ради 7 скликання з доповненнями»

За

-

25

Проти

-

4

Утрималися

-

0

Не голосували

-

4

Відсутні

-

11

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

за

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

проти

25

Омельченко Олексій Олексійович

за

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

за

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

не голосував

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

проти

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

не голосував

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

проти

37

Тищенко Віктор Анатолійович

не голосував

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

за

40

Улитич Наталя Анатоліївна

за

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

проти

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

за

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

 

 

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2016 року»

 

За

-

32

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

1

Відсутні

-

11

Всього

-

44

Рішення   прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

за

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

за

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

за

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

за

40

Улитич Наталя Анатоліївна

за

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

за

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

 

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про зняття з розгляду пленарного засідання проекту рішення

«Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 23.12.2015 № 7/2-21

«Про районний бюджет на 2016 рік»

 

За

-

29

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

4

Відсутні

-

11

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

за

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

за

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

за

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

не голосував

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

не голосував

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

не голосував

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

за

40

Улитич Наталя Анатоліївна

за

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

за

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Проскасування рішення районної ради «Про зняття з розгляду пленарного засідання проекту рішення

«Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 23.12.2015 № 7/2-21

«Про районний бюджет на 2016 рік»

 

За

-

14

Проти

-

7

Утрималися

-

7

Не голосували

-

3

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення  не прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

утримався

2

Анциферов Артур Адольфович

проти

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

за

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

проти

5

Галушкова Надія Анатоліївна

утримався

27

Пальчиков Володимир Матвійович

утримався

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

за

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

відсутній

8

Демченко Сергій Володимирович

проти

30

Прунчак Андрій Михайлович

проти

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

проти

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

утримався

12

Іщенко Геннадій Владиславович

не голосував

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

не голосував

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

утримався

18

Міщенко Володимир Олексійович

проти

40

Улитич Наталя Анатоліївна

утримався

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

проти

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про зняття з розгляду пленарного засідання проекту рішення «Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації»

 

За

-

33

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

11

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

за

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

за

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

за

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

за

40

Улитич Наталя Анатоліївна

за

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

за

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про зняття з розгляду пленарного засідання проекту рішення «Про затвердження Програми відшкодування (один раз на рік) вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України  учасників аварії ЛНА на ЧАЕС 1-2 категорії та щомісячної виплати грошової компенсації  витрат на автомобільне паливо для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною у Волноваському районі у 2016 році»

За

-

30

Проти

-

0

Утрималися

-

3

Не голосували

-

0

Відсутні

-

11

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

за

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

за

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

утримався

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

за

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

утримався

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

утримався

40

Улитич Наталя Анатоліївна

за

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

за

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про проведення  перерви у пленарному засіданні районної ради на 20 хвилин»

 

За

-

33

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

11

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

за

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

за

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

за

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

за

40

Улитич Наталя Анатоліївна

за

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

за

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

 

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про розгляд питань 2-20 порядку денного 10-ої чергової сесії районної ради після проведення перерви на другому пленарному засіданні, яке відбудеться 02.11.2016 року»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

1

Не голосували

-

0

Відсутні

-

12

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

за

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

за

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

за

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

утримався

18

Міщенко Володимир Олексійович

за

40

Улитич Наталя Анатоліївна

за

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

за

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок 

гр. Соломашенко Олександра Васильовича  для ведення фермерського господарства, із земель сільськогосподарського призначення державної власності, що перебувають у запасі, в оренду строком на 14 (чотирнадцять) років, які розташовані за межами населених пунктів Вільненської сільської ради Волноваського району Донецької області»

За

-

14

Проти

-

2

Утрималися

-

15

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення не прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

проти

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

утримався

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

утримався

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

утримався

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

проти

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

утримався

8

Демченко Сергій Володимирович

утримався

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

утримався

12

Іщенко Геннадій Владиславович

утримався

34

Рудика Олександр Олексійович

утримався

13

Лапіна Юлія Вікторівна

утримався

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

утримався

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

утримався

18

Міщенко Володимир Олексійович

утримався

40

Улитич Наталя Анатоліївна

утримався

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

утримався

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  гр. Соломашенко Олександра Васильовича  для ведення фермерського господарства, із земель сільськогосподарського призначення державної власності, що перебувають у запасі, в оренду строком на 14 (чотирнадцять) років, які розташовані  за межами населених пунктів Волноваської міської ради Волноваського району Донецької області»

