РІШЕННЯ 25 СЕСІЇ 3 ЧАСТИНА

 

ВОЛНОВАСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я 

20.12.2018 № 7/25-737

м.Волноваха

Про затвердження Програми щодо

забезпечення виплати матеріальної

допомоги постраждалим внаслідок

Чорнобильської катастрофи на 2019 рік

З метою соціальної підтримки громадян, постраждалих внаслідок ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, розглянувши лист Волноваської райдержадміністрації від 16.11.2018 № 02-2866-38/01, керуючись Законом України "Про статус і соціальний захист громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи", статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму щодо забезпечення виплати матеріальної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи у Волноваському районі на 2019 рік (далі - Програма), згідно з додатком.

 2.Доручити Волноваській районній державній адміністрації здійснювати фінансування Програми відповідно до планових асигнувань.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії  районної ради з питань соціального та економічного  розвитку, бюджету, фінансів та цін (Рогаченко)  та з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров’я,  культури та спорту(Близнюк).

Голова районної ради                                                                               В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

 

 

Додаток

до рішення районної ради

від 20.12.2018 № 7/25-737

 

Програма

щодо забезпечення виплати матеріальної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2019 рік

1. Загальні положення

Програма щодо забезпечення виплати матеріальної допомоги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2019 рік (надалі –Програма) розроблена з метою покращення соціального захисту осіб з інвалідністю, постраждалих внаслідок ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, стану їх здоров’я, вирішення їх нагальних проблем у відповідності до Закону України «Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи».

Станом на 01.12.2018 року у районі мешкають 180 осіб з інвалідністю пов’язаною з наслідками аварії на ЧАЕС. 

2. Мета Програми

Метою Програми є забезпечення державних гарантій соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи щодо покращення їхнього матеріального становища.

3.  Фінансове забезпечення

Фінансування Програми в сумі 135,0 тис.грн. здійснюватиметься за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам.

4.  Очікувані результати

Виконання Програми забезпечить покращення матеріального становища осіб з інвалідністю пов’язаною з наслідками аварії на ЧАЕС.

Голова районної ради                                                                                 В.Д.ЛУБІНЕЦЬ

______________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я 

20.12.2018 № 7/25-738

м.Волноваха

Про затвердження Програми  відшкодування

(один раз на рік) вартості проїзду міжміським

 транспортом до будь-якого населеного пункту

України учасників ліквідації наслідків аварії

на ЧАЕС 1-2 категорії  у Волноваському районі

 у 2019 році

З метою забезпечення відшкодування один раз на рік вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС 1-2 категорії, розглянувши лист Волноваської райдержадміністрації від 15.11.2018 №02-2829-38/01, відповідно до статті 91 Бюджетного кодексу України, статей 20, 21 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму відшкодування (один раз на рік) вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС 1-2 категорії (далі - Програма), згідно з додатком.

2. Волноваській райдержадміністрації здійснювати відшкодування (один раз на рік) вартість проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЄС 1-2 категорії у сумі 8,000 тис. грн. у межах коштів, передбачених у районному бюджеті на 2019 рік на соціальне забезпечення та соціальний захист населення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії  районної ради з питань соціального та економічного  розвитку,  бюджету, фінансів та цін (Рогаченко) та з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров’я,  культури та спорту (Близнюк).

Голова районної ради                                                                                В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

 

 

 

Додаток

до рішення районної ради

від 20.12.2018№ 7/25- 738

 

Програма 

відшкодування (один раз на рік) вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України учасників  ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1-2 категорії у Волноваському районі у 2019 році 

 1. Загальні положення

Відповідно до вимог чинних законодавчих та нормативних актів України (Законів України „Про статус ветеранів війни, гарантії  їх соціального захисту ”, "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", окремим категоріям громадян надано право забезпечення відшкодування (один раз на рік) вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України і назад учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1-2 категорії. 

Станом на 01.01.2019 року у районі мешкають 368 осіб, які мають право відповідно до діючого законодавства на відшкодування (один раз на рік) вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України і назад учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1-2 категорії.

Відповідно до статті 91 Бюджетного кодексу України, в минулих роках видатки на відшкодування (один раз на рік) вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України і назад учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1-2 категорії здійснювалась за рахунок коштів з державного бюджету.

У Законі України «Про Державний бюджет України на 2019 рік» таких виплат не передбачено. Тому виникла необхідність затвердження Програми відшкодування (один раз на рік) вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України учасників  ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1-2 категорії у Волноваському районі у 2019 році (далі – Програма) для покриття втрат за рахунок коштів районного бюджету.

У 2018 році, на зазначені цілі були виділені кошти та профінансовані на відшкодування (один раз на рік) вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України і назад учасників  ЛНА на ЧАЕС 1-2 категорії у сумі 7,630 тис. грн.

2. Мета Програми

Метою Програми є :

-  підтримка  учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1-2 категорії;

-  надання громадянам, належних їм згідно з чинним законодавством пільг.

3.  Фінансове забезпечення

Фінансування Програми в сумі 8,000 тис.грн. здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету: Розрахунки для оплати за надані пільги приймати з 1 січня 2019 року з урахуванням заборгованості за грудень попереднього року. 

4.  Очікувані результати

Виконання Програми забезпечить відшкодування один раз на рік вартості проїзду міжміським транспортом до будь-якого населеного пункту України учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1-2 категорії.

Голова районної ради                                                                                   В.Д.ЛУБІНЕЦЬ

________________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я 

20.12.2018 № 7/25-739

м.Волноваха

Про затвердження Програми пільгового

медичного обслуговування осіб, які

постраждали внаслідок Чорнобильської

катастрофи у Волноваському районі на 2019 рік

З метою забезпечення державних гарантій соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи щодо безоплатного придбання ліків за рецептами лікарів та безоплатного зубопротезування, розглянувши лист Волноваської райдержадміністрації від 16.11.2018 № 02-2859-38/01, відповідно до статті 91 Бюджетного кодексу України, статей 20, 21, 23, 30 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» ( зі змінами), керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у Волноваському районі на 2019 рік (далі - Програма), згідно з додатком.

2. Доручити Волноваській районній державній адміністрації здійснювати фінансування Програми в межах коштів запланованих у районному бюджеті.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії  районної ради з питань соціального та економічного  розвитку, бюджету, фінансів та цін (Рогаченко)  та з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров’я,  культури та спорту (Близнюк).

Голова районної ради                                                                                В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

 

 

Додаток

до рішення районної ради

від 20.12.2018 № 7/25-739

 

Програма

пільгового медичного обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у Волноваському районі на 2019 рік

1. Загальні положення

Відповідно до вимог чинних законодавчих та нормативних актів України (Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", окремим категоріям громадян надано право на безоплатне придбання ліків за рецептами лікарів та безоплатне позачергове зубопротезування. 

Станом на 01.01.2019 року у районі мешкають 435 особи, які мають право відповідно до діючого законодавства скористатися пільгами на безплатне придбання ліків за рецептами лікарів та безплатне позачергового зубопротезування з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС 1,2,3 категорії та потерпілих дітей . 

2.  Мета Програми

Метою Програми є забезпечення державних гарантій соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи щодо безоплатного придбання ліків за рецептами лікарів та безоплатного зубопротезування.

3.  Фінансове забезпечення

Фінансування Програми в сумі 67,5 тис.грн. здійснюватиметься за рахунок коштів субвенції з обласного бюджету місцевим бюджетам. Розрахунки для оплати за надані пільги приймати з 1 січня 2019 року.

4.  Очікувані результати

Виконання Програми забезпечить пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у Волноваському районі на 2019 рік.

Голова районної ради                                                                                 В.Д.ЛУБІНЕЦЬ

_________________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я

20.12.2018  № 7/25-740         

м. Волноваха

Про затвердження Програми

щодо підтримки соціально

незахищених категорій сімей на 2019 рік

Розглянувши лист Волноваської райдержадміністрації від 20.11.2018 року №02-2907-38/01, відповідно до статті 19 Закону України «Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю», керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму щодо підтримки соціально незахищених категорій сімей на 2019 рік, згідно з додатком.

2.Доручити Волноваській райдержадміністрації здійснювати фінансування Програми щодо підтримки соціально незахищених категорій сімей на 2019 рік.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров’я, культури і спорту (Близнюк), з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін (Рогаченко).

 Голова районної ради                                                                                 В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

Додаток

до рішення районної ради

від  20.12.2018 №7/25 -740 

ПРОГРАМА 

щодо підтримки

соціально незахищених категорій сімей на 2019 рік

1. Загальні положення

Програма щодо підтримки соціально незахищених категорій сімей на 2019 рік (далі - Програма) розроблена з метою проведення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

 2. Мета Програми

Основною метою Програми є створення належних умов для забезпечення реалізації права кожної дитини на рівень життя, достатній для її фізичного, інтелектуального, морального, культурного, духовного та соціального розвитку.

3. Основні завдання Програми

1. Ефективне розв’язання соціальних проблем дітей з функціональними обмеженнями, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу.

2. Розвиток творчих здібностей дітей, формування та підтримка соціальних навичок сім'ї.

3. Організація та проведення тематичних заходів для дітей з функціональними обмеженнями, дітей, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу.

4. Забезпечення надання необхідних соціальних послуг сім'ям, де виховуються діти з функціональними обмеженнями, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім'ях, дитячих будинках сімейного типу.

4.  Фінансове забезпечення

Фінансування даної Програми здійснюється в рамках асигнувань, передбачених у районному бюджеті на 2019 рік, відповідно  до Плану заходів з виконання Програми.

План заходів з реалізації програми 

з/п

Назва заходу

Фінансування з районного бюджету,

тис. грн.

Термін

виконання

1.

Організація та проведення заходів до Дня захисту дітей.

 

15,0

травень-червень

2.

Організація та проведення свят для дітей з функціональними обмеженнями до Міжнародного Дня інвалідів.

 

15,0

листопад-грудень

3.

Привітання дітей з функціональними обмеженнями, дітей, які виховуються в прийомних сім’ях та дитячих будинках сімейного типу з Новорічними святами.

 

16,0

Грудень

 

Всього:

46,0

 


 5. Очікувані результати

Виконання основних завдань Програми дасть  можливість:

- надання дітям та їх сім'ям всебічної допомоги щодо створення сприятливих умов для розвитку природних позитивних нахилів, творчих здібностей і самовираження дітей;

- залучення дітей до різноманітних видів діяльності;

-  забезпечити надання необхідних соціальних послуг сім'ям, де виховуються діти з функціональними обмеженнями, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім'ях, дитячих будинках сімейного типу;

- підвищити рівень надання соціально-профілактичної роботи, спрямованої на формування навичок відповідального батьківства;

-  активізація громадської думки щодо інтеграції дітей з функціональними обмеженнями в суспільстві.

Голова районної ради                                                                                 В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

_________________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я

20.12.2018 №7/25- 741

м. Волноваха  

Про затвердження Районної

програми підтримки обдарованих

дітей - вихованців шкіл

мистецтв Волноваського району на 2019 рік

З метою створення оптимальних умов для надання обдарованим дітям системної підтримки, підвищення якості музичної  та художньої освіти,  соціального захисту здібних і обдарованих учнів та матеріальної підтримки обдарованих дітей, згідно з листом Волноваської районної державної адміністрації від 21.11.2018 № 02-2927-38/01 та керуючись Законом України «Про культуру», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Районну програму підтримки обдарованих дітей - вихованців шкіл мистецтв Волноваського району на 2019 рік, (далі – Програма) згідно з додатком.

2. Доручити Волноваській районній державній адміністрації здійснювати фінансування Програми відповідно до планових асигнувань.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної та молодіжної політики освіти, культури, охорони здоров’я  та фізкультури і спорту (Близнюк), з питань економічного і соціального розвитку бюджету, фінансів і цін (Рогаченко).

Голова районної ради                                                                               В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

                           

Додаток

до рішення районної ради

від 20.12.2018 №7/25-741

 

 

 

 

 

 

 

 

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

 

ПІДТРИМКИ ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ - ВИХОВАНЦІВ

 

ШКІЛ МИСТЕЦТВ ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ

 

НА 2019 РІК

1.  Загальні положення

Досвід та практика суспільного життя свідчать про те, що наявність обдарованості та високого інтелектуального потенціалу нації – запорука найбільших успіхів у будь-якій сфері діяльності держави. Майбутнє людської цивілізації залежить виключно від реалізації обдарованості людей, яка фіксується у дитячому віці. Саме тому в системі культури великого значення набуває робота з обдарованими дітьми. Одним із першочергових завдань Волноваської школи мистецтв  є підтримка здібних та обдарованих дітей. Дана Програма дозволить створити систему стимулювання музично і творчо обдарованих та талановитих дітей та створити сприятливі умови для розвитку учнів і надання їм можливості для самореалізації.

2.   Мета Програми

Метою програми є створення оптимальних умов для:

-    надання обдарованим дітям системної підтримки;

-    підвищення якості музичної  та художньої освіти;

-    інноваційного розвитку галузі;

-    соціального захисту здібних і обдарованих учнів;

-    матеріальної підтримки обдарованих дітей.

3.  Основні завдання Програми

-    визначення основних напрямків роботи з обдарованою молоддю;

-    упровадження інноваційних методів роботи;

-    забезпечення скоординованої діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, навчальних закладів, громадських організацій  розвитку обдарованих дітей;

-    підвищення соціального статусу обдарованих дітей;

-    підвищення якісного рівня проведення навчально-виховного процесу обдарованими та талановитими учнями.

4.   Фінансово-економічне забезпечення Програми 

Фінансування цієї програми здійснюється в межах асигнувань, передбачених районним бюджетом, а також іншими джерелами фінансування, не заборонених законодавством, відповідно до Плану заходів програми:

п/п

Найменування заходу

Джерело фінансуваннярайонний бюджет

   сума затрат 

      (тис.грн.)

   Строк виконання

Відповідальний

1

Виплата матеріального заохочення обдарованим дітям Волноваської школи мистецтв

18,000

(5 осіб по 300,00 грн. щомісяця)

Січень-грудень 2019 року

Відділ культури і туризму Волноваської райдержадміністрації

2

Виплата матеріального заохочення обдарованим дітям Володимирівської школи мистецтв

7,200

(2 особи по 300,00 грн. щомісяця

Січень-

грудень

2019 року

Відділ культури і туризму Волноваської райдержадміністрації

 

Всього:

25,200

 

 

  

5. Організація виконання Програми та контроль за її виконанням

Організація виконання Програми покладається на відділ культури і туризму Волноваської районної державної адміністрації. Внесення змін та доповнень до Програми здійснюється районною радою за поданням відділу культури і туризму Волноваської районної державної адміністрації.

6.   Очікувані результати

Виконання програми дасть можливість:

-  підвищити рівень професійної компетентності педагогічних працівників у визначенні методів, форм та засобів навчання і виховання обдарованих дітей;

-  забезпечити надання обдарованим дітям соціально-правових гарантій;

-  виробити систему матеріального стимулювання обдарованих учнів.

Голова районної ради                                                                                 В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

________________________________________________________________________________________________________________________                                                                          

ВОЛНОВАСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я 

20.12.2018 №7/25- 742

м. Волноваха

Про затвердження 

Районної  програми розвитку

закладів культури у Волноваському

районі на 2019 рік

З метою відродження, збереження та розвитку духовних здобутків, звичаїв та традицій українського народу, кращих традиційних цінностей нашого краю, відповідно до листа Волноваської районної державної адміністрації  від  21.11.2018 № 02-2927-38/01, керуючись Законом України «Про культуру», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Районну програму розвитку закладів культури у Волноваському районі на 2019 рік, (далі – Програма), згідно з додатком.

2. Доручити Волноваській районній державній адміністрації здійснювати фінансування Програми відповідно до планових асигнувань.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціальної і молодіжної політики освіти, охорони здоров’я, культури і спорту (Близнюк), з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін (Рогаченко).

Голова районної ради                                                                              В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

  Додаток

  до  рішення районної ради

  від 20.12.2018 №7/25-742

 


Заходи з виконання Районної програми

розвитку закладів культури у Волноваському районі на 2019 рік

Зміст заходу

Термін виконання

 

Фінансування з

районного бюджету,

тис. грн.

