Про визначення відповідальної особи з питань доступу до публічної інформації Волноваської районної ради

                                             

ВОЛНОВАСЬКА РАЙОННА РАДА

                                                                                                  ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ РАЙОННОЇ РАДИ

 

15.06.2016 № 34р

м.Волноваха

 

Про призначення відповідальної особи

з питань доступу до публічної інформації

Волноваської районної ради

          З метою визначення порядку здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що була отримана або створена в процесі виконання Волноваською районною радою своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, керуючись статтями 14, 15, 16 Закону України «Про доступ до публічної інформації» :

1. Призначити  Вервейко Валентину Валеріївну, спеціаліста 1 категорії відділу з питань організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату районної ради відповідальною особою з питань доступу до публічної інформації Волноваської районної ради.

 2. Відповідальній особі з питань доступу до публічної інформації Волноваської районної ради:

2.1. Оприлюднювати інформацію про діяльність Волноваської районної ради відповідно до  статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації».

2.2. Надавати інформацію за запитами на інформацію не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту продовжується до двадцяти робочих днів, про що не пізніше п׳яти робочих днів з дня отримання запиту повідомити  запитувача.

2.3. Вести облік запитів на інформацію, що надходять до Волноваської районної ради.

2.4. Забезпечити доступ запитувачів до публічної інформації Волноваської районної ради.

2.4. Опрацьовувати, систематизувати, аналізувати та здійснювати контроль щодо задоволення запиту на інформацію та надавати консультації під час оформлення запиту.

3. Начальникам відділів виконавчого апарату районної ради:

3.1. Систематично вести облік документів, що знаходяться у їхньому володінні.

3.2. У разі затвердження або прийняття документів, що підлягають оприлюдненню відповідно до ст.15 Закону України «Про доступ до публічної інформації» невідкладно передавати їх в електронному вигляді відповідальній особі.

3.3. Надавати інформацію за запитами відповідальній особі протягом чотирьох  робочих днів з дня отримання запиту.

4. Визначити спеціальним місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями  кабінет №319 адміністративної будівлі Волноваської районної ради, яка розташована за адресою: 85700, м.Волноваха, вул.1 Травня, буд.1.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого апарату районної ради Демішеву А.К.

 

Голова районної ради                                                                                                                          В.Д.ЛУБІНЕЦЬ