За

-

18

Проти

-

1

Утрималися

-

12

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення  не прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

утримався

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

утримався

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

утримався

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

проти

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

утримався

8

Демченко Сергій Володимирович

утримався

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

утримався

34

Рудика Олександр Олексійович

утримався

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

утримався

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

утримався

18

Міщенко Володимир Олексійович

утримався

40

Улитич Наталя Анатоліївна

утримався

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

утримався

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок гр. Зав’ялову А.Л. для ведення фермерського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності, що перебувають у запасі в оренду строком на 7 (сім) років, які розташовані за межами населених пунктів Калінінської сільської ради Волноваського району Донецької області»

 

За

-

20

Проти

-

0

Утрималися

-

11

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення  не  прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

утримався

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

утримався

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

утримався

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

утримався

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

утримався

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

утримався

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

утримався

13

Лапіна Юлія Вікторівна

утримався

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

утримався

18

Міщенко Володимир Олексійович

за

40

Улитич Наталя Анатоліївна

утримався

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

утримався

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована за межами населених пунктів Новотроїцької селищної ради Волноваського району Донецької області»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення   прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

за

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

за

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

за

40

Улитич Наталя Анатоліївна

за

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

за

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок гр. Мордань Андрію Федоровичу   для сінокосіння та випасання худоби, із земель  сільськогосподарського призначення(пасовища) державної власності,що перебувають у запасі, в оренду строком на 7 (сім) років, які розташовані за межами населених пунктів

Октябрської сільської ради Волноваського району Донецької області»

 

За

-

23

Проти

-

0

Утрималися

-

8

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення  прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

утримався

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

утримався

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

за

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

утримався

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

утримався

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

утримався

18

Міщенко Володимир Олексійович

за

40

Улитич Наталя Анатоліївна

утримався

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

утримався

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

гр. Шевченко Оксані Павлівні для ведення фермерського господарства, із земель сільськогосподарського призначення державної власності, що перебуває у запасі,  в оренду строком на 14 (чотирнадцять) років, що розташована за межами населених пунктів

Петрівської сільської ради Волноваського району Донецької області»

 

За

-

12

Проти

-

1

Утрималися

-

18

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення  не  прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

утримався

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

утримався

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

утримався

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

утримався

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

утримався

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

утримався

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

утримався

8

Демченко Сергій Володимирович

утримався

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

утримався

12

Іщенко Геннадій Владиславович

утримався

34

Рудика Олександр Олексійович

утримався

13

Лапіна Юлія Вікторівна

утримався

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

утримався

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

утримався

18

Міщенко Володимир Олексійович

утримався

40

Улитич Наталя Анатоліївна

утримався

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

проти

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про внесення змін та доповнень до Положення про районний Трудовий архів при районній раді»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

за

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

за

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

за

40

Улитич Наталя Анатоліївна

за

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

за

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

 

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходиться в управлінні Волноваської районної ради, окремі повноваження по управлінню якими делеговані Волноваській райдержадміністрації»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

за

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

за

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

за

40

Улитич Наталя Анатоліївна

за

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

за

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 26.10.2016 (10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про перейменування КП «Волноваське районне госпрозрахункове проектно-виробниче

архітектурно-планувальне бюро»»

 

 

 

За

-

20

Проти

-

0

Утрималися

-

11

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення  не  прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

утримався

25

Омельченко Олексій Олексійович

утримався

4

Васильченко Микола Леонідович

відсутній

26

Охрименко Віталій Анатолійович

утримався

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

за

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

за

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

утримався

8

Демченко Сергій Володимирович

утримався

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

за

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

утримався

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

утримався

35

Сарбаш Валерій Антонович

відсутній

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

відсутній

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

утримався

16

Мельник Вячеслав Іванович

відсутній

38

Трегубов Юрій Вікторович

відсутній

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

утримався

40

Улитич Наталя Анатоліївна

утримався

19

Мороз Федір Анатолійович

відсутній

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

відсутній

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

утримався

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

за

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

__________________________________________________________________________________________________

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про внесення змін до порядку денного 10-ої чергової сесії Волноваської районної ради 7 скликання»

 