Виконавці

Всього

Загаль-ний фонд бюджету

Спеціаль-ний фонд бюджету

1

2

3

4

5

6

                    

1.Розвиток та популяризація мистецького надбання Волноваського району

 

1.1. Проведення районних фестивалів, конкурсів (дитячий пісенний конкурс «Пісенний зорепад», дитячий танцювальний конкурс «У вихорі танцю», фестиваль «Надія України», конкурс «Український сувенір»,  фестиваль «Світовид»)

IΙ-IV квартали

2019 року

100,000

100,000

 

Відділ культури і туризму Волноваської райдержадміністрації

1.2. Проведення державних, районних, професійних свят, культурно-мистецьких заходів, концертів, конкурсів, мітингів, нагородження працівників району (придбання грамот, сувенірів, фото рамок, гравертонів, квіткової продукції, костюмів, проведення майстер класів)

Протягом року

258,200

258,200

 

 

 

Відділ культури і туризму Волноваської райдержадміністрації

1.3. Участь в обласних, всеукраїнських, конкурсах, фестивалях, мистецьких заходах учасників колективів Волноваського районного центру культури і дозвілля (авто послуги, придбання костюмів, проведення майстрів класів)

Протягом року

200,00

200,00

 

Відділ культури і туризму Волноваської райдержадміністрації

Разом

 

558,200

558,200

 

 

 

2. Покращення матеріально - технічної бази бібліотек

 

2.1. Капітальний ремонт будівлі районної бібліотеки для дітей, яка знаходиться за адресою: м. Волноваха, вул. Кості Бабіна, будинок 16

II квартал 2019 року

960,000

 

960,000

Відділ культури і туризму Волноваської райдержадміністрації, Волноваська центральна районна бібліотечна система

2.2. Передплата періодичних видань для поповнення бібліотечного фонду

II квартал 2019 року

169,900

 

169,900

Відділ культури і туризму Волноваської райдержадміністрації, Волноваська центральна районна бібліотечна система

Разом

 

1129,900

 

1129,900

 

 

3.Покращення матеріально – технічної бази Волноваського районного центру культури і дозвілля

3.1.Капітальний ремонт будівлі Волноваського районного  центру культури і дозвілля, який знаходиться за адресою: м.Волноваха , вул. Центральна,

буди нок  94

 

Протягом року

4000,000

 

4000,000

Відділ культури і туризму Волноваської райдержадміністрації, Волноваський районний центр культури і дозвілля

Разом

 

4000,000

 

4000,000

 

 

4.Розвиток музеїв та музейної справи

4.1. Капітальний ремонт будівлі Волноваського районного краєзнавчого музею, яка знаходиться за адресою: м.Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, будинок 4

 

II квартал 2019 року

2525,900

 

2525,900

Відділ культури і туризму Волноваської райдержадміністрації, Волноваський районний краєзнавчий музей

Разом

 

2525,900

 

2525,900

 

 

5. Покращення матеріально – технічної бази Відділу культури і туризму райдержадміністрації

 

5.1. Придбання комп'ютера в комплекті

II квартал 2019 року

30,000

 

30,000

Відділ культури і туризму Волноваської райдержадміністрації

Разом

 

30,000

 

30,000

 

 

6. Покращення матеріально – технічної бази шкіл естетичного виховання дітей

 

6.1.Придбання музичних інструментів для Волноваської та Володимирівської шкіл мистецтв

III-IV квартал 2019 року

74,200

 

74,200

Відділ культури і туризму Волноваської райдержадміністрації, Волноваська школа мистецтв,

Володимирівська школа мистецтв

6.2. Корегування проектно – кошторисної документації для будівлі Волноваської школи мистецтв, яка знаходиться за адресою: м. Волноваха, вул. Центральна, будинок 47

II квартал 2019 року

40,000

 

40,000

Відділ культури і туризму Волноваської райдержадміністрації, Волноваська школа мистецтв

 

Разом

 

114,200

 

114,200

 

 

 

 

 

 

 

Всього за напрямками

 

8358,200

558,200

7800,00

 

                 


Голова районної ради                                                                                 В.Д.ЛУБІНЕЦЬ

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 

ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я 

20.12.2018 №7/25-743

м. Волноваха

Про затвердження Плану заходів на 2019 рік  

 з реалізації положень  Районної  програми

«Молодь.Сім’я.Діти.Оздоровлення.»

 на 2017-2021 роки

З метою забезпечення умов для зміцнення здоров’я молоді району, повноцінного оздоровлення дітей пільгових категорій, організації дозвілля молоді, відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», розглянувши лист Волноваської райдержадміністрації від 27.11.2018 № 02-2966-38/01, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити План заходів на 2019 рік з реалізації положень Районної  програми  «Молодь. Сім’я. Діти. Оздоровлення.» на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням районної ради від 10.01.2017 № 7/12-289, згідно з додатком.

2. Доручити Волноваській райдержадміністрації здійснювати фінансування Плану заходів у 2019 році з реалізації положень Районної  програми  «Молодь. Сім’я. Діти. Оздоровлення.»  на 2017-2021 роки в межах коштів, запланованих у районному бюджеті.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету, фінансів та цін (Рогаченко) та з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров’я, культури та спорту (Близнюк).

Голова районної ради                                                                                  В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

 

Додаток

до рішення районної ради

20.12.2018 №7/25-743 

План заходів на 2019 рік

з реалізації положень Районної програми «Молодь. Сімя. Діти. Оздоровлення.»

на 2017-2021 роки

з\п

Назва заходу

Термін

виконання

Кількість

заходів

Сума, тис. грн.

1.

Проведення молодіжного балу для людей з особливими потребами.

січень

1

5,0

2.

Проведення інформаційних заходів для молоді у молодіжному центрі с. Сонячне

Протягом року

2

5,0

3.

Проведення районних заходів: (День сім’ї, День матері, День молоді)

травень

липень

3

7,0

4.

Міжнародний форум «Роль жінки в зоні ООС»

квітень

1

5,0

5.

Проведення районних заходів з патріотичного виховання молоді

протягом року

3

8,0

6.

Проведення районних заходів для дітей дошкільного та шкільного віку ( День захисту дітей, День святого Миколая, Новорічні та Різдвяні свята)

протягом року

4

15,0

7.

Проведення заходів до міжнародного Дня інваліда

грудень

2

5,0

8.

Оплата транспортних послуг  для підвозу дітей до місць відпочинку та оздоровлення

протягом року

10-12

перевезень

80,0

9.

Оздоровлення дітей Волноваського району:

-   придбання путівок для оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;

-   часткове відшкодування вартості путівок.

протягом року

2

1500,0

 

 

1300,0

 

200,0

 

 

Всього:

 

 

1630,0

 

Голова районної ради                                                                                В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

_______________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я 

20.12.2018 №7/25-744

м. Волноваха

Про затвердження Плану заходів на 2019 рік

з реалізації положень Районної цільової програми

розвитку фізичної культури і спорту

Волноваського району на 2017- 2021 роки

З метою забезпечення умов для занять фізичною культурою та спортом, організації  і  проведення навчально-тренувальних занять, зборів та змагань, відповідно до Закону України «Про фізичну культуру і спорт»,  постанови Верховної Ради України від 19 жовтня 2016 року №1695-VШ «Про забезпечення сталого розвитку сфери фізичної культури і спорту в Україні в умовах децентралізації влади», розглянувши лист Волноваської райдержадміністрації від 27.11.2018 № 02-2965-38/01, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш  И Л А:

1. Затвердити План заходів на 2019 рік з реалізації положень Районної цільової програми  розвитку фізичної культури і спорту Волноваського району на 2017-2021роки, затвердженої рішенням районної ради від 10.01.2017   №7/12-288, згідно з додатком.

2. Доручити Волноваській райдержадміністрації здійснювати фінансування Плану заходів у 2019 році з реалізації положень Районної цільової  Програми розвитку фізичної культури і спорту Волноваського району на 2017-2021 роки в межах коштів, запланованих у районному бюджеті .

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету, фінансів та цін (Рогаченко) та з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров’я, культури та спорту (Близнюк).

Голова районної ради                                                                                 В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

Додаток

 до рішення районної ради

 20.12.2018 №7/25-744 

План заходів на 2019 рік

з реалізації положень Районної цільової програми розвитку фізичної культури і спорту Волноваського району на 2017 – 2021 роки.

 

з/п

НАЗВА ЗАХОДУ

термін виконання

кількість заходів

джерело фінансування

районний бюджет

(тис. грн.)

1.

Стипендії кращим спортсменам Волноваського району

протягом року

6 чол. х

6 міс.

36,0

2.

Участь  спортсменів та команд в обласних та всеукраїнських змаганнях

протягом року

20 змагань

65,0

3.

Оплата транспортних послуг для участі спортсменів у  обласних та Всеукраїнських змаганнях

протягом року

8-10

змагань

40,0

4.

Змагання серед школярів в період зимових канікул

січень

2

3,0

5.

Проведення  9-ї спартакіади  серед  школярів району  з волейболу  (1гр-міські та селищні ЗОШ,2гр.-сільські ЗОШ),хлопці,дівчата

січень

12

змагань

3,0

6.

Проведення 9-ї спартакіади  серед  школярів району  з баскетболу (1 гр. – міські та селищні ЗОШ, 2 гр. – сільські ЗОШ), хлопці, дівчата

лютий-грудень

12

змагань

3,0

7.

Проведення  районних змагань серед школярів з різних видів спорту в період весняних канікул

березень-квітень

4

3,0

8.

Проведення 9-ї спартакіади серед школярів району з настільного тенісу, шашок, шахів

березень

6

3,0

9.

Проведення змагань з легкої атлетики серед школярів району.

квітень

2

2,0

10.

Змагання серед голів та депутатів місцевих рад

квітень

1

3,0

11.

Проведення військової гри «Сокіл» («Джура»)

травень

2

5,0

12.

Проведення змагань серед школярів молодших класів до Дня захисту дітей .

червень

2

3,0

13.

Змагання серед державних службовців Волноваського району

травень-червень

2

3,0

14.

Проведення чемпіонату Волноваського району з футболу  серед команд міської,селищних та сільських рад

квітень – листопад

1

5,0

15.

Проведення змагань з міні-футболу серед КФК Волноваського району

квітень-жовтень

2

6,0

16.

Проведення спортивних ігор з волейболу серед чоловічих команд КФК

березень

2

5,0

17.

Проведення спортивних ігор з волейболу серед жіночих команд КФК

грудень

2

2,0

18.

Проведення чемпіонату Волноваського району  з гирьового спорту

березень

1

5,0

19.

Проведення спартакіади Волноваського району «Краще спортивне село»

квітень-вересень

5

5,0

20.

Проведення урочистих заходів та змагань  до Дня фізичної культури та спорту

вересень

2

10,0

21.

Проведення районних сільських спортивних ігор

протягом року

1

3,0

22.

Проведення  заходів та змагань серед людей з обмеженими можливостями протягом року та до Міжнародного Дня інваліду

протягом року

10

10,0

23.

Оплата харчування суддівської колегії

протягом року

25 змагань

3,7

 

 

Всього:

 

 

226,7

Голова районної ради                                                                               В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

______________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я

20.12.2018 № 7/25-745

м. Волноваха

Про затвердження Районної

програми покращення

матеріально - технічного забезпечення

освітнього процесу навчально - виховних

закладів  Волноваського району на 2019 рік

З метою організації та забезпечення безперебійної та ефективної роботи навчально-виховних закладів району, дотримання Державних санітарних правил і норм щодо обладнання, утримання навчально-виховних закладів та організації матеріально-технічного процесу з переоснащення і модернізації застарілого обладнання в закладах освіти Волноваського районну, розглянувши лист Волноваської райдержадміністрації від 28.11.2018 № 02-2989-38-01,  керуючись статтею 89  Бюджетного Кодексу України,  статтею  43   Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Районну програму покращення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу навчально - виховних  закладів Волноваського району на 2019 рік,  згідно з додатком.

2. Доручити Волноваській районній державній адміністрації здійснювати фінансування Програми відповідно до планових асигнувань.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціальної і молодіжної політики освіти, охорони здоров’я, культури і спорту (Близнюк), з питань соціального і  економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін (Рогаченко).

 Голова  районної ради                                                                           В.Д. ЛУБІНЕЦЬ                                                                                                          Додаток

 

до рішення районної ради

 

РАЙОННА ПРОГРАМА 

покращення матеріально-технічного

забезпечення освітнього

процесу навчально-виховних закладів

Волноваського району

на 2019 рік

 1.  Загальні положення

Районна програма покращення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів Волноваського району на 2019 рік (далі-Програма) розроблена з метою організації та забезпечення безперебійної та ефективної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Волноваського району, на підставі Закону України «Про охорону праці», Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту».

Основною проблемою в організації покращення матеріально-технічного стану загальноосвітніх шкіл району є недостатність коштів на виконання Державних санітарних правил і норм з устаткування, утримання навчально-виховних закладів та організації навчально-виховного процесу.

 2.  Мета Програми

Метою Програми є переоснащення і модернізація застарілого  обладнання та будівель навчально-виховних закладів Волноваського району.

 3. Основні завдання Програми

Основним завданням Програми є покращення матеріально-технічного стану застарілого технічного інвентарю, обладнання та будівель загальноосвітніх навчальних закладів Волноваського району.

 4. Фінансове забезпечення Програми

 Фінансування програми здійснюватиметься в межах асигнувань, передбачених районним бюджетом, відповідно до заходів матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів Волноваського району на 2019 рік  та з інших джерел, незаборонених законодавством (додаються).

5.  Очікувані результати виконання Програми

Виконання основних завдань Програми надасть можливість покращити матеріально-технічний стан обладнання та будівель навчально-виховних закладів Волноваського району.

Голова районної ради                                                                                 В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

  Заходи  щодо покращення матеріально-технічного забезпечення освітнього процесу  навчально-виховних закладів Волноваського району на  2019 рік
 
             
Зміст заходу Термін виконання Фінансування, тис. грн. Виконавець
Всього У т.ч. районний бюджет бюджети рад
СПЕЦІАЛЬНИЙ ФОНД
1 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт будівлі із заміною віконних блоків  Єгорівської ЗОШ (с. Єгорівка, вул. Шкільна, 45). Протягом   2019 року 946,679 946,679   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
2 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт будівлі із заміною віконних блоків Вільненської ЗОШ (с. Вільне, вул. Костюченка, 24). Протягом   2019 року 653,034 653,034   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
3 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт спортивної зали Донської ЗОШ (смт. Донське, вул. Кошового,5). Протягом   2019 року 772,592 772,592   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
4 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт спортивної зали Сонячної ЗОШ (с. Сонячне, вул. Шкільна,29). Протягом   2019 року 1 132,078 1 132,078   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
5 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами»  КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт із заміною віконних та дверних блоків будівлі Андріївської ЗОШ (смт. Андріївка, пров. Шкільний,1). Протягом   2019 року 910,723 910,723   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
6 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт із заміною віконних та дверних блоків будівлі Дмитрівської ЗОШ (с. Дмитрівка, вул. Шкільна,40). Протягом   2019 року 1 251,698 1 251,698   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
7 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт будівлі Новотроїцької ЗОШ № 2  (смт. Новотроїцьке, вул. Кононенко, 62)  (покрівля над їдальнею). Протягом   2019 року 78,300 78,300   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
8 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт із заміною віконних та дверних блоків будівлі Микільської ЗОШ (с. Микільське, вул. Гагаріна ,2а). Протягом   2019 року 1 759,379 1 759,379   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
9 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт із заміною віконних та дверних блоків будівлі Володимирівської ЗОШ № 2 (смт. Володимирівка, вул. Грушева ,87а). Протягом   2019 року 1 427,302 1 427,302   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
10 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт системи опалення Степнянської ЗОШ (с. Степне, вул. Центральна,20). Протягом   2019 року 1 201,934 1 201,934   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
11 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт із заміною віконних блоків Володимирівської ЗОШ № 1 (смт. Володимирівка, вул. Гагаріна, 2). Протягом   2019 року 1 500,000 1 500,000   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
12 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів»Капітальний ремонт будівлі із заміною віконних блоків Петрівської ЗОШ  (с. Петрівське, вул. Центральна,39а) Протягом   2019 року 1 498,880 1 498,880   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
13 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт санвузлів Новоселівської ЗОШ (с. Новоселівка, вул. Шкільна,1) Протягом   2019 року 200,000 200,000   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
14 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт їдальні Волноваської ЗОШ  №1 (м. Волноваха, вул. Героїв 51 ОМБр, 95.) Протягом   2019 року 1 127,148 1 127,148   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
15 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт електромережі будівлі Волноваської ЗОШ № 6 (м. Волноваха, вул. Ломоносова, 13) Протягом   2019 року 216,704 216,704   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
16 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт електромережі Валер'янівської  ЗОШ (с. Валер'янівка, вул. Центральна, 17) Протягом   2019 року 721,312 721,312   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
17 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт будівлі під дитячу школу з греко-римської боротьби на базі Волноваської ЗОШ № 3 (м. Волноваха,  пров. Спортивний, 8). Протягом   2019 року 5 000,000 5 000,000   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
18 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт (вимощення) Діанівської ЗОШ (с. Діанівка, вул. Соборна, 5). Протягом   2019 року 268,657 268,657   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
19 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт із заміною віконних блоків Новоселівської ЗОШ ( с. Новоселівка, вул. Шкільна,1) Протягом   2019 року 1 649,288 1 649,288   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
20 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт із заміною віконних та дверних блоків Ближненської ЗОШ (с. Ближне, вул. Центральна, 20) Протягом   2019 року 415,367 415,367   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
21 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт із заміною віконних блоків Прохорівської ЗОШ (с. Прохорівка, вул. Центральна, 50). Протягом   2019 року 1 406,664 1 406,664   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
22 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 3132 «Капітальний ремонт інших об’єктів» Капітальний ремонт навчального корпусу Волноваської ЗОШ № 7 (м. Волноваха, вул. Менделєєва, 7) Протягом   2019 року 4 931,555 4 931,555   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
  Всього спеціальний  фонд   29 069,294 29 069,294 0,000  
ЗАГАЛЬНИЙ ФОНД
23 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» Мотаж та пусконалагодження системи пожежної сигналізації та оповіщення при пожежі, монтаж протипожежних дверей для Донської ЗОШ (смт. Донське, вул. Кошового,5) Протягом   2019 року 500,000 500,000   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
24 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» Мотаж та пусконалагодження системи пожежної сигналізації та оповіщення при пожежі, монтаж протипожежних дверей для Володимирівської ЗОШ № 1 (смт. Володимирівка, вул. Гагаріна, 2). Протягом   2019 року 500,000 500,000   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
25 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» Мотаж та пусконалагодження системи пожежної сигналізації та оповіщення при пожежі, монтаж протипожежних дверей для Волноваської ЗОШ № 3 (м. Волноваха,  пров. Спортивний, 8). Протягом   2019 року 500,000 500,000   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
26 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» Мотаж та пусконалагодження системи пожежної сигналізації та оповіщення при пожежі, монтаж протипожежних дверей для Волноваської ЗОШ № 6 (м. Волноваха, вул. Ломоносова, 13) Протягом   2019 року 500,000 500,000   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
27 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» Мотаж та пусконалагодження системи пожежної сигналізації та оповіщення при пожежі, монтаж протипожежних дверей для Волноваської ЗОШ № 2 (м. Волноваха, пров. Путейский, 18) Протягом   2019 року 500,000 500,000   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
28 КТПКВ 0611020 «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами» КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» Мотаж та пусконалагодження системи пожежної сигналізації та оповіщення при пожежі, монтаж протипожежних дверей для Гранітненської ЗОШ (с. Гранітне, вул. Б.Хмельницького, 33). Протягом   2019 року 500,000 500,000   Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації
  Всього загальний фонд   3 000,000 3 000,000 0,000  
  Разом за програмою   32 069,294 32 069,294 0,000  
  Голова районної ради       В.Д. ЛУБІНЕЦЬ
             

_______________________________________________________________________________________________________________________

                                                                 

ВОЛНОВАСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

20.12.2018 № 7/25-746

м. Волноваха

Про   внесення  змін  та   доповнень до

Програми підтримки обдарованих  дітей

Волноваського району  на 2017-2022 роки

 Розглянувши лист Волноваської районної державної адміністрації від 28.11.2018 № 02-2990-38/01, відповідно до статті 14 Закону України «Про освіту», статті 21 Закону України «Про загальну середню освіту», керуючись статтею 89  Бюджетного Кодексу України, статтею  43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни та доповнення до підпункту 4.1 пункту 4 «Фінансове забезпечення виконання заходів» Плану заходів з виконання  Програми підтримки обдарованих дітей Волноваського району на 2017-2022 роки, затвердженої рішенням   районної ради від 10.01.2017 № 7/12-275, із змінами та доповненнями в редакції  рішення   районної ради від 20.12.2017 № 7/19-474,  згідно з додатком.

2. Доручити Волноваській районній державній адміністрації здійснювати фінансування Програми відповідно до планових асигнувань.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціальної і молодіжної політики освіти, охорони здоров’я, культури і спорту (Близнюк), з питань соціального і  економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін (Рогаченко).

Голова районної ради                                                                            В.Д. ЛУБІНЕЦЬ 

                                                                                            Додаток

                                                                                            до рішення районної ради                                                 

                                                                                            20.12.2018 № 7/25-746 

4.Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету відповідно до Плану заходів з виконання Програми підтримки обдарованих дітей Волноваського району.

План заходів по виконанню програми

 

№ з/п

            Заходи

Об`єм фінансування

з районного бюджету,

тис. грн.

Термін виконання

Виконавці

1.

Забезпечення виплати стипендій обдарованої молоді КЕКВ 2730 «Інші виплати населенню»

198,2

Протягом 2019 року

Управління освіти, сім'ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

 

Голова  районної ради                                                                              В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

_______________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

20.12.2018 № 7/25-747

м. Волноваха

Про   затвердження  Цільової програми

щодо організації  харчування   учнів

1-4 класів  та учнів пільгової категорії

у закладах освіти Волноваського району

на  2019  навчальний  рік

Розглянувши лист Волноваської районної державної адміністрації від 28.11.2018 року № 02-2992-38/01, відповідно до статті 25 Закону України «Про освіту», статті 22 Закону України «Про загальну середню освіту», статей 5,6 Закону України «Про охорону дитинства», постанови Кабінету Міністрів України  від 22  листопада 2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах», керуючись статтею 89 Бюджетного Кодексу України, статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити  Цільову програму щодо організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій у закладах освіти Волноваського району на 2019 навчальний рік, згідно з додатком. 

2. Доручити Волноваській райдержадміністрації здійснювати фінансування Програми відповідно до планових асигнувань.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціальної і молодіжної політики освіти, охорони здоров’я, культури і спорту (Близнюк), з питань соціального і  економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін (Рогаченко).

Голова районної ради                                                                             В.Д. ЛУБІНЕЦЬ 

 

Додаток

 

до рішення районної ради

 

                                                                                           20.12.2018 №7/25-747

 

ЦІЛЬОВА ПРОГРАМА

 

щодо організації  харчування учнів 1-4 класів

 

та учнів пільгових категорій

 

у закладах освіти Волноваського району

 

                                                      на 2019 навчальний рік                                                                                               

1.Загальна частина 

Цільова програма щодо організації харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій (дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, дітей, позбавлених батьківського піклування) у закладах освіти Волноваського району на 2019 рік (далі – Програма) розроблена відповідно до статті 25 Закону України «Про освіту», статті 22 Закону України «Про загальну середню освіту», статті 3 Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Постанов Кабінету Міністрів України від 19 червня 2002 року № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 22 листопада 2004 року № 1591 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей в навчальних і оздоровчих закладах», від 02 лютого 2011року №116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» із змінами, відповідно до Порядку організації харчування дітей у навчальних закладах, затвердженого спільним наказом Міністерства охорони здоров'я України та Міністерства освіти і науки України від 01 червня 2005року № 242/329, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.06.2005р. №661/10941, розділу 10 «Організація харчування» Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСанПіН 5.5.2.008-01), спільних наказів Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01.06.2005 року № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», від 15.08.2006 року №620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах», наказу Міністерства економіки України від 01.08.2006 року № 265 «Про затвердження Методичних рекомендацій з організації харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», з метою забезпечення дітей повноцінним збалансованим харчуванням, зменшенням кількості захворювання дітей, підвищення їх розумової та фізичної активності.

Питання організації харчування залишається актуальним й вимагає постійного аналізу, який показує, що:

-    недостатньо уваги приділяється дієтичному харчуванню, С вітамінізації;

- недоукомплектованість медичних кабінетів загальноосвітніх закладів кваліфікованими кадрами послабляє контроль за якістю приготування їжі;

-   сніданки та обіди не відповідають енергетичній цінності добових раціонів на 100%;

Програма повинна сприяти забезпеченню дітей якісним харчуванням і створенню умов для збереження та зміцнення їхнього здоров’я.  

2. Мета  Програми 

Основною  метою  Програми є виконання чинного законодавства щодо забезпечення учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій повноцінним збалансованим харчуванням, що відповідає сучасним вимогам санітарних правил і норм, з метою зменшення кількості захворювань дітей, підвищення їх розумової й фізичної активності.

3. Завдання Програми 

- Удосконалення управління системою організації харчування з метою оптимізації витрат на її функціонування.

- Забезпечення безоплатним гарячим харчуванням учнів 1-4 класів та учнів пільгових категорій (дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

- Виділення коштів на харчування в межах асигнувань, що передбачується у районному бюджеті на утримання загальноосвітніх навчальних закладів.

4.Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів районного бюджету відповідно до Плану заходів з виконання Програми харчування учнів 1-4 класів та учнів пільгової категорії.

План заходів по виконанню програми на 2019 навчальний рік

Заходи

Кількість дітей

Вартість харчування

Кількість діто-днів

Джерело фінансування, районний бюджет

тис. грн.

Термін виконання

Виконавці

1) Організація харчування учнів  з них:

 

 

 

 

 

 

1-4 класи

2867

20,00

164

8286,0

Протягом 2019 року

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації

Вихованці дошкільного відділення НВК

34

25,00

250

562,5

Протягом 2019 року

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації

Діти-сиріти і діти, яка залишилися без батьківського піклування шкіл району

128

25,00

164

524,8

Протягом 2019 року

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації

Діти з малозабезпечених сімей

28

20,00

164

91,8

Протягом 2019 року

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації

Діти АТО

72

20,00

164

311,6

Протягом 2019 року

Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської  райдержадміністрації

Усього:

 

 

 

9776,7

 

 

 


5. Очікувані результати виконання Програми

- Забезпечення соціального захисту учасників навчально-виховного процесу;

- Поліпшення якості  харчування, забезпечення його безпеки, збалансованості;

- Поліпшення показників здоров'я дитячого населення в закладах освіти району, створення сприятливих умов для його збереження й зміцнення, нормального росту й розвитку дітей.

Голова  районної ради                                                                               В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

______________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

20.12.2018 № 7/25-749

м. Волноваха

Про     затвердження    мережі   класів

та контингенту учнів для   здійснення

дистанційного навчання на 2018-2019

навчальний рік

Відповідно до наказу  Міністерства освіти і науки України  від 25 квітня 2013 року № 466 «Про затвердження Положення про дистанційне навчання» (зі змінами та доповненнями), наказу  Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації від 06 червня 2016 року №258 «Про запровадження дистанційної освіти школярів у загальноосвітніх закладах Донецької області», законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту»,  з метою забезпечення рівного доступу учнів до якісної освіти на дистанційній основі та можливості отримання відповідного документу про освіту державного зразка, розглянувши лист Волноваської райдержадміністрації від 28.11.2018 № 02-2991-38\01, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рад

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити на 2018 - 2019 навчальний рік мережу класів для здійснення дистанційного навчання на базі Волноваської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 5  у кількості 11 класів, з контингентом учнів згідно з додатком 1.

2. Затвердження контингенту учнів здійснювати щорічно перед початком навчального року, згідно діючого законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров'я, культури і спорту (Близнюк) та з питань зовнішньоекономічної діяльності, розвитку бізнесу, приватизації, комунальної власності (Обуховський).

Голова  районної ради                                                                                В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

Додаток

до рішення районної ради

від 20.12.2018 №7/25-749 

Інформація

щодо впровадження дистанційної форми навчання станом на 01.12.2018 р.

Повна назва навчального закладу

Загальна  кількість дітей, охоплених цією формою освіти

Кількість

дітей по класах

Відповідальна особа ( ПІБ, посада, мобільний телефон,електронна адреса)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

5

Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  № 5

177

9

13

15

9

9

3

5

21

27

44

22

Дмитрієва Людмила Михайлівна 0959025922 dmitrieva_mila@ukr.net

 

Інформація

про учнів, що навчаються за дистанційною формою навчання

станом на 01  грудня 2018 року

__Волноваській ЗОШ I-IIIступенів №5______   

(назва органу управління освітою)

 

Назва міста, району

Всього учнів, що  навчаються за дистанційною формою навчання

У т.ч. з них  з непідконтрольних територій Донецької та Луганської області

У т.ч. з окупованої території АР Крим

З них:

Учнів 1-4 класів

Учнів 5-9  класів

Випускників 9 класів

У т.ч. з них  з непідконтрольних територій Донецької та Луганської області

У т.ч. з окупованої території АР Крим

Учнів 10-11 класів

Випускників 11 класів

У т.ч.  з непідконтрольних територій Донецької та Луганської області

У т.ч. з окупованої території АР Крим

Волновась-ка ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5

177 

176

46 

 65

27 

 27

1

 66

22 

22 

 0

 

Голова районної ради                                                                       В.Д.ЛУБІНЕЦЬ         

 _______________________________________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я 

20.12.2018 №7/25-750

м. Волноваха

Про затвердження Програми

надання стоматологічної  допомоги

у Волноваському районі на 2019 рік

З метою надання стоматологічної допомоги населенню, військовослужбовцям та  призовникам, розглянувши   лист Волноваської  райдержадміністрації  від  21.11.2018 № 02-2917-38/01, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму надання  стоматологічної  допомоги у Волноваському районі на 2019 рік , згідно з додатком.

2. Доручити Волноваський райдержадміністрації забезпечити фінансування заходів Програми надання  стоматологічної  допомоги у Волноваському районі на 2019 рік в межах коштів, запланованих у районному бюджеті на 2019 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін (Рогаченко) та з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров’я, культури і спорту (Близнюк).

Голова районної ради                                                                                   В.Д.ЛУБІНЕЦЬ

 

 

 

     Додаток

до рішення районної ради

             від 20.12.2018 №7/25-750


Програма надання стоматологічної  допомоги

у Волноваському районі на 2019 рік

1.Загальні положення

КЛПУ «Волноваська стоматологічна поліклініка» надає медичну допомогу вторинного рівня.  На території, що обслуговується, мешкає 87262 чоловіка.

За 2018 рік  на амбулаторному лікуванні у КЛПУ «Волноваська стоматологічна поліклініка» проліковано 3045 військовослужбовця, 722 призовників та 60400 населення. Планується на  2019 рік пролікувати 3200 військовослужбовця, 880 призовників весняного та осіннього призиву та 60430 населення. Лікарі-стоматологи цілодобово (по виклику) надають хірургічну та терапевтичну допомогу. Обслуговуючий персонал КЛПУ «Волноваська стоматологічна поліклініка» надає фізіотерапевтичну та рентгенологічну допомогу, а також проводить ортопедичну допомогу населенню та військовослужбовцям.

 Програма надання стоматологічної  допомоги у Волноваському районі на 2019 рік (далі – Програма) розроблена  для покращення умов перебування населення, військовослужбовців та призовників, якості надання медичної допомоги населенню, військовослужбовцям та  призовникам у КЛПУ «Волноваська стоматологічна поліклініка». 

2. Мета Програми

Головною метою Програми є підвищення якості надання медичної допомоги у  КЛПУ «Волноваська стоматологічна поліклініка» згідно з діючими в Україні санітарними нормами та стандартами, які направлені на покращення умов перебування населення, військовослужбовців та  призовників, якості надання медичної допомоги населення, військовослужбовців та  призовників. 

3. Завдання Програми

В умовах обмеженості ресурсів закладу охорони здоров’я району, що фінансується за рахунок медичної субвенції, шляхом розв’язання проблеми є виділення необхідних коштів з районного бюджету для проведення покращення умов перебування населення, військовослужбовців та призовників, якості надання медичної допомоги населенню,  військовослужбовцям та призовникам.

 Основними завданнями Програми є:

 - покращення   якості надання  медичної допомоги  та населенню Волноваського району, військовослужбовцям та призовникам;

 - створення відповідних умов для надання своєчасної медичної допомоги населенню, військовослужбовцям та призовникам;

 - створення відповідних умов перебування населення, військовослужбовців та призовників у поліклініці.            

4. Фінансове забезпечення

Фінансування Програми передбачається протягом 2019 року за рахунок коштів районного бюджету, по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 2100 КЛПУ «Волноваська стоматологічна поліклініка», згідно плану заходів з виконання Програми:

ПЛАН ЗАХОДІВ

з виконання Програми 

№ з/п

Зміст

Джерело фінансував-ня

Сума фінансування, тис. грн.

Термін

виконання

Відповідальний виконавець

1

 

Придбання стоматологічної установки, камер для зберігання стерильних виробів «Панмед», сухо жарові  шафи для стерилізації.

Районний бюджет

1000,0

Січень-грудень

2019 рік

КЛПУ  «Волноваська стоматологічна поліклініка»

 

ВСЬОГО:

 

1000,0

 

 

 

5. Результати виконання Програми

Реалізація заходів Програми передбачається протягом 2019 року, що дозволить провести покращення умов перебування населення, військовослужбовців та призовників,  якості надання медичної допомоги населенню, військовослужбовцям та призовникам

Голова районної ради                                                                                 В.Д.ЛУБІНЕЦЬ

_________________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

20.12.2018  №7/25-751

м. Волноваха

Про затвердження Програми

забезпечення продуктами

спеціального дієтичного харчування

хворих на фенілкетонурію на 2019 рік

З метою  забезпечення продуктами спеціального дієтичного харчування хворих на фенілкетонурію в 2019 році, на виконання наказу Міністерства охорони здоров’я України від 13.11.2001р. №457 «Про заходи щодо удосконалення медичної допомоги хворим на фенілкетонурію в Україні», розглянувши лист Волноваської райдержадміністрації від 23.11.2018 №02-2936-38/01, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму забезпечення продуктами спеціального дієтичного харчування хворих на фенілкетонурію на 2019 рік, згідно з додатком.

2. Волноваській райдержадміністрації, здійснювати фінансування Програми забезпечення продуктами спеціального дієтичного харчування хворих на фенілкетонурію на 2019 рік в межах коштів, запланованих у районному бюджеті на 2019 рік.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету, фінансів та цін (Рогаченко) та з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури та спорту (Близнюк).


Голова районної ради                                                                               В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

                                                           Додаток

до рішення районної ради

                                                                                  20.12.2018 №7/25-751 

Програма забезпечення продуктами спеціального дієтичного харчування хворих на фенілкетонурію на 2019 рік

 1. Загальні положення

Районна програма забезпечення продуктами спеціального дієтичного харчування хворих на фенілкетонурію на 2019 рік розроблена з метою удосконалення медичної допомоги хворим на фенілкетонурію в Україні.

Категорії населення,  забезпечення продуктами спеціального харчування покладається на місцеві бюджети затверджені наказом МОЗ №457 від 13.11.2001р. „Про заходи щодо удосконалення медичної допомоги хворим на фенілкетонурію в Україні ”

Враховуючи значну вартість продуктів спеціального харчування  розроблена Програма «Забезпечення продуктами спеціального дієтичного харчування хворих на фенілкетонурію на 2019 рік» (далі- Програма)

 2. Мета Програми

Головною метою Програми є забезпечення виконання соціальних стандартів галузі охорони здоров’я, покращення якості надання медичної допомоги населенню.