За

-

27

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

4

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення     прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

не голосував

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

не голосував

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

не голосував

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про внесення до порядку денного розгляду депутатського запита депутата Волноваської районної ради Васильченка М.Л.»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44


Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради від 23.12.2015 № 7/2-21

«Про районний бюджет на 2016 рік»

 

За

-

27

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

4

Відсутні

-

13

Всього

-

44


Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

не голосував

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

не голосував

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

не голосував

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

не голосував

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації»

 

За

-

30

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

1

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

не голосував

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження Програми відшкодування (один раз на рік) вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України  учасників аварії ЛНА на ЧАЕС 1-2 категорії та щомісячної виплати грошової компенсації  витрат на автомобільне паливо для осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною у Волноваському районі у 2016 році»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження Програми компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян

 на залізничному транспорті у 2016 році»

 

За

-

29

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

2

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

не голосував

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

не голосував

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження Програми фінансування пільг з надання послуг зв’язку

 у Волноваському районі на 2016 рік»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження Районної  програми забезпечення фінансування організації громадських робіт

у 2016 році»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження Програми покращення умов роботи Управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації з надання населенню Волноваського району різних видів соціальної допомоги та житлових субсидій у 2016 році»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про внесення змін та доповнень до Програми компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян у міському та приміському транспорті Волноваського району у 2016 році»

 

За

-

30

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

1

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

не голосував

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про внесення змін та доповнень до Програми фінансування компенсації фізичним особам,

які надають соціальні послуги на 2016 рік»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення        прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про внесення змін до Районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів Волноваського району на 2016 рік»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про внесення змін до Районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення позашкільних закладів Волноваського району на 2016 рік»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про внесення змін та доповнень до Районної програми розвитку первинної медичної допомоги

у Волноваському районі на 2016 рік»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про внесення змін та доповнень до Програми забезпечення  мінімально достатнього рівня безпеки населення і територій Волноваського району від надзвичайних ситуацій

техногенного та природного характеру на 2016 рік»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про внесення змін та доповнень до Районної програми розвитку закладів культури у Волноваському районі на 2016 рік»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про внесення змін та доповнень до Районної програми проведення культурно-мистецьких заходів та відзначення державних і професійних свят на 2016 рік»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження Програми надання стоматологічної допомоги

у Волноваському районі на 2016 рік»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про внесення змін до Програми розвитку вторинної медичної допомоги

у Волноваському районі на 2016 рік»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про внесення змін та доповнень до Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги  населенню Волноваського району на 2016 рік»

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

 

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок 

гр. Соломашенко Олександра Васильовича  для ведення фермерського господарства, із земель сільськогосподарського призначення державної власності, що перебувають у запасі, в оренду строком на 14 (чотирнадцять) років, які розташовані за межами населених пунктів Вільненської сільської ради Волноваського району Донецької області»

За

-

18

Проти

-

0

Утрималися

-

13

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення не  прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

утримався

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

утримався

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

утримався

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

утримався

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

утримався

14

Лубенець Олексій Васильович

утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

утримався

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

утримався

38

Трегубов Юрій Вікторович

утримався

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

утримався

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

утримався

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок  гр. Соломашенко Олександра Васильовича  для ведення фермерського господарства, із земель сільськогосподарського призначення державної власності, що перебувають у запасі, в оренду строком на 14 (чотирнадцять) років, які розташовані  за межами населених пунктів Волноваської міської ради Волноваського району Донецької області»

 

За

-

17

Проти

-

0

Утрималися

-

14

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення  не прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

утримався

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

утримався

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

утримався

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

утримався

13

Лапіна Юлія Вікторівна

утримався

35

Сарбаш Валерій Антонович

утримався

14

Лубенець Олексій Васильович

утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

утримався

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

утримався

38

Трегубов Юрій Вікторович

утримався

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

утримався

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

утримався

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок гр. Зав’ялова Андрія Леонідовича для ведення фермерського господарства із земель сільськогосподарського призначення державної власності, що перебувають у запасі в оренду строком на 7 (сім) років, які розташовані за межами населених пунктів Калінінської сільської ради Волноваського району Донецької області»

 

За

-

18

Проти

-

2

Утрималися

-

11

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення  не прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