3. Завдання Програми

В умовах обмеженості ресурсів закладу охорони здоров’я району, що фінансується за рахунок медичної субвенції, шляхом розв’язання проблеми є

виділення необхідних коштів з районного бюджету. Тому, основним завданням Програми є забезпечення продуктами спеціального дієтичного харчування громадян Волноваського району.

 4. Фінансове забезпечення

Фінансування Програми передбачається протягом 2019 року в сумі 600,00 тис.грн. за рахунок коштів районного бюджету, по ТПКВКМБ/ТКВКБМС 2111 „Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медико-санітарної допомоги”.

 5. Результати виконання Програми

Виконання  Програми дозволить  поліпшити забезпеченність продуктами спеціального харчування хворих на фенілкетонурію відповідно чинного законодавства України.

Голова районної ради                                                                                В.Д.ЛУБІНЕЦЬ

_______________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

20.12.2018 №7/25-752

м. Волноваха

Про затвердження Програми медико-

- соціального забезпечення пільгових

категорій населення Волноваського

району на 2019 рік

З метою  забезпечення медикаментами пільгових категорій громадян Волноваського району, розглянувши лист Волноваської райдержадміністрації, 23.11.2018 №02-2936-38/01, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.1998року № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань»,  статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму медико-соціального забезпечення пільгових категорій населення Волноваського району на 2019 рік, згідно з додатком.

2. Волноваській райдержадміністрації здійснювати фінансування Програми медико-соціального забезпечення  пільгових категорій населення Волноваського району на 2019 рік в межах коштів, запланованих у районному бюджеті на 2019 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету, фінансів та цін (Рогаченко) та з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури та спорту (Близнюк).

Голова районної ради                                                                              В.Д. ЛУБІНЕЦЬ    

                                                                                 Додаток

до рішення районної ради

                                                                                                       20.12.2018 №  7/25- 752

Програма медико- соціального забезпечення пільгових категорій населення Волноваського району на 2019 рік

 1.  Загальні положення

Районна програма медико-соціального забезпечення пільгових категорій населення Волноваського району розроблена з метою надання повноцінної медичної допомоги пільговим верствам населення. Надання медичної допомоги пільговим категоріям населення, які визначеня чинним законодавством, є пріорітетним.

Категорії населення, перелік захворювань, у разі амбулаторного лікування яких лікарські засоби за рецептами лікарів відпускаються на пільгових умовах, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 року № 1303

„Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску  лікарських засобів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення”, постанови КМУ №160 від 31.03.2015р. «Про затвердження порядку забезпечення громадян які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами та спеціального дієтичного харчування».

Враховуючи велику кількість  населення пільгової категорії (12700 осіб) розроблена Програма «Медико-соціального забезпечення пільгових категорій населення Волноваського району» (далі- Програма).

                                                                     2. Мета Програми

Головною метою Програми є забезпечення виконання соціальних стандартів галузі охорони здоров’я, покращення якості надання медичної допомоги населенню.

 3. Завдання Програми

В умовах обмеженості ресурсів закладу охорони здоров’я району, що фінансується за рахунок медичної субвенції, шляхом розв’язання проблеми є

виділення необхідних коштів з районного бюджету для забезпечення медикаментами пільгових категорій населення. Тому, основним завданням Програми є забезпечення медикаментами пільгових категорій громадян Волноваського району. 

4. Фінансове забезпечення

Фінансування Програми передбачається протягом 2019 року в сумі 500,0  тис. грн. за рахунок коштів районного бюджету, по КПКВКМБ/ТКВКБМС 2152 „Інші програми та заходи у сфері охорони здоров’я”.

5. Результати виконання Програми

Виконання  Програми дозволить  поліпшити забезпеченність медикаментами пільгових категорій громадян відповідно чинного законодавства України.

Голова районної ради                                                                         В.Д.ЛУБІНЕЦЬ     

__________________________________________________________________________________________________________________________                                       

ВОЛНОВАСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я

20.12.2018 №7/25-753

м. Волноваха

Про затвердження Програми

протидії захворюванню на туберкульоз

населення  Волноваського району на 2019 рік

З метою  забезпечення своєчасної діагностики населення Волноваського району, розглянувши лист Волноваської райдержадміністрації від  23.11.2018 №02-2936-38/01, керуючись  статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Програму протидії захворюванню на туберкульоз населення Волноваського району на 2019 рік, згідно з додатком.

2. Доручити Волноваській райдержадміністрації здійснювати фінансування Програми протидії захворюванню на туберкульоз  населення Волноваського району на 2019 рік в межах коштів, запланованих у районному бюджеті на 2019 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін (Рогаченко) та з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури і спорту (Близнюк). 

Голова районної ради                                                                               В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

                                                                             Додаток

до рішення районної ради

                                                                                                      20.12.2018 № 7/25-753 

Програма протидії захворюванню на туберкульоз населення Волноваського району на 2019 рік

 1. Загальні положення

Районна програма протидії захворюванню на туберкульоз населення Волноваського району розроблена з метою надання повноцінної медичної допомоги хворим та для проведення своєчасної діагностики. Високий рівень захворюваності та поширення мультирезистентного туберкульозу зумовлений несвоєчасним виявленням і неналежним лікуванням хворих на заразну форму туберкульозу, недостатнім фінансуванням, кадровою кризою, недосконалістю лабораторної мережі з мікробіологічної діагностики туберкульозу, низькою мотивацією населення до своєчасного звернення за медичною допомогою та недостатнім доступом уразливих верств населення до медичних послуг.

Для забезпечення своєчасної діагностики та недопущення розповсюдження захворюваності розроблена Програма «Протидії захворюванню на туберкульоз  населення Волноваського району » (далі- Програма).

 2. Мета Програми

Метою Програми є поліпшення епідемічної ситуації в напрямі зменшення кількості хворих на туберкульоз, зниження рівня захворюваності та смертності від нього, ко-інфекції (туберкульоз/ВІЛ-інфекція), темпів поширення мультирезистентного туберкульозу шляхом реалізації державної політики, що ґрунтується на принципах забезпечення загального та рівного доступу населення до високоякісних послуг з профілактики, діагностики і лікування туберкульозу. Досягнення мети можливе шляхом запровадження здійснення протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання поширенню захворювання на туберкульоз у закладах охорони здоров’я, місцях довгострокового перебування осіб і проживання хворих на туберкульоз, удосконалення механізму надання індивідуальної протитуберкульозної допомоги.

               3. Завдання Програми

В умовах обмеженості ресурсів закладу охорони здоров’я району, що фінансується за рахунок медичної субвенції, шляхом розв’язання проблеми є

виділення необхідних коштів з районного бюджету для забезпечення виконання заходів Програми протягом 2019 року.

Основним завданням Програми є організація діяльності з виявлення і діагностики туберкульозу шляхом проведення аналізів за допомогою тест систем та флюорографічного обстеження.

                                                             4.  Фінансове забезпечення

Фінансування Програми передбачається протягом 2019 року в сумі 457,0  тис. грн. за рахунок коштів районного бюджету по КПКВКМБ/ТКВКБМС 2142 „Програма і централізовані заходи боротьби з туберкульозом”, відповідно до Плану заходів з виконання Програми.

ПЛАН ЗАХОДІВ

з виконання Програми

 

Зміст

Джерело фінан-сування

Сума фінан-сування, тис. грн.

Термін

виконання

Відповідальний виконавець

1

Придбання палива для роботи пересувного флюорографа

Районний бюджет

32,0

Січень-липень

КНП „Волноваський РЦПМСД Волноваської районної ради”

2

Придбання туберкуліну та витратних матеріалів (маски, рукавички, тест системи, спирт, серветки та інше)

Районний бюджет

400,0

Січень -серпень

КНП „Волноваський РЦПМСД Волноваської районної ради”

3

Придбання продуктових наборів

Районний бюджет

25,0

Січень-липень

КНП „Волноваський РЦПМСД Волноваської районної ради”

 

Всього

 

457,0

 

 


 
5.   Результати виконання Програми

Виконання Програми дозволить поліпшити якість обстеження населення Волноваського району, та відповідно зменшення рівня захворюваності на туберкульоз шляхом своєчасної діагностики та виявлення захворювання.

Голова районної ради                                                                                В.Д.ЛУБІНЕЦЬ

 _______________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я 

20.12.2018 №7/25-754

м. Волноваха

Про затвердження Програми

розвитку первинної медичної допомоги

у Волноваському районі на 2019 рік

З метою надання своєчасної долікарнянної медичної допомоги населенню, покращення санітарно-противоепідемичного режиму та умов перебування пацієнтів і медичного персоналу у медичних закладах району, розглянувши лист Волноваської райдержадміністрації від 23.11.2018 № 02-2936-38/01, керуючись статтею 43 Закону України Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму розвитку первинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2019 рік, згідно з додатком.

2. Доручити Волноваській райдержадміністрації здійснювати фінансування Програми розвитку первинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2019 рік в межах коштів, запланованих у районному бюджеті на 2019 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету, фінансів та цін (Рогаченко) та з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров’я, культури та спорту (Близнюк).

Голова районної ради                                                                             В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

      

         Додаток 

          до рішення районної ради

          20.12.2018 №7/25-754

Програма розвитку первинної медичної допомоги

у Волноваському районі на 2019 рік

1. Загальні положення

Первинна медична допомога Волноваського району представлена мережею структурних підрозділів, яка налічує 25 амбулаторії, 45 ФАПів/ ФП, що дозволяє своєчасно та в повному обсязі надавати первинну медичну допомогу мешканцям Волноваського району на засадах сімейної медицини.

За 2018 рік кількість відвідувань лікарів первинної ланки становить 268067, самостійний прийом середнього медперсоналу ФАПів/ФП – 75840 чоловік.

Враховуючи стан будівель, недостатнє оснащення матеріальної бази структурних підрозділів КНП „Волноваський РЦПМСД Волноваської районної ради”, обмеженість бюджетних призначень на їх відновлення та створення належних умов для перебування пацієнтів розроблена Програма розвитку первинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2019 рік (далі - Програма). 

2. Мета Програми

Головною метою Програми є відновлення будівель амбулаторій та ФАПів/ФП у Волноваському районі згідно з діючими в Україні санітарними нормами та стандартами, які направлені на покращення умов перебування пацієнтів, якості надання медичної допомоги населенню.

3. Завдання Програми

В умовах обмеженості ресурсів закладу охорони здоров’я району, що фінансується за рахунок медичної субвенції, шляхом розв’язання проблеми є виділення необхідних коштів з районного бюджету для проведення капітальних ремонтів в приміщеннях амбулаторій та ФАП/ФП.

Основними завданнями Програми є:

- покращення якості надання долікарнянної медичної допомоги населенню Волноваського району;

- створення відповідних умов перебування пацієнтів і медичного персоналу у медичних закладах району;

- дотримання санітарно-протиепідемічного режиму;

Виконання Програми передбачається протягом 2019 року.

При розробці Програми враховано створення санітарно-гігієнічних умов відповідно з діючими санітарними нормами та стандартами, підвищення якості медичної допомоги населенню.

Проведення капітальних ремонтів передбачає розробку проектно-кошторисної документації, демонтаж зношених основних засобів, будівельно-монтажні роботи, благоустрій території.

З метою раціонального використання фінансових ресурсів, організацію управління та контролю за ходом виконання Програми покладено на КНП „Волноваський РЦПМСД Волноваської районної ради”.

4. Фінансове забезпечення

Фінансування Програми передбачається протягом 2019 року за рахунок коштів районного бюджету, по КПКВКМБ/ТКВКБМС 2111 «Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медико-санітарної допомоги»», згідно Плану заходів з виконання програми. 

ПЛАН ЗАХОДІВ

з виконання Програми

Зміст

Джерело фінан-сування

Сума фінан-сування, тис. грн.

Термін

виконання

Відповідальний виконавець

1

Капітальний ремонт лікарської амбулаторії смт Донське (85772, Донецька область, Волноваський район, смт Донське, вул. Спортивна, 1)

Районний бюджет

900,00

Січень-червень

КНП „Волноваський РЦПМСД Волноваської районної ради”

2

Капітальний ремонт амбулаторії ЗП-СМ с. Миколаївка (85734, Донецька область, Волноваський район, с. Миколаївка, вул. Центральна , 65)

Районний бюджет

900,00

Січень-червень

КНП „Волноваський РЦПМСД Волноваської районної ради”

3

Капітальний ремонт фельдшерсько-акушерського пункту с. Привільне (85474, Донецька область, Волноваський район,   с. Привільне, вул. Центральна, 2)

Районний бюджет

600,00

Січень-червень

КНП „Волноваський РЦПМСД Волноваської районної ради”

4

Придбання меблів, оргтехніки та господарчих товарів для оснащення амб., смт Донське, с. Миколаївка, ФАП с. Привільне

Районний бюджет

900,00

Січень-червень

КНП „Волноваський РЦПМСД Волноваської районної ради”

5

Придбання медикаментів та виробів медичного призначення для оснащення

амб., смт Донське, с. Миколаївка, ФАП с. Привільне

Районний бюджет

700,00

Січень-червень

КНП „Волноваський РЦПМСД Волноваської районної ради”

 

Всього

 

4000,00

 

 

5. Результати виконання Програми

Реалізація заходів Програми передбачається протягом 2019 року, що дозволить відновити матеріально-технічний стан будівель медичних закладів, покращити умови перебування пацієнтів та медичного персоналу, здійснювати комплекс лікувально-профілактичних, оздоровчих та санітарно-епідемічних заходів.

Голова районної ради                                                                                  В.Д.ЛУБІНЕЦЬ

________________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я 

20.12.2018 № 7/25-755

м. Волноваха

Програми розвитку вторинної медичної допомоги

у Волноваському районі на 2019 рік

З метою надання якісної медичної допомоги населенню та умов перебування пацієнтів і медичного персоналу у стаціонарних відділеннях, розглянувши лист Волноваської райдержадміністрації від 23.11.2018 року № 02-2937-38/01, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму розвитку вторинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2019 рік , згідно з додатком.

2. Доручити Волноваській райдержадміністрації здійснювати фінансування Програми розвитку вторинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2019 рік в межах коштів, запланованих у районному бюджеті на 2019 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету, фінансів та цін (Рогаченко) та з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров’я, культури та спорту (Близнюк).    

Голова районної ради                                                                                  В.Д.ЛУБІНЕЦЬ

 Додаток

до рішення районної ради 

від 20.12.2018 №7/25-755 

Програма розвитку вторинної медичної допомоги

у Волноваському районі на 2019 рік

1. Загальні положення

КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня» надає цілодобово медичну допомогу вторинного рівня.  На території, що обслуговується, мешкає 100666 чоловік.

На сьогоднішній день будівлі  КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня» мають вже застарілий  технічний стан, тому потребують проведення капітальних ремонтів, що покращить якість надання медичної допомоги населенню та створить відповідні умови перебування пацієнтів і медичного персоналу у стаціонарному відділенні.

Враховуючи наведене, першочергово потребує у проведенні капітального ремонту хірургічного  та інфекційного відділень. Програма розвитку вторинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2019 рік (далі – Програма) розроблена  для покращення умов перебування пацієнтів, якості надання медичної допомоги населенню КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня». 

2. Мета Програми

Головною метою Програми є підвищення якості надання медичної допомоги, відновлення будівель стаціонару  КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня» згідно з діючими в Україні санітарними нормами та стандартами, які направлені на покращення умов перебування пацієнтів, якості надання медичної допомоги населенню. 

3. Завдання Програми

В умовах обмеженості ресурсів закладу охорони здоров’я району, що фінансується за рахунок медичної субвенції та районного бюджету, шляхом розв’язання проблеми, є виділення необхідних коштів з районного бюджету для проведення капітального ремонту хірургічного  та інфекційного відділень.

Основними завданнями Програми є:

- покращення  якості надання стаціонарної медичної допомоги населенню Волноваського району;

- створення відповідних умов для своєчасної діагностики захворювань ;

-створення відповідних умов перебування пацієнтів і медичного персоналу у стаціонарних відділеннях.                 

4. Фінансове забезпечення

Фінансування Програми передбачається протягом 2019 року за рахунок коштів районного бюджету, по КФКВ 2010 КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня», згідно з планом заходів з виконання Програми:

 ПЛАН ЗАХОДІВ

з виконання Програми

Зміст

Джерело фінансування

Сума фінансування, тис. грн.

Термін

виконання

Відповідальний виконавець

1

Капітальний ремонт інфекційного відділення КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня» розташованого за адресою: 

м.Волноваха пров.Матросова,5

 

Районний бюджет

1500,000

2019 рік

КЗОЗ  «Волноваська центральна районна лікарня»

2

Капітальний ремонт хірургічного відділення КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня» розташованого за адресою: 

м.Волноваха пров.Матросова,5

 

Районний бюджет

2250,000

2019 рік

КЗОЗ  «Волноваська центральна районна лікарня»

3

Виготовлення проектно-кошторисної документації  та проведення експертної оцінки для проведення капітального ремонту з термомодернізацією та благоустрієм прилеглої території поліклініки КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня», розташованого за адресою: 

м.Волноваха,пров.Матросова,5 

 

Районний бюджет

250,000

2019 рік

КЗОЗ  «Волноваська центральна районна лікарня»

4

Виготовлення проектно-кошторисної документації  та проведення експертної оцінки для проведення капітального ремонту з термомодернізацією та благоустрієм прилеглої території клініко-діагностичної лабораторії КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня», розташованого за адресою: 

м.Волноваха пров.Матросова

Районний бюджет

150,000

2019 рік

КЗОЗ  «Волноваська центральна районна лікарня»

5

Виготовлення проектно-кошторисної документації  та проведення експертної оцінки для проведення капітального ремонту з термомодернізацією та благоустрієм прилеглої території харчоблоку КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня», розташованого за адресою: 

м.Волноваха пров.Матросова

Районний бюджет

150,000

2019 рік

КЗОЗ  «Волноваська центральна районна лікарня»

6

Виготовлення проектно-кошторисної документації  та проведення експертної оцінки для проведення капітального ремонту з благоустрієм прилеглої території  терапевтичного відділення КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня», розташованого за адресою: 

м. Волноваха пров. Матросова

Районний бюджет

200,000

2019 рік

КЗОЗ  «Волноваська центральна районна лікарня»

 

ВСЬОГО:

 

4500,000

 

 


Голова районної ради                                                                                   В.Д.ЛУБІНЕЦЬ

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я 

20.12.2018 №7/25-756

м. Волноваха

Про затвердження Програми

покращення якості надання

стаціонарної медичної допомоги

населенню Волноваського

району на 2019 рік

З метою надання якісної стаціонарної медичної допомоги населенню, покращення санітарно-протиепідемічного режиму та умов перебування пацієнтів і медичного персоналу у стаціонарних відділеннях лікувальних закладів району, розглянувши лист Волноваської райдержадміністрації від 20.11.2018 року № 02-2904-38/01, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги населенню Волноваського району на 2019 рік, згідно з додатком.

2. Доручити Волноваський райдержадміністрації забезпечити виконання заходів Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги населенню Волноваського району на 2019 рік відповідно до планових асигнувань.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету, фінансів та цін (Рогаченко) та з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров’я, культури та спорту (Близнюк).

Голова районної ради                                                                             В.Д. ЛУБІНЕЦЬ 

 

 

          Додаток 

          до рішення районної ради

          від 20.12.2018 № 7/25-756

 

Програма покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги

населенню Волноваського району на 2019 рік

 1.  Загальні положення 

Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Волноваська районна  лікарня №1» обслуговує населення Волноваського району.

За  10 місяців 2018 року кількість відвідувань лікарів становить 110642 особи, в т.ч. стоматологічних відвідувань – 5749, кількість ліжко-днів за 10 місяців 2018 року становить 28888, денний стаціонар поліклініки - 6437. Проліковано 2619 хворих у відділеннях стаціонару. У відділенні денного стаціонару поліклініки за 10 місяців 2018 року проліковано 619 хворих.

Враховуючи недостатнє оснащення матеріально-технічної бази відділень стаціонару лікарні, обмеженість бюджетних призначень на їх відновлення та створення належних умов для перебування пацієнтів розроблена Програма  покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги  населенню Волноваського району на 2019 рік (далі - Програма). 

 2. Мета Програми 

Головною метою Програми є покращення матеріально-технічного оснащення лікарні згідно з діючими в Україні санітарними нормами та стандартами, які направлені на покращення умов перебування пацієнтів, якості надання медичної допомоги населенню. 

 3. Завдання Програми 

В умовах обмеженості ресурсів закладу охорони здоров’я району, що фінансується за рахунок медичної субвенції, шляхом розв’язання проблеми є виділення необхідних коштів з районного бюджету для придбання високовартісного медичного обладнання та проведення капітального ремонту головного корпусу лікарні. 

 Основними завданнями Програми є: 

- покращення  якості надання стаціонарної медичної допомоги населенню Волноваського району;

 - створення відповідних умов перебування паціентів і медичного персоналу у стаціонарних відділеннях;

 - покращення послуг проведення лікувально-діагностичної роботи;

Виконання Програми передбачається протягом 2019 року.

При розробці Програми враховано створення санітарно-гігієнічних умов відповідно з діючими санітарними нормами та стандартами, підвищення якості медичної допомоги населенню.

Придбання медичного обладнання передбачає покращення лікувально-діагностичного процесу в лікарні.

Проведення капітального ремонту головного корпусу лікарні передбачає покращення умов перебування пацієнтів. 

 4.  Фінансове забезпечення 

Фінансування Програми передбачається протягом 2019 року за рахунок коштів районного бюджету, по КФКВ 2010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога», згідно Плану заходів з виконання програми: 

ПЛАН ЗАХОДІВ 

з виконання Програми 

Зміст заходу

Джерело фінансування районний бюджет, сума витрат, тис.грн.

Термін

виконання

Відповідальний виконавець

1

Капітальний ремонт відділення діагностики, денного стаціонару та приміщення дезкамери

2500,0

січень-грудень 2019 року

Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Волноваська районна лікарня №1»

2

Придбання високовартісного медичного обладнання

300,0

березень-листопад 2019 року

Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Волноваська районна лікарня №1»

3

Придбання медичної та побутової меблі для відділень

300,0

травень-вересень 2019 року

Комунальний лікувально-профілактичний заклад 6«Волноваська районна лікарня №1»

4

Виготовлення ПКД на капітальний ремонт харчоблоку, пральні, водолікарні та архіву

1000,0

лютий-червень 2019 року

Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Волноваська районна лікарня №1»

5

Придбання постільної білизни та м’якого інвентарю

300,0

березень-липень 2019 року

Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Волноваська районна лікарня №1»

6

Капітальний ремонт головного корпусу лікарні та поліклініки

1000,0

лютий-липень 2019 року

Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Волноваська районна лікарня №1»

 

Всього

5400,0

 

 

5. Результати виконання Програми

Реалізація  Програми передбачається протягом 2019 року, що дозволить оновити матеріально-технічну базу, покращити умови перебування пацієнтів та медичного персоналу, здійснювати комплекс лікувально-профілактичних заходів.

Голова районної ради                                                                                   В.Д.ЛУБІНЕЦЬ

_______________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я 

20.12.2018  № 7/25- 757

м.Волноваха

Про затвердження  Програми

розвитку  архівної  справи  у

Волноваському  районі на 2019 рік

Відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи», Положення про районний Трудовий архів при Волноваській районній раді, керуючись ст.43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити  Програму  розвитку  архівної  справи  у  Волноваському районі на 2019 рік,  згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  постійну комісію районної ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін (Рогаченко).

Голова районної  ради                                                                                В.Д.ЛУБІНЕЦЬ 

                                                                                            Додаток

 до рішення районної ради

                                                                                            від 20.12.2018 №7/25-757

         ПРОГРАМА

              розвитку  архівної  справи

                   у  Волноваському  районі  на  2019  рік

 1. Загальна частина 

Архівне діло є важливою складовою частиною інформаційної і культурної сфери життєдіяльності суспільства, яка охоплює наукові, організаційні, правові, технологічні, економічні та другі питання, повязані з накопиченням, обліком, збереженням юридичними та фізичними особами архівних документів і використанням відомостей, які в них знаходяться і не відносяться до Національного архівного фонду.  

2. Мета Програми

Мета   Програми  - створення відповідних умов  для збереження і викорис-тання документів по кадровим питанням (особовому складу) ліквідованих підприємств і установ та забезпечення потреб громадян, суспільства, держави  в  інформації.  

                                                   3. Основні завдання Програми

1.Надання якісних інформаційних послуг громадянам. 

2.Зміцнення матеріально-технічної бази Волноваського районного Трудового архіву при районній раді, для створення умов гарантованого збереження документів з особового складу ліквідованих підприємств.                                                      

                                                   4.Фінансове забезпечення        

Фінансування Програми  буде здійснюватися в межах  асигнувань, перед-бачених бюджетами міської, селищних і сільських  рад, в сумі 512400 гривень, відповідно до запланованого об’єму витрат. 

                                          Розшифрування об’єму витрат: 

                                                                   ( грн.) 

-КЕКВ-2111             заробітна плата                                   -  362300 

-КЕКВ-2120             нарахування на заробітну плату      -     79700 

-КЕКВ-2210             придбання канц. товарів                    -      3400 

-КЕКВ-2240             оплата послуг (крім комунальних) -        4100 

-КЕКВ-2250             відрядження                                        -        900 

-КЕКВ-2272             оплата водопостачання                      -        300 

-КЕКВ-2273             оплата опалення, електроенергії     -      6170 

  всього:                                                                                     512400 

 5. Очікувані   результати

Виконання основних завдань  Програми  дає  можливість :

-  створити  умови  для  гарантованого  збереження   документів  з особового складу  ліквідованих  підприємств, установ і  організацій;

- забезпечення  повноцінного  захисту  документів  з особового складу  ліквідованих підприємств;

- зміцнити матеріально-технічну базу Трудового архіву і покращити умови  праці його співробітників;

-  задовольняти в необхідному обсязі потреб громадян, суспільства  і держави  в інформації. 

Голова районної ради                                                                                 В.Д.ЛУБІНЕЦЬ

________________________________________________________________________________________________________________________ 

ВОЛНОВАСКА РАЙОННА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я 

20.12.2018 №7/25-758

м. Волноваха

Про структуру, чисельність  та видатки

на утримання  районного Трудового архіву

при районній раді на 2019 рік

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А

1. Затвердити структуру і чисельність районного Трудового архіву при районній раді в кількості  4 одиниці з 1 січня 2019 року, згідно з додатком 1.

2Затвердити  кошторисна утримання районного Трудового архіву при районній  раді  на 2019 рік за КПКВК  0110180 «Інша діяльність у сфері державного управління» (Програма розвитку архівної справи у Волноваському районі на 2019 рік) у сумі 512400,00 гривень, згідно з додатком 2.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету, фінансів та цін (Рогаченко).

Голова районної  ради                                                                                В.Д. ЛУБІНЕЦЬ                                                            

 

Додаток 1

до рішення  районної ради

20.12.2018 №7/25-758

 

СТРУКТУРА І ЧИСЕЛЬНІСТЬ

районного Трудового архіву при районній раді на 2019 рік

Директор

1

Головний зберігач фондів

1

Архівіст 1 категорії

1

Прибиральник службових приміщень і територій

1

Усього:

4 одиниці

 

Голова районної  ради                                                                              В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

 

 

 

Додаток 2

до рішення районної ради

20.12.2018 №7/25-758

                                                                                                                             

КОШТОРИС

видатків районного Трудового архіву

при районній раді на 2019 рік

КТКВК

Назва видатків за економічною класифікацією та класифікацією кредитування

КЕКВ

Затверджено  на 2019 рік

0110180 «Інша діяльність у сфері державного управління» (Програма розвитку архівної справи у Волноваському районі на 2018 рік)

Видатки споживання - разом,

з них:

 

512400

оплата праці працівників бюджетних установ

2111

362300

нарахування на оплату праці

2120

79700

оплата комунальних послуг та енергоносіїв

2270

62000

інші поточні видатки

5000

8400


Голова районної  ради                                                                               В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

____________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСКА РАЙОННА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я

20.12.2018 №7/25-759

м. Волновах

Про структуру, чисельність та видатки

на утримання виконавчого апарату і

працівників районної ради на 2019 рік

З метою оптимізації структури виконавчого апарату районної ради, раціонального використання фінансових ресурсів, керуючись п.4 ч.1 ст.43, п.3 ч.1 ст.55, ст. 58 та ч.1 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити структуру і чисельність виконавчого апарату і працівників районної ради в кількості 21 одиниця, з 1 січня 2019 року, згідно з додатком 1.

2. Затвердити кошторисна утримання виконавчого апарату і працівників районної ради на 2019 рік за КПКВК 0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад» за загальним фондом у сумі 5579600,00 гривень, за спеціальним фондом у сумі 2197,00 гривень, згідно з додатком 2.

3. Внести зазначені зміни до штатного розпису виконавчого апарату районної ради.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціального та економічного розвитку, бюджету, фінансів та цін (Рогаченко).

Голова районної  ради                                                                               В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

 

      Додаток 1

     до рішення районної ради

     20.12.2018 №7/25-759


СТРУКТУРА І ЧИСЕЛЬНІСТЬ

виконавчого апарату і працівників районної ради на 2019 рік

Голова районної ради

1

Заступник голови районної ради

1

Начальник відділу з питань організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради

1

Головний  спеціаліст

1

Провідний спеціаліст

1

Спеціаліст 1 категорії

1

Начальник відділу з питань майна комунальної власності виконавчого апарату районної ради

1

Завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації районної ради

1

Начальник відділу обліку та звітності виконавчого апарату районної ради

1

Начальник відділу з питань правової роботи та правового аналізу виконавчого апарату  районної ради

1

Головний  спеціаліст

1

Завідуючий господарством

1

Прибиральниця службових приміщень

1,5

Сторож

4

Двірник

1

Робітник з обслуговування адмінбудівлі

0,5

Водій

1

Секретар керівника

1

Усього:

21 одиниця


Голова районної  ради                                                                                В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

 

 

 

 

 

          Додаток 2

до рішення районної ради

       20.12.2018 №7/25-759

  

КОШТОРИС

видатків виконавчого апарату і працівників районної ради на 2019 рік

КПКВК

Назва видатків за економічною класифікацією та класифікацією кредитування

КЕКВ

Затверджено на 2019 рік за загальним фондом

Затверджено на 2019 рік за спеціальним фондом

0110150 «Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад»

Видатки споживання- разом, з них:

 

5579600

2197

оплата праці працівників бюджетних установ

2111

3788000

 

нарахування на оплату праці

2120

833400

 

оплата комунальних послуг та енергоносіїв

2270

480300

 

інші поточні видатки

5000

477900

2197

 

Голова районної  ради                                                                                В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

________________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я 

20.12.2018 № 7/25-760

м. Волноваха

Про оплату праці голови

Волноваської районної

ради на 2019 рік

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), Колективного договору Волноваської районної ради, затвердженого 23.09.2016, керуючись статтею 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити  голові Волноваської районної ради   посадовий оклад, доплату за ранг, надбавку за вислугу років у розмірі, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами).

2. Преміювати щомісячно голову Волноваської районної ради відповідно до його особистого вкладу в загальні результати  роботи у розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням рангу і надбавки за вислугу років.

3. Преміювати голову Волноваської районної ради до державних, професійних свят та ювілейних дат у розмірі посадового окладу в межах економії фонду оплати праці.

4. Виплачувати  голові Волноваської районної ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати.

5. Здійснювати преміювання голови Волноваської районної ради, інші виплати передбачені цим рішенням, в межах  фонду преміювання, фонду оплати праці та економії фонду оплати праці.

Голова районної ради                                                                                В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

 ___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я 

20.12.2018 № 7/25-761

м. Волноваха

Про оплату праці  заступника

голови Волноваської

районної ради на 2019 рік

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами), Колективного договору Волноваської районної ради, затвердженого 23.09.2016, керуючись статтею 21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити  заступнику голови  Волноваської районної ради   посадовий оклад, доплату за ранг, надбавку за вислугу років у розмірі, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» (зі змінами).

2. Преміювати щомісячно заступника голови  Волноваської районної ради відповідно до його особистого вкладу в загальні результати  роботи у розмірі 100 відсотків посадового окладу з урахуванням рангу і надбавки за вислугу років.

3. Преміювати заступника голови Волноваської районної ради до державних, професійних свят та ювілейних дат  у розмірі  посадового окладу в межах економії фонду оплати праці.

4. Виплачувати  заступнику голови Волноваської районної ради матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки у розмірі середньомісячної заробітної плати.

5. Здійснювати преміювання  заступника голови Волноваської районної ради,  інші виплати передбачені цим рішенням, в межах  фонду преміювання, фонду оплати праці та економії фонду оплати праці.

Голова районної ради                                                                                 В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

 _________________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА  РАЙОННА  РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я

 

20.12.2018  № 7/25-762

м.Волноваха

Про внесення змін та доповнень до Переліку

об’єктів спільної власності територіальних

громад сіл, селищ, міста, що знаходяться

в управлінні Волноваської районної

ради, окремі повноваження з

управління якими делеговані

Волноваській райдержадміністрації

Враховуючи рішення районної ради від 03.09.2018 №7/23-645 «Про створення комунального некомерційного підприємства «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради», рішення районної ради від 14.11.2018 №7/24-683 «Про перейменування Волноваського районного центру соціальної реабілітації дітей - інвалідів та приведення установчих документів закладу у відповідність до чинного законодавства України», керуючись статтями 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни та доповнення до додатку рішення районної ради від 14.10.2015 №6/29-497 «Про затвердження Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходяться в управлінні Волноваської районної ради, окремі повноваження по управлінню якими делеговані Волноваській райдержадміністрації» (в редакції від 25.10.2017 №7/18-428) виклавши Перелік об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходяться в управлінні Волноваської районної ради, окремі повноваження з управління якими делеговані Волноваській райдержадміністрації, в новій редакції, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, розвитку бізнесу, приватизації, комунальної власності (Обуховський).