утримався

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

утримався

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

проти

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

утримався

13

Лапіна Юлія Вікторівна

утримався

35

Сарбаш Валерій Антонович

утримався

14

Лубенець Олексій Васильович

утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

утримався

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

утримався

38

Трегубов Юрій Вікторович

утримався

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

утримався

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

проти

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки

гр. Шевченко Оксані Павлівні для ведення фермерського господарства, із земель сільськогосподарського призначення державної власності, що перебуває у запасі,  в оренду строком на 14 (чотирнадцять) років, що розташована за межами населених пунктів

Петрівської сільської ради Волноваського району Донецької області»

 

За

-

17

Проти

-

0

Утрималися

-

14

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення не прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

утримався

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

утримався

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

утримався

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

утримався

13

Лапіна Юлія Вікторівна

утримався

35

Сарбаш Валерій Антонович

утримався

14

Лубенець Олексій Васильович

утримався

36

Сарбаш Олександр Антонович

утримався

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

утримався

38

Трегубов Юрій Вікторович

утримався

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

утримався

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

утримався

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

утримався

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

утримався

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

 «Про перейменування КП «Волноваське районне госпрозрахункове проектно-виробниче

архітектурно-планувальне бюро»»

 

 

 

За

-

20

Проти

-

1

Утрималися

-

10

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення  не прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

утримався

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

утримався

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

проти

26

Охрименко Віталій Анатолійович

утримався

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

утримався

8

Демченко Сергій Володимирович

утримався

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

утримався

12

Іщенко Геннадій Владиславович

утримався

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

утримався

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

утримався

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

утримався

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко

Результати поіменного голосування

від 02.11.2016 (другого пленарного засідання 10 чергової сесії 7 скликання)

поіменне голосування про проект рішення районної ради

«Про депутатський запит депутата Волноваської районної ради Демченка С.В.»

 

 

 

За

-

31

Проти

-

0

Утрималися

-

0

Не голосували

-

0

Відсутні

-

13

Всього

-

44

Рішення       прийнято

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

 

1

Абєлова Олена Миколаївна

за

23

Обуховський Денис Миколайович

відсутній

2

Анциферов Артур Адольфович

за

24

Овчинніков Сергій Іванович

відсутній

3

Близнюк Наталія Павлівна

за

25

Омельченко Олексій Олексійович

відсутній

4

Васильченко Микола Леонідович

за

26

Охрименко Віталій Анатолійович

за

5

Галушкова Надія Анатоліївна

за

27

Пальчиков Володимир Матвійович

відсутній

6

Грабовенко Володимир Олександрович

відсутній

28

Плєшко Віктор Олексійович

відсутній

7

Демішева Антоніна Кімівна

за

29

Попко Андрій Михайлович

за

8

Демченко Сергій Володимирович

за

30

Прунчак Андрій Михайлович

за

9

Емірбекова Ірина Володимирівна

за

31

Рогаченко Богдан Сергійович

відсутній

10

Єрмак Петро Михайлович

відсутній

32

Рой Василь Іванович

відсутній

11

Іванченко Олександр Володимирович

за

33

Руденок Василь Миколайович

за

12

Іщенко Геннадій Владиславович

за

34

Рудика Олександр Олексійович

за

13

Лапіна Юлія Вікторівна

за

35

Сарбаш Валерій Антонович

за

14

Лубенець Олексій Васильович

за

36

Сарбаш Олександр Антонович

за

15

Лубінець Валерій Дмитрович

за

37

Тищенко Віктор Анатолійович

за

16

Мельник Вячеслав Іванович

за

38

Трегубов Юрій Вікторович

за

17

Мельник Іван Іванович

відсутній

39

Улитич Іван Михайлович

за

18

Міщенко Володимир Олексійович

відсутній

40

Улитич Наталя Анатоліївна

відсутній

19

Мороз Федір Анатолійович

за

41

Хачхарджи Олександр Іванович

за

20

Москаленко Віталій Вікторович

за

42

Чернецька Тетяна Геннадіївна

за

21

Нестеренко Володимир Олексійович

за

43

Шинкаренко Олена Миколаївна

за

22

Обідченко Сергій Олександрович

за

44

Юрченко Володимир Прохорович

відсутній

 

Голова лічильної комісії                                                               Г.В.Іщенко