Голова районної ради                                                                                             В.Д.ЛУБІНЕЦЬ      

                                                                                             Додаток

до рішення районної ради

                                                                                      20.12.2018 №7/25-762

ПЕРЕЛІК

об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходяться в управлінні Волноваської районної ради, окремі повноваження по управлінню якими делеговані Волноваській райдержадміністрації

 

№ з/п

Найменування об’єкту

Юридична адреса

(вулиця, населений пункт, район, область, індекс)

І 

Комунальне некомерційне підприємство

«Волноваський районний центр медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради»:

 1

Лікарська амбулаторія місто Волноваха

вулиця Матросова, будинок 5, місто Волноваха, Волноваський район, Донецька область, 85700

 2

Лікарська амбулаторія смт Володимирівка

вулиця Проценко, будинок 10, селище Володимирівка, Волноваський район, Донецька область, 85721

 3

Лікарська амбулаторія смт Новотроїцьке

вулиця Молодіжна, будинок 11, селище Новотроїцьке, Волноваський район, Донецька область, 85732

 4

Лікарська амбулаторія село Рибинське

вулиця Старикова, будинок 40, село Рибинське, Волноваський район, Донецька область, 85735

 5

Лікарська амбулаторія село Микільське

вулиця Центральна, будинок 83, село Микільське, Волноваський район, Донецька область, 85720

 6

Лікарська амбулаторія смт Оленівка

Вулиця Московська, будинок 23, селище Оленівка, Волноваський район, донецька область, 85710

 7

Лікарська амбулаторія село Миколаївка

вулиця Центральна, будинок 36, село Миколаївка, Волноваський район, Донецька область, 85734

 8

Лікарська амбулаторія село Петрівське

вулиця Центральна, будинок 45, село Петрівське, Волноваський район, Донецька область, 85750

 9

Лікарська амбулаторія смт Ольгинка

вулиця Шкільна, будинок 41, селище Ольгинка, Волноваський район, Донецька область, 85730

 10

Лікарська амбулаторія село Рівнопіль

вулиця Леміхова, будинок 1, село Рівнопіль, Волноваський район, Донецька область, 85760

 11

Лікарська амбулаторія село Свободне

вулиця Садова, будинок 77, село Свободне, Волноваський район, Донецька область, 85770

 12

Лікарська амбулаторія село Іванівка

вулиця Артема, будинок 102, село Іванівка, Волноваський район, Донецька область, 85763

 13

Лікарська амбулаторія смт Донське

вулиця Спортивна, будинок 1, селище Донське, Волноваський район, Донецька область, 85772

 14

Лікарська амбулаторія село Чермалик

вулиця Торгова, будинок 27, село Чермалик, Волноваський район, Донецька область, 87142

 15

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини село Виноградне

вулиця Радянська, будинок 228, Волноваський район, Донецька область, 87642

 16

Лікарська амбулаторія село Широкине

вулиця Совєтська, будинок 43, село Широкине, Волноваський район, Донецька область, 87650

 17

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини село Златоустівка

вулиця Тополина, будинок 1, село Златоустівка, Волноваський район, Донецька область, 85765

 18

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини село Хлібодарівка

вулиця Заводська, будинок 15, село Хлібодарівка, Волноваський район, Донецька область, 85766

 19

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини село Валер’янівка

вулиця Центральна, будинок 35, Волноваський район, Донецька область, 85754

 20

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини село Новоолексіївка

вулиця Булди, будинок 24, село Новоолексіївка, Волноваський район, Донецька область, 85791

 21

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини село Анадоль

вулиця Лікарняна, будинок 1, село Анадоль, Волноваський район, Донецька область, 85790

 22

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини село Бугас

вулиця Василя Хара, будинок 39, село Бугас, Волноваський район, Донецька область, 85764

 23

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини село Гранітне

вулиця Богдана Хмельницького, будинок 22, село Гранітне, Волноваський район, Донецька область, 87123

 24

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини смт Мирне

вулиця Больнична, будинок 1, селище Мирне, Волноваський район, Донецька область,87124

 25

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини село Старогнатівка

вулиця Шкільна, будинок 73, село Старогнатівка, Волноваський район, Донецька область, 87110

 26

Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини смт Андріївка

вулиця Ювілейна, будинок 1а, селище Андріївка, Волноваський район, Донецька область, 87120

 27

Фельдшерсько-акушерський пункт смт Графське

вулиця Студенська, будинок 5, селище Графське, Волноваський район, Донецька область, 85727

 28

Фельдшерсько-акушерський пункт смт Благодатне

вулиця Ювілейна, будинок 35, селище Благодатне, Волноваський район, Донецька область, 85727

 29

Фельдшерсько-акушерський пункт село Ближнє

вулиця Олімпійська, будинок 2, село Ближнє, Волноваський район, Донецька область, 85736

 30

Фельдшерсько-акушерський пункт село Новоандріївка

вулиця Центральна, будинок 41, село Новоандріївка, Волноваський район, Донецька область, 85752

 31

Фельдшерсько-акушерський пункт село Єгорівка

вулиця Ювілейна, будинок 44, село Єгорівка, Волноваський район, Донецька область, 85724

 32

Фельдшерсько-акушерський пункт село Дмитрівка

вулиця Шкільна, будинок 40, село Дмитрівка, Волноваський район, Донецька область, 85771

 33

Фельдшерсько-акушерський пункт село Стрітенка

вулиця Мира, будинок 13, село Стрітенка, Волноваський район, Донецька область, 85780

 34

Фельдшерсько-акушерський пункт село Діанівка

вулиця Садова, будинок 2, село Діанівка, Волноваський район, Донецька область, 85783

 35

Фельдшерсько-акушерський пункт село Привільне

вулиця Молодіжна, будинок 1, село Привільне, Волноваський район, Донецька область, 85474

 36

Фельдшерсько-акушерський пункт село Сонячне

вулиця Молодіжна, будинок 2, село Сонячне, Волноваський район, Донецька область, 85782

 37

Фельдшерсько-акушерський пункт ступенів Зачатівка

вулиця Шкільна, будинок 52, станція Зачатівка, Волноваський район, Донецька область, 85761

 38

Фельдшерсько-акушерський пункт село Зачатівка

вулиця Молодіжна, будинок 13, село Зачатівка, Волноваський район, Донецька область, 85761

 39

Фельдшерсько-акушерський пункт село Вільне

вулиця Центральна, будинок 86, село Вільне, Волноваський район, Донецька область, 85762

 40

Фельдшерсько-акушерський пункт село Новоселівка

вулиця Центральна, будинок 7, село Новоселівка, Волноваський район, Донецька область, 87140

 41

Фельдшерсько-акушерський пункт село Степанівка

вулиця Яблунева, будинок 16, село Степанівка, Волноваський район, Донецька область, 87140

 42

Фельдшерсько-акушерський пункт село Сопіно

вулиця Центральна, будинок 55/8, село Сопіно, Волноваський район, Донецька область, 87641

 43

Фельдшерський пункт село Новогригорівка

вулиця Сільська, будинок 29, село Новогригорівка, Волноваський район, Донецька область, 85700

 44

Фельдшерський пункт село Трудівське

вулиця Центральна, будинок 32, село Трудівське, Волноваський район, Донецька область, 85735

 45

Фельдшерський пункт село Прохорівка

вулиця Центральна, будинок 66, село Прохорівка, Волноваський район, Донецька область, 85773

 46

Фельдшерський пункт село Доля

вулиця Перемоги, село Доля, Волноваський район, Донецька область, 85710

 47

Фельдшерський пункт село Андріївка

вулиця Леніна, будинок 25, село Андріївка, Волноваський район, Донецька область, 85711

 48

Фельдшерський пункт село Любівка

вулиця Гагаріна, будинок 64/2, село Любівка, Волноваський район, Донецька область, 75712

 49

Фельдшерський пункт село Малинове

вулиця Гагаріна, будинок 32, село Малинове, Волноваський район, Донецька область, 85710

 50

Фельдшерський пункт село Новогнатівка

вулиця Центральна, будинок 26 а, село Новогнатівка, Волноваський район, Донецька область, 85734

 51

Фельдшерський пункт село Кирилівка

вулиця Шкільна, будинок 10, село Кирилівка, Волноваський район, Донецька область, 85766

 52

Фельдшерський пункт село Степне

вулиця Центральна, будинок 19, село Степне, Волноваський район, Донецька область, 85751

 53

Фельдшерський пункт село Кропивницьке

вулиця Чапаєва, будинок 13, село Кропивницьке, Волноваський район, Донецька область, 85751

 54

Фельдшерський пункт село Калинове

вулиця Центральна, будинок 19, село Калинове, Волноваський район, Донецька область, 85765

 55

Фельдшерський пункт село Затишне

вулиця Центральна, будинок 74, село Затишне, Волноваський район, Донецька область, 85765

 56

Фельдшерський пункт село Голубицьке

вулиця Миру, будинок 71, село Голубицьке, Волноваський район, Донецька область, 85766

 57

Фельдшерський пункт село Малинівка

вулиця 1 Травня, будинок 38 а, село Малинівка, Волноваський район, Донецька область, 85766

 58

Фельдшерський пункт село Полкове

вулиця Набережна, будинок 37, село Полкове, Волноваський район, Донецька область, 85790

 59

Фельдшерський пункт село Трудове

вулиця Волгоградська, будинок 27, село Трудове, Волноваський район, Донецька область, 85701

 60

Фельдшерський пункт село Новоселівка Друга

вулиця Центральна, будинок 12, село Новоселівка Друга, Волноваський район, Донецька область, 87140

 61

Фельдшерський пункт село Кам’янка

вулиця Центральна, будинок 15, село Кам’янка, Волноваський район, Донецька область, 87141

 62

Фельдшерський пункт село Орловське

вулиця Центральна, будинок 5, село Орловське, Волноваський район, Донецька область, 87142

 63

Фельдшерський пункт село Лебединське

вулиця Центральна, будинок 24 а, село Лебединське, Волноваський район, Донецька область, 87640

 64

Фельдшерський пункт село Калинівка

вулиця Підгорна, будинок 157, село Калинівка, Волноваський район, Донецька область, 87522

 65

Фельдшерський пункт село Заїченки

вулиця Радянська, село Заїченки, Волноваський район, Донецька область, 87611

 66

Фельдшерський пункт село Комінтерново

вулиця Побєди, будинок 25, село Комінтерново, Волноваський район, Донецька область, 87611

 67

Фельдшерський пункт село Бердянське

вулиця Морська, село Бердянське, Волноваський район, Донецька область, 87650

 68

Фельдшерський пункт село Бахчовик

вулиця Центральна, будинок 5, квартира 3, село Бахчовик, Волноваський район, Донецька область, 87122

 69

Фельдшерський пункт село Павлопіль

вулиця Советська, будинок 1 а, село Павлопіль, Волноваський район, Донецька область, 87610

70

Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Волноваська районна лікарня №1»

провулок Залізничний, буд.23, м.Волноваха, Волноваський район, Донецька область, 85700

Культура:

ІІ

Установа «Волноваська районна централізована бібліотечна система:

 1

Центральна районна бібліотека

вулиця Кості Бабіна, будинок 14, місто Волноваха, Донецька область, 85700

 2

Районна бібліотека для дітей

вулиця Кості Бабіна, будинок 16, місто Волноваха, Донецька область, 85700

 3

Благодатненська сільська бібліотека

вулиця Юбілейна, будинок 37, селище Благодатне, Волноваський район, Донецька область, 85725

 4

Анадольська сільська бібліотека

вулиця Миру, будинок 9, село Анадоль, Волноваський район, Донецька область, 85790

 5

Андріївська сільська бібліотека

Вулиця Леніна, будинок 2, село Андріївка, Волноваський район, Донецька область, 85701

 6

Валер’янівська сільська бібліотека

вулиця Пенежка, будинок 26, село Валер’янівка, Волноваський район, Донецька область, 85754

 7

Вільненська сільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 90, село Вільне, Волноваський район, Донецька область, 85762

 8

Бугаська сільська бібліотека

вулиця Комарова, будинок 22, село Бугас, Волноваський район, Донецька область, 85764

 9

Дмитрівська сільська бібліотека

вулиця Шкільна, будинок 51, село Дмитрівка, Волноваський район, Донецька область, 85771

 10

Єгорівська сільська бібліотека

вулиця Юбілейна, будинок  31, село Єгорівка, Волноваський район, Донецька область, 85724

 11

Зачатівська сільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 11, село Зачатівка, Волноваський район, Донецька область, 85761

 12

Златоустівська сільська бібліотека

вулиця Чернігівська, будинок 43, село Златоустівка, Волноваський район, Донецька область, 85765

 13

Іванівська сільська бібліотека

вулиця 40 років Перемоги, будинок 54, село Іванівка, Волноваський район, Донецька область, 85763

 14

Калиновська сільська бібліотека

вулиця Центральна, село Калинове, Волноваський район, Донецька область, 85781

 15

Кирилівська сільська бібліотека

вулиця Миру, село Кирилівка, Волноваський район, Донецька область, 85753

 16

Діанівська сільська бібліотека

вулиця Соборна, будинок 1, село Діанівка, Волноваський район, Донецька область, 85783

 17

Любівська сільська бібліотека

Вулиця Гагаріна, село Любівка, Волноваський район, Донецька область, 85712

 18

Сонячна сільська бібліотека

вулиця Шкільна, будинок 36, Село Сонячне, Волноваський район, Донецька область, 85782

 19

Миколаївська сільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 36, село Миколаївка, Волноваський район, Донецька область, 85734

 20

Микільська сільська бібліотека

вулиця Центральна, село Микільське, Волноваський район, Донецька область, 85720

 21

Новоандріївська сільська бібліотека

вулиця Центральна, село Новоандріївка, Волноваський район, Донецька область, 85752

 22

Новоолексіївська сільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 1, село Новоолексіївка, Волноваський район, Донецька область, 85791

 23

Стрітенська ільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 25, село Стрітенка, Волноваський район, Донецька область, 85780

 24

Петрівська сільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 1, село Петрівське, Волноваський район, Донецька область, 85750

 25

Привільненська сільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 1, село Привільне, Волноваський район, Донецька область, 85784

 26

Прохорівська сільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 53, село Прохорівка, Волноваський район, Донецька область, 85773

 27

Рибинська сільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 8, село Рибинське, Волноваський район, Донецька область, 85735

 28

Рівнопільська сільська бібліотека

вулиця Донецька, будинок 43, село Рівнопіль, Волноваський район, Донецька область, 85760

 29

Свободненська сільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 102, село Свободне, Волноваський район, Донецька область, 85735

 30

Степнянська сільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 22, село Степне, Волноваський район, Донецька область, 85751

 31

Трудівська сільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 41, село Трудівське, Волноваський район, Донецька область, 85735

 32

Хлібодарівська сільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 7, село Хлібодарівка, Волноваський район, Донецька область, 85766

 33

Володимирівська міська бібліотека

вулиця Заводська, будинок 1/57, селище Володимирівка, Волноваський район, Донецька область, 85721

 34

Новотроїцька міська бібліотека

Вулиця Покровська, будинок 148, селище Новотроїцьке, Волноваський район, Донецька область, 85732

 35

Ольгинська міська бібліотека

вулиця Маяковського, будинок 32, селище Ольгинка, Волноваський район, Донецька область, 85730

 36

Донська бібліотека для дітей

вулиця Спортивна, будинок 8а, селище Донське, Волноваський район, Донецька область, 85772

 37

Оленівська міська бібліотека

Вулиця Леніна, будинок 6, смт Оленівка, Волноваський район, Донецька область, 85710

 38

Новотроїцька бібліотека для дітей

вулиця Кошового, будинок 36, селище Новотроїцьке, Волноваський район, Донецька область, 85732

 39

Старогнатівська сільська бібліотека

вулиця Шкільна, будинок 73, село Старогнатівка, Волноваський район, Донецька область, 87110

 40

Новоселівська сільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 5, Новоселівка, Волноваський район, Донецька область, 87140

 41

Новоселівська сільська бібліотека

вулиця Шкільна, будинок 1, село Новоселівка, Волноваський район, Донецька область, 87140

 42

Гранітненська сільська бібліотека

вулиця Б.Хмельницького, будинок 22, село Гранітне, Волноваський район, Донецька область, 87123

 43

Мирненська селищна бібліотека

вулиця Центральна, будинок 6, селище Мирне, Волноваський район, Донецька область, 87124

 44

Андріївська селищна бібліотека – філія для дорослих

вулиця Миру, будинок 1, селище Андріївка, Волноваський район, Донецька область, 87120

 45

Андріївська селищна бібліотека – філія для дітей

вулиця Миру, будинок 1, селище Андріївка, Волноваський район, Донецька область, 87120

 46

Бахчевицька сільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 1, село Бахчевик, Волноваський район, Донецька область, 87122

 47

Каменська сільська бібліотека

вулиця Центральна, будинок 5, село Кам’янка, Волноваський район, Донецька область, 87141

 48

Степанівська сільська бібліотека

вулиця Дзержинського, будинок 5, село Степанівка, Волноваський район, Донецька область, 87140

 49

Чермалицька сільська бібліотека

вулиця Миру, будинок 21/а, село Чермалик, Волноваський район, Донецька область, 87142

50

Волноваський районний краєзнавчий музей

вулиця 1Травня, будинок 4, місто Волноваха, Волноваський район, Донецька область, 85700

ІІІ

Музеї історії:

 1

Музей історії селища Благодатне

вулиця Ювілейна, будинок 45, селище Благодатне, Волноваський район, Донецька область, 85733

 2

Музей історії села Валер’янівка

 

вулиця Центральна, будинок 42, село Валер’янівка, Волноваський район, Донецька область, 85754

 3

Музей історії села Микільське

вулиця Центральна, будинок 83-а, село Микільське, Волноваський район, Донецька область, 85720

 4

Музей історії селища Новотроїцьке

вулиця Покровська, будинок 148, селище Новотроїцьке Волноваський район, Донецька область, 85733

 5

Музей історії села Стрітенка

вулиця Центральна, будинок 25, село Стрітенка, Волноваський район, Донецька область, 85780

6

Волноваський районний центр культури і дозвілля

вулиця Центральна, будинок 94, місто Волноваха, Донецька область, 85700

7

Волноваська школа мистецтв

вулиця Кості Бабіна, будинок 12, вулиця Центральна, будинок 47, місто Волноваха, Донецька область ,85700

8

Володимирівська школа мистецтв

вулиця Проценко, будинок 17а, селище Володимирівка, Волноваський район, Донецька область, 85722

 ІV

Освіта:

1

Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області

вулиця 1 Травня, будинок 95, місто Волноваха, Волноваський район, Донецька область, 85700

2

Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Волноваської районної ради Донецької області

провулок Путейський, будинок 18, місто Волноваха, Волноваський район, Донецька область, 85700

3

Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Волноваської районної ради Донецької області

провулок Спортивний, будинок 8, місто Волноваха, Волноваський район, Донецька область, 85702

4

Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області

Вулиця Полтавська, будинок 274, місто Волноваха, Волноваський район, Донецька область, 85700

5

Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Гвардійська, будинок 3, місто Волноваха, Волноваський район, Донецька область, 85700

6

Волноваська загальноосвітня школа І- ІІІ ступенів №6 Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Ломоносова, будинок 13, місто Волноваха, Волноваський район, Донецька область, 85702

7

Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Менделєєва, будинок 7, місто Волноваха, Волноваський район, Донецька область, 85703

8

Володимирівська загальноосвітня школа І-Ш ступенів № 1 Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Гагаріна, будинок 2, селище Володимирівка, Волноваський район, Донецька область, 85721    

9

Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Грушева, будинок 87-а, селище Володимирівка

Волноваський район, Донецька область, 85723

10

Донська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця  Кошового, будинок 5, селище Донське, Волноваський район, Донецька область, 85772

11

Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Кононенко, будинок 62, селище Новотроїцьке, Волноваський район, Донецька область, 85732

12

Новотроїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Шевцової, будинок 57, селище Новотроїцьке, Волноваський район, Донецька область, 85733

13

Новотроїцька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

Провулок Восточний, будинок 4, селище Новотроїцьке, Волноваський район, Донецька область, 85733

14

Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Леніна, будинок 20, село Андріївка, Волноваський район, Донецька область, 85733

15

Ольгинська загальноосвітня школа І-ІІІ Волноваської районної ради

Донецької області

вулиця Шкільна, будинок 38, селище Ольгинка, Волноваський район, Донецька область, 85730

16

Оленівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Леніна, будинок 4, селище Оленівка, Волноваський район, Донецька область, 85710

17

Оленівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Чапаєва, будинок 144, селище Оленівка, Волноваський район, Донецька область, 85710

18

Ближненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Центральна, будинок 20, село Ближнє,

Волноваський район, Донецької область, 85736

19

Бугаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради

Донецької області

вулиця Шкільна, будинок 1, село Бугас, Волноваський район, Донецької область, 85764

20

Валер'янівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Центральна,. 17, село Валер'янівка, Волноваський район, Донецька область ,

85754

21

Вільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Костюченка, будинок 24, село Вільне

Волноваський район, Донецька область,

85762

22

Єгорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Шкільна, будинок 45, село Єгорівка

Волноваський район, Донецька область,

85724

23

Зачатівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Центральна, будинок 24, село Зачатівка, Волноваський район,  Донецька область, 85767

24

Златоустівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Харківська, будинок 52, село Златоустівка, Волноваський район

Донецька область, 85765

25

Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Центральна, будинок 50, село Іванівка, 

Волноваський район, Донецька область,

85763

26

Кирилівський НВК Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Шкільна, будинок 5, село Кирилівка,

Волноваський район, Донецька область, 85753

27

Діанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Шкільна, будинок 5, село Діанівка,

Волноваський район, Донецька область, 85783

28

Сонячна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Шкільна, будинок 29, село Сонячне,

Волноваський район, Донецька область, 85782

29

Новоандріївська загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Центральна, будинок 42, село Новоандріївка, Волноваський район, Донецька область, 85752

30

Микільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Гагаріна, будинок 2а, село Микільське

Волноваський район, Донецька область, 85720

31

Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Центральна, будинок 32а, село Миколаївка, Волноваський район, Донецька область, 85734

32

Стрітенська загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Миру, будинок 3, село Стрітенка,

Волноваський район, Донецька область, 85780

33

Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Центральна, будинок 39а, село Петрівське, Волноваський район, Донецька область, 85750

34

Привільненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Центральна, будинок 4, село Привільне

Волноваський район, Донецька область, 85784

35

Прохорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Центральна, будинок 50, село Прохорівка, Волноваський район, Донецька область, 85783

36

Рівнопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Донецька, будинок 7, село Рівнопіль

Волноваський район, Донецька область, 85760

37

Рибинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Молодіжна, будинок 18, село Рибинське, Волноваський район, Донецька область, 85735

38

Свободненська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Центральна, будинок 102, село Свободне

Волноваський район, Донецька область, 85738

39

Степнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Центральна, будинок 20, село Степне,

Волноваський район, Донецька область, 85770

40

Любівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Гагаріна, будинок 68, село Любівка,

Волноваський район, Донецька область, 85712

41

Хлібодарівський НВК Хлібодарівської сільської ради Донецької області

вулиця Миру, будинок 1а, село Хлібодарівка,

Волноваський район, Донецька область, 85766

42

Благодатненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Ювілейна, будинок 40, селище Благодатне, Волноваський район, Донецька область, 85725

43

Анадольський НВК Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Грецька, будинок 17, село Анадоль, Волноваський район, Донецька область, 85790

44

Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Шкільна, будинок 40, село Дмитрівка,

Волноваський район, Донецька область, 85771

45

Новоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Молодіжна, будинок 37, село Новоолексіївка, Волноваський район,

Донецька область, 85791

46

Новогнатівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

провулок Шкільний, будинок 2, село Новогнатівка, Волноваський район,

Донецька область, 85734

47

Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1Волноваської районної ради Донецької області

проспект Шкільний, будинок 1, селище Андріївка, Волноваський район, Донецька область, 87120

48

Бахчовицька загальноосвітня школа І – ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Центральна, будинок 5, село Бахчовик, Волноваський район, Донецька область, 87122

49

Гранітненська загальноосвітня І-ІІІ ступенівВолноваської районної ради Донецької області

вулиця Б.Хмельницького, будинок 33, село Гранітне, Волноваський район, Донецька область, 87123

50

Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Шкільна, будинок 8а, село Кам’янка, Волноваський район, Донецька область, 87141

51

Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Центральна, будинок 4, селище Мирне, Волноваський район, Донецька область, 87124

52

Новоселівська загальноосвітня школаI-III ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Шкільна, будинок 1, село Новоселівка, Волноваський район, Донецька область, 87140

53

Старогнатівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Шкільна, будинок 37, село Старогнатівка, Волноваський район, Донецька область, 87110

54

Чермалицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Миру, будинок 13, село Чермалик, Волноваський район, Донецька область, 87142

55

Широкінська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

провулок Миру, будинок 38, село Широкине, Волноваський район, Донецька область 87650

56

Комінтернівська ЗОШІ-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Перемоги, будинок 14, село Комінтернове, Волноваський район, Донецька область,  87611

57

Лебединська ЗОШ І-ІІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Центральна, будинок 3, село Лебединське, Волноваський район, Донецька область, 87640

58

Зачатівська ЗОШ І-ІІ ступенів №2 Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Гагаріна, будинок 1, село Зачатівка,

Волноваський район, Донецька область, 85761

59

Калиновська ЗОШ І-ІІ ступенів Волноваської районної ради Донецької області

вулиця Свердлова, будинок 16, село Калинове, Волноваський район, Донецька область, 85781

60

Комунальний заклад «Волноваська станція юних техніків»

провулок Спортивний, будинок 8-а, місто Волноваха, Волноваський район, Донецька область, 85702

61

 Комунальний заклад «Донський еколого-натуралістичний центр»

вулиця Спортивна, будинок 8-а, селище Донське, Волноваський район, Донецька область, 85772

62

Комунальний заклад «Волноваський будинок дитячої та юнацького творчості»

вулиця 1 Травня, будинок 5, місто Волноваха,

Волноваський район, Донецька область, 85700

63

Волноваська районна дитячо-юнацької спортивної школи

вулиця 1 Травня, будинок 93, місто Волноваха, Волноваський район, Донецька область, 85700

64

Волноваська вечірня (змінна) школа

вулиця Шевченко, будинок 76, місто Волноваха, Волноваський район, Донецька область, 85700

65

Спортивний павільйон

вулиця Кошового, будинок 32, селище Новотроїцьке, Волноваський район, Донецька область, 85732

66

Котельня смт Оленівка

вулиця Леніна, будинок 2а, селище Оленівка, Волноваський район, донецька область, 85710

67

Котельня с.Зачатівка

вулиця Центральна, будинок 24, село Зачатівка, Волноваський район, Донецька область, 85761

68

Газова котельня с.Микільське

вулиця Центральна, будинок 85 б, село Микільське, Волноваський район, Донецька область, 85720

69

Газова котельня с.Миколаївка

вулиця Центральна, будинок 34а, село Миколаївка, Волноваський район, Донецька область, 85734

70

Газова котельня с.Ближнє

вулиця Олімпійська, будинок 32а, село Ближнє, Волноваський район, Донецька область, 85736

71

Газова котельня с.Андріївка

вулиця Леніна, будинок 27а, село Андріївка, Волноваський район, Донецька область, 85711

72

Газова котельня с.Любівка

вулиця Гагаріна, будинок 66а, село Любівка, Волноваський район, Донецька область, 75712

73

Мінікотельня смт Донське

вулиця Кошового, будинок 5а, смт Донське, Волноваський район, Донецька область, 85722

 V

Житлово-комунальне господарство:

1

Внутрішньогосподарська меліоративна система

Розташована на території Новотроїцької селищної ради, Миколаївської сільської ради

 VІ

 

Соціальний захист:

1

Волноваський районний  центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю

вулиця Менделєєва, будинок 19, місто Волноваха, Волноваський район, Донецька область, 85700

 

Голова районної ради                                                                                               В.Д. ЛУБІНЕЦЬ

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я

20.12.2018 №7/25-763

м. Волноваха

Про надання Петрівській сільській раді

згоди на здійснення невід’ємних поліпшень

орендованого майна

Розглянувши лист Петрівської сільської ради від 09.11.2018 №489/01-27, відповідно до Порядку надання орендарю згоди орендодавця майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що знаходиться в управлінні районної ради на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна, затвердженого  рішенням районної ради від 24.02.2016 №7/4-71, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна» та статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада 

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду Петрівській сільській раді Волноваського району на здійснення невід'ємних поліпшень орендованого майна нежитлового приміщення, яке є частиною будівлі Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, частини приміщення загальною площею 240 м², розташованою за адресою: 85724, Донецька область, Волноваський район, с.Петрівське, вулиця Центральна,  будинок 39А.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, розвитку бізнесу, приватизації, комунальної власності (Обуховський).

Голова районної ради                                                                                                     В.Д.ЛУБІНЕЦЬ

_______________________________________________________________________________________________________________________________________

ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА РАДА

ВОЛНОВАСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Р І Ш Е Н Н Я 

20.12.2018 № 7/25-765

м. Волноваха

Про затвердження Плану роботи

Волноваської районної  ради

на перше півріччя 2019 року

Відповідно до пункту 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити План роботи Волноваської районної ради на перше півріччя 2019 року, згідно з додатком.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Демченка С.В.,  голів постійних комісій районної ради.

Голова районної  ради                                                                                             В.Д.ЛУБІНЕЦЬ 

 

 

 

Додаток

до рішення районної ради

20.12.2018 №7/25-765

 

П Л А Н   Р О Б О Т И

Волноваської районної ради

на перше півріччя 2019 року

 

Найменування питання

Дата

 розгляду

Відповідальний за підготовку питання, доповідачі

 

 

І. Питання для розгляду на пленарних засіданнях районної ради

 

 

Про затвердження звіту про  виконання районного бюджету за 2018 рік

І квартал

Голови постійних комісій;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2018 рік та основних напрямів розвитку на 2019 і 2020 роки за рік

І квартал

Голови постійних  комісій;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання повноважень Волноваської районної ради делегованих Волноваській райдержадміністрації у 2018 році

І квартал

Голови постійних  комісій;

Такаджи Д.А., голова Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017-2018 роки за 2018 рік

I квартал

Обуховський Д.М., заступник голови постійної комісії;

Коломоєць Л.С., начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року

ІI квартал

Голови постійних комісій;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2019 рік»

протягом півріччя

Голови постійних комісій;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Волноваського району за 2018 рік

І квартал

Овчинніков С.І., голова постійної комісії;

Коломієць О.В., начальник Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області

 

Про інформацію керівника Волноваської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, корупцією та результати діяльності органів прокуратури на території Волноваського району Донецької області за 2018 рік

I квартал

 

 

 

Овчинніков С.І., голова постійної комісії;

Шевченко Д.А., керівник Волноваської місцевої прокуратури

 

 

 

Про  затвердження  Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2019 рік та основних напрямів розвитку на 2020 і 2021 роки

I квартал

Голови постійних  комісій;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2019-2020 роки

I квартал

Обуховський Д.М., заступник голови постійної комісії;

Коломоєць Л.С., начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Плану заходів на 2019 рік з реалізації положень Районної Програми розвитку фізичної культури та спорту у Волноваському районі на 2017-2021 роки

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Близнюк Н.П., голова постійної комісії;

Прокопова Н.М., в.о. начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Плану заходів на 2019 рік з реалізації положень районної Програми «Молодь. Сім’я. Діти. Оздоровлення» на 2017-2021 роки

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Близнюк Н.П., голова постійної комісії;

Прокопова Н.М., в.о. начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення позашкільних закладів на 2019 рік

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Близнюк Н.П., голова постійної комісії;

Прокопова Н.М., в.о. начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Програми інформатизації Волноваського району  на 2019 рік

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Близнюк Н.П., голова постійної комісії;

Беспалько С.В., начальник відділу діловодства та контролю Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Програми підвищення якості і доступності надання адміністративних послуг суб'єктам підприємницької діяльності та мешканцям Волноваського району, належного функціонування мобільних офісів з надання адміністративних та соціальних послуг на 2019 рік

     І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Близнюк Н.П., голова постійної комісії;

Соколов С.О., начальник відділу надання адміністративних послуг Волноваської райдержадміністрації

 

Про надання пільг особам з інвалідністю по зору

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Близнюк Н.П., голова постійної комісії;

Близнюк О.М., начальник  управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації

 

Про забезпечення фінансування організації громадських робіт у 2019 році

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Близнюк Н.П., голова постійної комісії;

Близнюк О.М., начальник  управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Волноваському районі на 2019 -2021 роки

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Іщенко Г.В., голова постійної комісії;

Самсоненко М.Н., начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Програми покращення матеріально – технічної бази управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації на 2019 рік

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Самсоненко М.Н., начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Волноваської райдержадміністрації

 

Про внесення змін та доповнень до районної Програми розвитку закладів культури у Волноваському районі на 2019 рік

протягом півріччя

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Близнюк Н.П., голова постійної комісії;

Конарєва Я.В., начальник відділу культури та туризму Волноваської райдержадміністрації

 

Про внесення зміні доповнень до програми покращення матеріально – технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів Волноваського району на 2019 рік

протягом півріччя

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Близнюк Н.П., голова постійної комісії;

Прокопова Н.М., в.о. начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

 

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку вторинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2019 рік

протягом півріччя

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Близнюк Н.П., голова постійної комісії;

Саранов В.Ф., головний лікар КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня»

 

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2019 рік

 

протягом півріччя

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Близнюк Н.П., голова постійної комісії;

Юрченко Є.В., в.о. керівника КНП «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради»

 

Про внесення змін та доповнень до Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги  населенню Волноваського району на 2019 рік

протягом півріччя

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Близнюк Н.П., голова постійної комісії;

Коваленко В. Я.,  головний лікар КЛПЗ «Волноваська районна лікарня №1»

 

Про хід виконання Програми  розвитку земельних відносин і охорони земель у Волноваському районі Донецької області на 2016-2020 роки

протягом півріччя

Сарбаш В.А., голова постійної комісії;

Хачхарджи О.І., начальник відділу Держгеокадастру у Волноваському районі

 

Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації, прийнятих у межсесійний період

протягом півріччя

Голови постійних комісій;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

Про зняття з контролю рішень районної ради

І квартал

Голови постійних комісій;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності і депутатської етики, прав та свобод громадян

 

Про стан боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності органів правопорядку на території Волноваського району за 2018 рік

І квартал

Овчинніков С.І.,голова постійної комісії;

Коломієць О.Л.,начальник Волноваського ВП ГУНП в Донецькій області

 

Про інформацію керівника Волноваської місцевої прокуратури про стан законності, боротьби зі злочинністю, корупцією та результати діяльності органів прокуратури на території Волноваського району Донецької області за 2018 рік

І квартал

Овчинніков С.І., голова постійної комісії;

Шевченко Д.А., керівник Волноваської місцевої прокуратури

 

 

 

Про затвердження звіту про  виконання районного бюджету за 2018 рік

І квартал

Овчинніков С.І., голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2018 рік та основних напрямів розвитку на 2019 і 2020 роки за рік

І квартал

Овчинніков С.І. , голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання повноважень Волноваської районної ради делегованих Волноваській райдержадміністрації у 2018 році

І квартал

Овчинніков С.І. , голова постійної комісії;

Такаджи Д.А., голова Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017-2018 роки за 2018 рік

І квартал

Овчинніков С.І. , голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року

ІІ квартал

Овчинніков С.І., голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2019-2020 роки

І квартал

Овчинніков С.І., голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про  затвердження  Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2019 рік та основних напрямів розвитку на 2020 і 2021 роки

І квартал

Овчинніков С.І., голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2019 рік»

протягом півріччя

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації, прийнятих у межсесійний період

протягом півріччя

Овчинніков С.І., голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

Про хід виконання депутатських запитів

протягом півріччя

Овчинніков С.І. – голова постійної комісії

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

Про зняття з контролю рішень районної ради

І квартал

Голови постійних комісій;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

з питань сприяння державному будівництву і місцевому самоврядуванню

 

Про затвердження звіту про  виконання районного бюджету за 2018 рік

І квартал

Нестеренко В.О., голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

 

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2018 рік та основних напрямів розвитку на 2019 і 2020 роки за рік

І квартал

Нестеренко В.О., голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання повноважень Волноваської районної ради делегованих Волноваській райдержадміністрації у 2018 році

І квартал

Нестеренко В.О., голова постійної комісії;

Такаджи Д.А., голова Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017-2018 роки за 2018 рік

І квартал

Нестеренко В.О., голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року

І квартал

Нестеренко В.О., голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2019-2020 роки

І квартал

Нестеренко В.О. – голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про  затвердження  Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2019 рік та основних напрямів розвитку на 2020 і 2021 роки

І квартал

Нестеренко В.О. – голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2019 рік»

протягом півріччя

Нестеренко В.О., голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації, прийнятих у межсесійний період

протягом півріччя

Нестеренко В.О., голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

Про зняття з контролю рішень районної ради

І квартал

Голови постійних комісій;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

з питань соціального і економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін

 

Про затвердження звіту про  виконання районного бюджету за 2018 рік

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління райдержадміністрації

 

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2018 рік та основних напрямів розвитку на 2019 і 2020 роки за рік

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання повноважень Волноваської районної ради делегованих Волноваській райдержадміністрації у 2018 році

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

ТакаджиД.А., голова Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017-2018 роки за 2018 рік

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року

ІІ квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління райдержадміністрації

 

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2019 рік»

протягом півріччя

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління райдержадміністрації

 

Про  затвердження  Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2019 рік та основних напрямів розвитку на 2020 і 2021 роки

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2019-2020 роки

І квартал

 

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Плану заходів на 2019 рік з реалізації положень Районної Програми розвитку фізичної культури та спорту у Волноваському районі на 2017-2021 роки

І квартал

 

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Прокопова Н.М., в.о. начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Плану заходів на 2019 рік з реалізації положень районної Програми «Молодь. Сім’я. Діти. Оздоровлення» на 2017-2021 роки

І квартал

 

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Прокопова Н.М., в.о. начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення позашкільних закладів на 2019 рік

І квартал

 

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Прокопова Н.М., в.о. начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Програми інформатизації Волноваського району  на 2019 рік

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Беспалько С.В., начальник відділу діловодства та контролю Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Програми підвищення якості і доступності надання адміністративних послуг суб'єктам підприємницької діяльності та мешканцям Волноваського району, належного функціонування мобільних офісів з надання адміністративних та соціальних послуг на 2019 рік

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Соколов С.О., начальник відділу надання адміністративних послуг Волноваської райдержадміністрації

 

Про надання пільг особам з інвалідністю по зору

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Близнюк О.М., начальник  управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації

 

Про забезпечення фінансування організації громадських робіт у 2019 році

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Близнюк О.М., начальник  управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Волноваському районі на 2019 -2021 роки

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Самсоненко М.Н., начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Програми покращення матеріально – технічної бази управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації на 2019 рік

І квартал

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Самсоненко М.Н., начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Волноваської райдержадміністрації

 

Про внесення змін та доповнень до районної Програми розвитку закладів культури у Волноваському районі на 2019 рік

протягом півріччя

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Конарєва Я.В., начальник відділу культури та туризму Волноваської райдержадміністрації

 

Про внесення зміні доповнень до програми покращення матеріально – технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів Волноваського району на 2019 рік

протягом півріччя

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Прокопова Н.М., в.о. начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

 

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку вторинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2019 рік

протягом півріччя

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Саранов В.Ф., головний лікар КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня»

 

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2019 рік

 

протягом півріччя

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Юрченко Є.В., в.о. керівника КНП «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради»

 

Про внесення змін та доповнень до Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги  населенню Волноваського району на 2019 рік

протягом півріччя

Рогаченко Б.С., заступник голови постійної комісії;

Коваленко В. Я.,  головний лікар КЛПЗ «Волноваська районна лікарня №1»

 

Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації, прийнятих у межсесійний період

протягом півріччя

Рогаченко Б.С.,  заступник голови постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

Про зняття з контролю рішень районної ради

І квартал

Голови постійних комісій;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

з питань промисловості, транспорту, паливно–енергетичного комплексу, будівництва і житлово-комунального господарства

 

Про затвердження звіту про  виконання районного бюджету за 2018 рік

І квартал

Іщенко Г.В., голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник  фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

 

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2018 рік та основних напрямів розвитку на 2019 і 2020 роки за рік

І квартал

Іщенко Г.В., голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. ,начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання повноважень Волноваської районної ради делегованих Волноваській райдержадміністрації у 2018 році

І квартал

Іщенко Г.В., голова постійної комісії;

Такаджи Д.А., голова Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017-2018 роки за 2018 рік

І квартал

Іщенко Г.В., голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року

ІI квартал

Іщенко Г.В., голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник  фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2019 рік»

протягом півріччя

Іщенко Г.В., голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник  фінансового управління Волноваської  райдержадміністрації

 

Про  затвердження  Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2019 рік та основних напрямів розвитку на 2020 і 2021 роки

І квартал

Іщенко Г.В., голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської  райдержадміністрації

 

Про затвердження  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2019-2020 роки

І квартал

Іщенко Г.В., голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської  райдержадміністрації

 

Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації, прийнятих у межсесійний період

протягом півріччя

Іщенко Г.В., голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

Про затвердження Програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху у Волноваському районі на 2019 -2021 роки

І квартал

Іщенко Г.В., голова постійної комісії;

Самсоненко М.Н., начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Волноваської  райдержадміністрації

 

Про затвердження Програми покращення матеріально – технічної бази управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації на 2019 рік

І квартал

Іщенко Г.В., голова постійної комісії;

Самсоненко М.Н., начальник управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва Волноваської  райдержадміністрації

 

Про зняття з контролю рішень районної ради

І квартал

Голови постійних комісій;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

з питань агропромислового комплексу, регулювання земельних відносин і охорони навколишнього природного середовища

 

Про затвердження звіту про  виконання районного бюджету за 2018 рік

І квартал

Сарбаш В.А., голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2018 рік та основних напрямів розвитку на 2019 і 2020 роки за рік

І квартал

Сарбаш В.А., голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. ,начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання повноважень Волноваської районної ради делегованих Волноваській райдержадміністрації у 2018 році

І квартал

Сарбаш В.А., голова постійної комісії;

Такаджи Д.А., голова Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017-2018 роки за 2018 рік

І квартал

Сарбаш В.А., голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. ,начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року

ІI квартал

Сарбаш В.А., голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

 

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2019 рік»

протягом півріччя

Сарбаш В.А., голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Про  затвердження  Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2019 рік та основних напрямів розвитку на 2020 і 2021 роки

І квартал

Сарбаш В.А., голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2019-2020 роки

І квартал

Сарбаш В.А., голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації, прийнятих у межсесійний період

протягом півріччя

Сарбаш В.А., голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

Про хід виконання Програми  розвитку земельних відносин і охорони земель у Волноваському районі Донецької області на 2016-2020 роки

протягом півріччя

Сарбаш В.А. , голова постійної комісії;

Хачхарджи О.І.,  начальник відділу Держгеокадастру у Волноваському районі

 

Про зняття з контролю рішень районної ради

І квартал

Голови постійних комісій;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

з питань зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності, розвитку бізнесу, приватизації, комунальної власності

 

Про затвердження звіту про  виконання районного бюджету за 2018 рік

І квартал

Обуховський Д.М., заступник голови постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2018 рік та основних напрямів розвитку на 2019 і 2020 роки за рік

І квартал

Обуховський Д.М., заступник голови постійної комісії;

Коломоєць Л.С. ,начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання повноважень Волноваської районної ради делегованих Волноваській райдержадміністрації у 2018 році

І квартал

Обуховський Д.М., заступник голови постійної комісії;

Такаджи Д.А., голова Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017-2018 роки за 2018 рік

І квартал

Обуховський Д.М., заступник голови постійної комісії;

Коломоєць Л.С. – начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року

ІI квартал

Обуховський Д.М., заступник голови постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2019 рік»

протягом півріччя

Обуховський Д.М., заступник голови постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації

 

Про  затвердження  Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2019 рік та основних напрямів розвитку на 2020 і 2021 роки

І квартал

Обуховський Д.М., заступник голови постійної комісії;

Коломоєць Л.С. – начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2019-2020 роки

І квартал

Обуховський Д.М., заступник голови постійної комісії;

Коломоєць Л.С. – начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації, прийнятих у межсесійний період

протягом півріччя

Обуховський Д.М., заступник голови постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

Заслуховування звітів керівників комунальних підприємств, установ та організацій спільної власності територіальних громад району, що знаходяться в управлінні районної ради

Протягом

півріччя

Обуховський Д.М., заступник голови постійної комісії;

Пефтібай О.Г.,  начальник відділу з питань правової роботи та правового аналізу виконавчого апарату районної ради;

Корсун О.Л.,  головний спеціаліст відділу з питань правової роботи та правового аналізу виконавчого апарату районної ради

 

Розгляд питань щодо укладання або продовження контрактів з керівниками комунальних підприємств, установ та організацій спільної власності територіальних громад району, що знаходяться в управлінні районної ради

протягом півріччя

Обуховський Д.М., заступник голови постійної комісії;

Пефтібай О.Г.,  начальник відділу з питань правової роботи та правового аналізу виконавчого апарату районної ради;

Корсун О.Л.,  головний спеціаліст відділу з питань правової роботи та правового аналізу виконавчого апарату районної ради

 

Про зняття з контролю рішень районної ради

І квартал

Голови постійних комісій;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

з питань соціальної і молодіжної політики, освіти, охорони здоров'я, культури і спорту

 

Про затвердження звіту про  виконання районного бюджету за 2018 рік

І квартал

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління райдержадміністрації

 

Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2018 рік та основних напрямів розвитку на 2019 і 2020 роки за рік

І квартал

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання повноважень Волноваської районної ради делегованих Волноваській райдержадміністрації у 2018 році

І квартал

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Такаджи Д.А., голова Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2017-2018 роки за 2018 рік

І квартал

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року

ІІ квартал

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління райдержадміністрації

 

Про внесення змін та доповнень до рішення районної ради «Про районний бюджет на 2019 рік»

протягом півріччя

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління райдержадміністрації

 

Про  затвердження  Програми економічного і соціального розвитку Волноваського району на 2019 рік та основних напрямів розвитку на 2020 і 2021 роки

І квартал

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження  програми розвитку малого і середнього підприємництва у Волноваському районі на 2019-2020 роки

І квартал

 

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Коломоєць Л.С. , начальник управління  економіки Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Плану заходів на 2019 рік з реалізації положень Районної Програми розвитку фізичної культури та спорту у Волноваському районі на 2017-2021 роки

І квартал

 

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Прокопова Н.М., в.о. начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Плану заходів на 2019 рік з реалізації положень районної Програми «Молодь. Сім’я. Діти. Оздоровлення» на 2017-2021 роки

І квартал

 

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Прокопова Н.М., в.о. начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження районної програми покращення матеріально-технічного забезпечення позашкільних закладів на 2019 рік

І квартал

 

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Прокопова Н.М., в.о. начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Програми інформатизації Волноваського району  на 2019 рік

І квартал

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Беспалько С.В., начальник відділу діловодства та контролю Волноваської райдержадміністрації

 

Про затвердження Програми підвищення якості і доступності надання адміністративних послуг суб'єктам підприємницької діяльності та мешканцям Волноваського району, належного функціонування мобільних офісів з надання адміністративних та соціальних послуг на 2019 рік

І квартал

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Соколов С.О., начальник відділу надання адміністративних послуг Волноваської райдержадміністрації

 

Про надання пільг особам з інвалідністю по зору

І квартал

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Близнюк О.М., начальник  управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації

 

Про забезпечення фінансування організації громадських робіт у 2019 році

І квартал

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Близнюк О.М., начальник  управління соціального захисту населення Волноваської райдержадміністрації

 

Про внесення змін та доповнень до районної Програми розвитку закладів культури у Волноваському районі на 2019 рік

протягом півріччя

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Конарєва Я.В., начальник відділу культури та туризму Волноваської райдержадміністрації

 

Про внесення зміні доповнень до програми покращення матеріально – технічного забезпечення освітнього процесу навчально-виховних закладів Волноваського району на 2019 рік

протягом півріччя

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Прокопова Н.М., в.о. начальника Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації

 

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку вторинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2019 рік

протягом півріччя

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Саранов В.Ф., головний лікар головний лікар КЗОЗ «Волноваська центральна районна лікарня»

 

Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку первинної медичної допомоги у Волноваському районі на 2019 рік

 

протягом півріччя

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Юрченко Є.В., в.о. керівника КНП «Волноваський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Волноваської районної ради»

 

Про внесення змін та доповнень до Програми покращення якості надання стаціонарної медичної допомоги  населенню Волноваського району на 2019 рік

протягом півріччя

Близнюк Н.П.,  голова постійної комісії;

Коваленко В. Я.,  головний лікар КЛПЗ «Волноваська районна лікарня №1»

 

Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації, прийнятих у межсесійний період

протягом півріччя

Рогаченко Б.С.,  заступник голови постійної комісії;

Чернецька Т.Г., начальник фінансового управління Волноваської райдержадміністрації;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

Про зняття з контролю рішень районної ради

І квартал

Голови постійних комісій;

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради;

Начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

 

III. Здійснення депутатської діяльності

Зустрічі з виборцями, звіти

постійно

Депутати районної ради  

 

Вивчення громадської думки, вивчення потреб територіальних громад, інформування про них ради та її органів, участь у їх вирішенні

постійно

Голова районної ради, заступник голови районної ради, керуючий справами виконавчого  апарату районної ради, відділи виконавчого апарату районної ради, депутати районної ради

 

Прийом громадян

постійно

Голова районної ради, заступник голови районної ради

 

Участь у масових заходах, що проводяться органами місцевого управління на території громад

постійно

Депутати районної ради

 

 Виступи в засобах масової інформації

постійно

Голова районної ради, заступник голови районної ради, керуючий справами виконавчого  апарату районної ради, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, депутати районної ради

 

Участь у прес-конференціях, громадських слуханнях, круглих столах, семінарах

постійно

Голова районної ради, заступник голови районної ради, керуючий справами виконавчого  апарату районної ради, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, голови постійних комісій районної ради

 

 

 

IV. Взаємодія з територіальними громадами, органами місцевого самоврядування, виконавчою владою

 

 

Проведення нарад, семінарів, круглих столів з представниками органів місцевого самоврядування, територіальних громад. Проведення виїзних засідань постійних комісій

постійно

Голова районної ради, заступник голови районної ради, керуючий справами виконавчого  апарату районної ради, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, голови постійних комісій районної ради, депутати районної ради

 

Надання практичної допомоги працівникам органів місцевого самоврядування, депутатам міської, районної, селищних, сільських рад

постійно

Голова районної ради, заступник голови районної ради, керуючий справами виконавчого  апарату районної ради, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, голови постійних комісій районної ради

 

Розробка пропозицій з реформування місцевого самоврядування

постійно

Заступник голови районної ради, керуючий справами виконавчого  апарату районної ради, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, голови постійних комісій районної ради

 

Вивчення та узагальнення досвіду роботи міської, селищних, сільських рад району

постійно

Керуючий справами виконавчого  апарату районної ради, начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

 

V. Забезпечення діяльності районної ради та її органів

 

 

Організаційне забезпечення:

 - підготовка пленарних засідань районної ради, засідань постійних комісій;

за окремим планом

Керуючий справами виконавчого  апарату районної ради

 

- підготовка і проведення зустрічей, громадських слухань, нарад;

за окремим планом

Заступник голови районної ради;

Керуючий справами виконавчого  апарату районної ради

 

- здійснення контролю за ходом виконання рішень районної ради;

постійно

Голови постійних комісій районної ради

 

- ознайомлення з чинним законодавством депутатів районної ради;

постійно

Голови постійних комісій районної ради, начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

- проведення депутатських днів;

постійно

Голови постійних комісій районної ради, керуючий справами виконавчого апарату районної ради, начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

- надання консультаційної допомоги депутатам районної ради, помічникам депутатів, членам робочих груп;

постійно

Голови постійних комісій районної ради, керуючий справами виконавчого апарату районної ради,  начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

- підготовка довідкових матеріалів депутатам районної ради про хід виконання програм і рішень, прийнятих районною радою

постійно

Керуючий справами виконавчого  апарату районної ради, начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

- інформування населення про роботу районної ради у засобах масової інформації

постійно

Керуючий справами виконавчого  апарату районної ради, голови постійних комісій районної ради, начальники відділів виконавчого апарату районної ради

 

Голова районної ради                                                                                                   В.Д.ЛУБІНЕЦЬ

________________________________________________________________________________________________________________________________________